UltrAslan Rum Takımının sitesini hackledi ! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UltrAslan Rum Takımının sitesini hackledi !

Galatasaray Bayan Voleybol Takımı, CEV Cup 2. tur 2. maçında, Güney Kıbrıs temsilcisi Apollon Limassol’u ilk maçta olduğu gibi deplasmanda 3-0 yenerek son 16 takım arasına kalmayı başarırken geceye olay çıkaran Rum taraftarlar damga vurmustu.

Ultraslan rum takiminin sitesini hackledi..

Rum takiminin resmi sitesi: https://www.apollon.com.cy/apollon/index.php

GSC Haber

Cevap: UltrAslan Rum Takımının sitesini hackledi !

vay süper hareket :yenieek:

SABRIMIZI SINAMAYA KALKMAYIN, SAVAŞ BALTALARINI GÖMDÜYSEK YERİNİ UNUTMADIK..!

Ultraslan böyle işlerle uğraşacağına şu takımı yanlız bırakmasa çok daha faydalı olur.

Haftasonu şu takım dolu tribünler önünde oynarsa ne kadar büyük moral olur düşünemiyorum. Şu ana kadar ki performansları da bunu hakediyor zaten.

Ultraslan böyle işlerle uğraşacağına şu takımı yanlız bırakmasa çok daha faydalı olur.

Haftasonu şu takım dolu tribünler önünde oynarsa ne kadar büyük moral olur düşünemiyorum. Şu ana kadar ki performansları da bunu hakediyor zaten.

:confused: kafa iyi galiba :ka05:

Akşam hava alanına takımı karşılıyoruz denilip gidilmemesine kaç puan veriyoruz?

Tugay güzel yazmış,bir mesaj vereceksek tribüne giderek olmalı.

Akşam hava alanına takımı karşılıyoruz denilip gidilmemesine kaç puan veriyoruz?

Tugay güzel yazmış,bir mesaj vereceksek tribüne giderek olmalı.

tribüne gitmeyenler normal gs liler ne yazikki ... avukat mühendis isci doktor ögretmen normal halk faal ultraslandan olmayanlar gitmiyorlar ... faal ua hepsi maclardalar ;) ben ki ua avrupa danim biz burda her maca otobüs kalidiriyoruz avrupanin her yerine

Oraya gidenlerin çogu zaten ultrAslan'in alt gruplari. Herseyi devletten beklememek lazim. Galatasaray kulübü sadece ultrAslan'in degil, tüm Galatasaraylilarin kulübüdür. Herkes sahip çikmali bu takima. Ayrica ultrAslan sayesinde amatör branslardaki takimlarimiz, dünyanin neresinde olursa olsun, muhakkak onlari destekleyen taraftarimiz oluyor. Belki de bu konu da dünyada tek kulübüz.

Üst Alt