UltrAslan: "Sabrımız kalmadı" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UltrAslan: "Sabrımız kalmadı"

Ayrıca sene sonu göğüs sponsorunuda cumhuriyet veya şahin yapalım. Maç önü ve devre arası dagitsinlar bu aç tarikatci grubuna. Araplar doyuramamis bunları biz nasıl doyuracagiz?

bu midesiz oluşum birilerinin istemesiyle ardayı bile yeniden sahiplenmişken, bu açıklamaları birilerinden bağımsız yaptığını düşünenlerin olması çok komik.

tekrar etmekte fayda var, torrent veya x biri olsun hiç fark etmez. bu oluşum Galatasarayın kanseridir.

bu midesiz oluşum birilerinin istemesiyle ardayı bile yeniden sahiplenmişken, bu açıklamaları birilerinden bağımsız yaptığını düşünenlerin olması çok komik.

tekrar etmekte fayda var, torrent veya x biri olsun hiç fark etmez. bu oluşum Galatasarayın kanseridir.
Bjk tribunlerinin sutladigi Beşiktaşlı ve tarikatci bir elemanın başkanlık ettiği ve parayla veya beleş biletle işlerini yürüten bir oluşuma ancak lise ergenleri üye olur ve destekler. Onlarda da para olmadığı için.

Bjk tribunlerinin sutladigi Beşiktaşlı ve tarikatci bir elemanın başkanlık ettiği ve parayla veya beleş biletle işlerini yürüten bir oluşuma ancak lise ergenleri üye olur ve destekler. Onlarda da para olmadığı için.
Baskanin ne farkı var. Yaveri ve pr cisi koyu fenerli. Kankasini saymıyorum bile... Işıtan denen fikir hocasida var bjk li oda.. Bunlara naapcaz bide bunlar var başımızda

Bugün bunları desteklersin kötü gider yarın iyi gelir ama ua ile ters olur onu kötülerler.
Emrah boşver UA yi bak kerem ne demiş bir okusana. Bu kararlar Galatasaray a farklı mı çıkıyor. Kimse bişey demeyince artık konuşmak bize kalıyor diyor. Bu Burak Elmas denen Truva atı ne zaman gidecek bana onu söylesin biri. Sinirden delirmeye başladım yine.

Bu yönetimi savunanlara Allah akıl fikir versin. Ultraslan pilavcı diye söylediklerinin doğru olduğu gerçeği değişmiyor. Derhal bu Burak ve avanelerinden kurtulmalıyız.

Koca camiayı yönetebilecek kalite de bir adam çıkıp gelmez ise daha kötü günler göreceğimiz kesindir.

Twetterdan susmayan Burak, bir zahmet bırak.

Üst Alt