GSC Haber ultrAslan : Nihatlı Fenerbahçe Sezona Hızlı Başladı

Mehmet Mehmetoglu

Moderator
Yönetici
Moderatör
Katılım
4 Ocak 2012
Mesajlar
5,255
Tepkime Puanı
2,435
Puanları
318
Yaş
28
Konum
Amsterdam
#NihatlıFenerbahçe Sezona Hızlı Başladı!

Geçen sezon Galatasaray aleyhine çıkan HAKSIZ DÜDÜKLERE ALKIŞ TUTAN; Galatasaray lehine haklı düdüklere bile AĞLAYAN; Ahlaksız algı manipülatörleri bugün bayram ediyor!

Daha ilk dakilarda Jailson’un rakibin kafasına dirsek atmasına kart gösteremeyen. Faulü yapanın Kruse olduğu halde, olmayan penaltıyı vererek rakibin moralini bozan, futbol oynamaya korkutan. Tehlikeli atağın kesilmesine, kart çıkartamayan.

#FutbolFahişesi nin FUCK OFF! diye bağırmasına kulak tıkayıp duymazdan gelenler bu sezon nasıl büyük bir tiyatro oynayacağının fragmanını ön gösterime sundular.

Perşembe’nin gelişi Çarşamba’dan bellidir. Geçen sezon her hafta beklediğimiz ve çağırdığımız ADALETİ sağlayamayacaksanız o koltukta oturmayın. Oturduğunuz makam Fenerbahçe Başkanvekilliği koltuğu değil, TFF Başkanlığı koltuğudur.

ultrAslan
 

Halim Kırıkçı

10 Numara!
Katılım
12 Ocak 2011
Mesajlar
18,774
Tepkime Puanı
4,479
Puanları
358
Yaş
35
Açıklama güzel ama bu tarz açıklamaları bizzat yöneticiler medya önünde yapmazsa çok işe yaramıyor
 

Tuna Köse

Şef Gümüş Kıvrım
Katılım
9 Haz 2011
Mesajlar
29,681
Tepkime Puanı
4,215
Puanları
433
lafı gediğine oturtmak diye buna derim.
 

Hulusi Arslan

Tecrübeli Üye
Katılım
20 Mar 2014
Mesajlar
3,106
Tepkime Puanı
968
Puanları
263
Simdi aramizda herzaman ki gibi biri cikip sucukcular falan der UAya. Unutmayin, ultraslan taraftarin sesi, kimsenin yapmadigini yapiyorlar. Haaa gucleri bir yere kadar ama en azindan sesimize kulak veriyorlar.

Sosyal medyada fena organize olmuslar fenerliler. Lan biz 20dk 3 penalti alsaydik ulkede ic savas cikardi.


Alt ustu bir galibiyet diye es gecmeyin, bu daha baslangic. Fenerin iyi oynamasina gerek yok, yeterki sahada ayakta dursun gerisini tff ve mhk halleder.
 

Fahri Aksoy

Aslan Üye
Katılım
13 Eyl 2013
Mesajlar
5,144
Tepkime Puanı
1,582
Puanları
328
Yaş
37
bizim yönetimin ua üzerinden açıklama yapmasına ayar oluyorum. Çık konuş, neden korkuyorsun? Ceza mı veriyor, bir daha konuş, yine ceza verirse bir daha konuş. Bir daha konuş. Ne yapacaklar, ömür boyu futboldan men mi edecekler? Ve ya bir yönetici belirle, sadece o konuşsun. İtici, vıcık vıcık, karşı tarafı uyuz edecek bir yönetici olsun. Git tff'yi mahkemeye ver, uefa'yı ayağa kaldır. Yangın yap. Biraz ağırlığınızı koyun ya!

Ua'nın açıklaması sinek vızıltısı gibi gelir onlara. Siz mücadele gireceksiniz. Bu işin peşini bırakmayacağınızı göstereceksiniz.
 
Üst Alt