ultrAslan: "SÖZ KONUSU GALATASARAY VE ARDA" O ZAMAN DUR ORADA! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ultrAslan: "SÖZ KONUSU GALATASARAY VE ARDA" O ZAMAN DUR ORADA!

Cevap: ultrAslan: "SÖZ KONUSU GALATASARAY VE ARDA" O ZAMAN DUR ORADA!

Herkesin uA ile derdi yok gördüğüm kadarıyla. Bazılarının da GSCimbom 'la var.

uA herşeyi yapıyor, diğerleri yatıyor ya ondan ! olsa gerek. Bence ölçüp biçmeden, kimin ne olduğunu bilmeden konuşmamalı.

"Bundan önceki deklerasyonun etkisi sıfır" dediğin ifade için umarım elinde veri vardır... Zira bu işler öyle "söyle, çekil" ile olmuyor. Yoksa uA hakkında atıp tutan ve senin de üye olduğun ilk günden beri karşılarında durup eleştirdiğin insanlardan bir farkın kalmıyor.

Abdullah ağabey ; ben yanlış anlaşılmak istemem.GScimbomla ilgili bi tenkidim yok.GScimbom forumlarında ki bazı arkadaşlara tekidim var.Ben ultrAslan oluşumunu süper , inanılmaz harika olarak tanımlamıyorum.Yaptıkları olumlu yada olumsuz icraatlar var.Bu icraatlari beğenirsin beğenmezsin orası ayrı.Eleştirebilirsinde onada saygı duyarım.Lakin hakaret ettirmem.Emin ol burda yada herhangi bir forumda GScimbomla ilgili bir hakaret görürsem burda uA için verdiğim mücadeleyide orda GScimbom için veririm.

Kimseyi ayrıştırmam asıl amaç GALATASARAY'dır.

Bu tespitine katılmamak mümkün değil.

Eleştiri her yerde olur, hakarete ise biz de hoş bakmayız. Bundan sonra daha dikkatli oluruz.

Bugune kadar Arda için yapılan bütün besteler , pankartlar ultrAslan tarafından yapılmış.Gerçekten iyi koruyorlar.Sen git GS camiasından hesap sor.O programa bağlanmayan biri var mı ?

Bişileri konusurken mantıklı konusucaksın.

ultraslanın GS YÖNETİMİNİN TARAFTARI OLDUGUNDAN BİLE HABERİN YOK. bencede bişeyleri bilerek konusacaksın....

ultraslanın GS YÖNETİMİNİN TARAFTARI OLDUGUNDAN BİLE HABERİN YOK. bencede bişeyleri bilerek konusacaksın....

Ben 10 yıldır tribüne giden bir GALATASARAY'lıyım.Yönetimin adamı diyorsun.Bunu ıspatlayabilirmisin ? Ispatın yoksa hiç konuşmayacaksın.Ispatın varsada önüme koyacaksın bende diyicem ki ben görememişim arkadaş haklıymış.Ispatın var mı ?

Benim olmadığına dair var ama.

Mesela eski mabedimizde ilk yarının son haftası istifaya davet edildi.İnternet sitesinden istifaya çağrıldı.Başkanımız Adnan polatında bundan bir kaç ay evvel '' uA'nın protestosu beni üzdü'' dedi.

Kazımın transferinde esnasında yayınladıkları deklarasyonun son cümleside '' bu işi yapamıyorsunuz '' şeklindeydi.

Yönetimin adamı bunu yapabilirmiydi ?

Özhan Canaydın zamanında da aynı şeyler söylenmişti ne oldu ? Bundan sonrada söylenecek.

Bakın Arma sevdalısı arkadaşlar yineliyorum ; uA delisi bir adam değilim.Deli olduğum teK bir şey var oda GALATASARAY'ımız'dır.Ben ultrAslan'ın bestelerini iğrenç bulduğum bazı icraatlerinden rahatsız oldugum konular elbette var.Bunlar değil ama.Daha öncede dedim uA'nın kendi forumlarında yeri geldiğinde de kendilerini eleştirdim.Arzu eden arkadaşlara kopyalayabilirim.

Anlamadığım ya bir oluşum hep mi kötü yapar ? Eleştirilerinizin bir kısmı olumlu olsa art niyet aramıcam ama külliyen olumsuz ve altını çiziyorum asılsız eleştiriler.

Ben 10 yıldır tribüne giden bir GALATASARAY'lıyım.Yönetimin adamı diyorsun.Bunu ıspatlayabilirmisin ? Ispatın yoksa hiç konuşmayacaksın.Ispatın varsada önüme koyacaksın bende diyicem ki ben görememişim arkadaş haklıymış.Ispatın var mı ?

Benim olmadığına dair var ama.

Mesela eski mabedimizde ilk yarının son haftası istifaya davet edildi.İnternet sitesinden istifaya çağrıldı.Başkanımız Adnan polatında bundan bir kaç ay evvel '' uA'nın protestosu beni üzdü'' dedi.

Kazımın transferinde esnasında yayınladıkları deklarasyonun son cümleside '' bu işi yapamıyorsunuz '' şeklindeydi.

Yönetimin adamı bunu yapabilirmiydi ?

