ultrAslan sorunsalı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ultrAslan sorunsalı

Maçtaydım biraz önce geldim, taraftar gerçekten müthişti(!)

İlk 5 dakika protesto yapılacak diye bas bas bağırılıyordu dün ve bugün heryerde...

Şahsi fikrim ve kanaatim futbolculara bireysel olarak tepki koymaktansa, 5, 10 dakikalık sessiz kalma fikrim benim de aklıma yatmıştı...

Fakat fenerbahçe maçının centilmen(!) ki bana göre ruhsuz, taraftarına bu yetmedi, kalan 85 dakikada boğazları çatlayana kadar bağırdılar, o da yetmedi Jo nun ayağına, devre arasından başlamak üzere her top geldiğinde inanılmaz bir uğultu çıkardılar ...

Tıpkı fenerbahçe maçında rakip futbolcuların ayağına top geldiğinde bağırmaları gerektiği gibi...(!)

Bu taraftarın ''Ruhsuz futbolcu görmedik'' cümlesini vurgulu vurgulu söyleyerek 85 dakika susmadan bağırması bana çok manidar ve aynı derecede SAMİMİYETSİZ geldi...

Demek ki istedikleri zaman bağırabiliyorlarmış..

Yazıklar olsun!

Eğer bu maçta, takımı yerden yere vurmak için bağırdıklarının 3 te 1 ini fenerbahçe maçında takımı desteklemek için bağırsalardı, şu anda çok farklı yerlerde olurduk..

Cevap: Bravo Eski Açık, Bravo Kapalı, Bravo Yeni Açık...

Tribünler birbirine sosyete dedi küfür etti bunu da gördük ya helal olsun

Protesto edilmesi gerekenler sahadakilerden başkalarıymış,yeni fark ediyoruz.

Protestolar az bile sen neden bahsediyorsun. Bu zamana kadar pohpohladılar da ne oldu. Her fb maçı hüsran..

o eski açık denen yerde,tribünlere sadece rant amaçlı gelen kitle artık kendini tasfiye etmeli. A.dikmen vefat ettikten sonra rantçıların eline düşmüş belli ki.

kaç yıldır feneri yenemiyosun bi düşün bakalım selçuk bile gerrard oldu bu ligde o kadar yıldız adama sahibiz tek gol bile atamadılar fenere üstüne jo efendi alem yaptı sonra git sivasla berabere kal üstüne taraftar da patladı artık, o kadar abartmayın herseyi

O sosyete diye aklınca aşağıladıkları numaralıdan Galatasaraylılık dersi alsınlar biraz.

kaç yıldır feneri yenemiyosun bi düşün bakalım selçuk bile gerrard oldu bu ligde o kadar yıldız adama sahibiz tek gol bile atamadılar fenere üstüne jo efendi alem yaptı sonra git sivasla berabere kal üstüne taraftar da patladı artık, o kadar abartmayın herseyi

fener maçındaydım, o maç 0-0 başladı 0-1 başlamadı, taraftar nerdeydi o maç? bu kadar bağırdılar mı?

bırakın allah aşkına yazıklar olsun..

Fenerde 30 senedir TR kupasını alamıyor o nolucak? Biz takımımızı sadece feneri yenmesi için mi destekliyoruz? Hayret bişey!

taraftarın bi yere kadar sabrı var,bu ruhsuszluk biyere kadardı,sabır denilen birşey var kardeşim.

Protestolar az bile sen neden bahsediyorsun. Bu zamana kadar pohpohladılar da ne oldu. Her fb maçı hüsran..

fener maçından sonra sessizlik yoktu babacım, fener maçı öncesi fener maçı süresice sessizlik vardı ayrıca 0 1 den sonra da yoktu sessizlik 0 0 dk 1 ken bile çıt çıkmıyordu, ne fener maçından bahsediyorsun sen...

hayr tabiki ama o maç herşey koptu işte ! şampiyonluk gitti

şampiyonluk maçından bu taraftar(!) neredeydi babacım?

maç 0 0 iken neredeydi?

maç koparken neredeydi?

bu maçta bağırdıklarının 3 te 1ini bağırdılar mı?

ben sana cevap vereyim maçtaydım, bu maç derbi, o maç diyarbakır maçıydı sanki...

"Fenerbahçe galibiyeti" endeksli taraftardır bu hale sokan Galatasaray'ı.Yazık.

şampiyonluk maçından bu taraftar(!) neredeydi babacım?

maç 0 0 iken neredeydi?

maç koparken neredeydi?

bu maçta bağırdıklarının 3 te 1ini bağırdılar mı?

ben sana cevap vereyim maçtaydım, bu maç derbi, o maç diyarbakır maçıydı sanki...

derbi maçların tribun atmosferide farklı olur her zaman taraftar gol bekler oyle bir oyun yoktu ortada taraftardan ziyade takım ruhsuzdu nitekim maçı kaybettik zaten

Üst Alt