Özhan Canaydın zamanında da aynı şeyler söylenmişti ne oldu ? Bundan sonrada söylenecek.

Bakın Arma sevdalısı arkadaşlar yineliyorum ; uA delisi bir adam değilim.Deli olduğum teK bir şey var oda GALATASARAY'ımız'dır.Ben ultrAslan'ın bestelerini iğrenç bulduğum bazı icraatlerinden rahatsız oldugum konular elbette var.Bunlar değil ama.Daha öncede dedim uA'nın kendi forumlarında yeri geldiğinde de kendilerini eleştirdim.Arzu eden arkadaşlara kopyalayabilirim.

Anlamadığım ya bir oluşum hep mi kötü yapar ? Eleştirilerinizin bir kısmı olumlu olsa art niyet aramıcam ama külliyen olumsuz ve altını çiziyorum asılsız eleştiriler.

ispatlaması kolay antep kupa macında yönetime protesto eden binlerce kişiyi bu ultraslan toplulugu küfürler ederek engellemeye calıstı. gözlerimle gördügüm şeyimi inkar ediceksin... bu arada ben mactaydım...

adnan polat ve ultraslan orda danısıklı dövüs yaptılar. bildiri yayınladılar oda sert cümlelerle degil. oda bakın biz GS yönetiminin adamlarıyız denmemesi icin...

ispatlaması kolay antep kupa macında yönetime protesto eden binlerce kişiyi bu ultraslan toplulugu küfürler ederek engellemeye calıstı. gözlerimle gördügüm şeyimi inkar ediceksin...

Yok artık.Şuan da şaşkın şaşkın bakıyorum çünkü maçları pegasus 1.katta uA ile izliyorum gerçi ben numaralı tarafındayım ama neyse.

Dediğin şeylerin hiçbiri olmadı.Maçtan sonrada bütün stad cıktı uA ve biz gibi birayseller stadda kaldı.

Yönetim istifaya çağrıldı.

Sana ne diyeceğimi bilemiyorum şuan.Yazık gerçekten yazık.

Buda uA'ya kendi forumlarında besteyle alakalı bir eleştirim.Farklı algılamayın ve cümleleri iyi okuyun lütfen.Murat SAVAŞ

Üye No : #11229

Ülke : Türkiye

Durum : Çevrimiçi

Üye Giriş : 2098

20 Şubat 2011 Pazar 18:02:33

--------------------------------------------------------------------------------

Her deplasman tribünü Arena’yı inletir.Hele öne geçerlerse.Fenerbahce seyircisine gülüyorduk onlar bizden daha iyi.

İlk defa dun sağlık problemleri yüzünden evde maçı izledim.Buca seyircisini gösterdi 200 kişi ya var ya yok.Bağırdıklarında ses net olarak TV’ye yansıdı.Orada 2500 Fb Bjk Bursa gibi sağlam tribüncüler gelirse 90 dk onları dinleriz.

ultrAslan’ı bu kadar tembel hiç görmemiştim.Dünyanın en büyük taraftar oluşumu diyoruz ama böyle büyüklük mü olur ?

Beste üretemiyoruz bunu süreklı yazıyoruz ama uA tınlamıyo sankı bizi.

Derbilerde gerçekten yeni beste ama ateşleyici olmazsa kımse bağırıp cağırmaz haberiniz ola.

Nasıl yeri geldiğinde övüyorsak eleştirmekte hakkımız oldugunu düşünüyorum.

Fb’yi 2-0 yendiğimiz maç vardı Samıyende Ümit Karanın attıgı goller vardı.O zaman saldırın durmadan yenı cıkmıstı.Süper etkılıydı.

Dakkalara dikkat edin.

0-3 Dk Üçlü

3-15 Dk saldırın durmadan

15-30 biricik sevgilim

30-45 lalala saldır Galatasaray

45 50 Cimbombomsun sen bizim canımız

gol olursa Sen varya sen

4 sene üst üste..

Allahınızı severseniz bunlar ne ya ?

Adamlar korner kullanıyor saldır GS diye tempo.Kornerde pegasusta uA’nın önünde oluyor.

Yahu sahanın içindeyiz resmen.İki dkka susup ıslık yapsak ne olur ?

Ikı dk sussan ne olur ?

Nıye bu kadar eleştiri varken uA bildiğini okuyor.

Settekıler memur gibi gelip gidiyor.İşimi yaptım mı yaptım tmm diyor.

Settekılere egitim veriliyor mu ? Hiç sanmıyorum.

Çogu besteye bende katılmıyorum 4 sene üstüste..Rezalet ya.Oğuz abi arenada sahanın içinde olucaz diyordu ne oldu Oğuz abi ?

Settekılerın üstünde hepsinin değil ama bazılarının üstünde siyah mont.Sankı yolda gecen vatandası cevirip sete cıkarmışlar.

evet o programa periyodik olarak kim katiliyorsa hepsi aptaldir

cekinecek birseyim yok

hepsi istisnasiz aptaldir

Bu konuya aynı içerikte ve çok fazla mesaj attığı için Serdar Burak 'a yeni nesil bir ceza verelim. Bu konuya bir süre giremesin. :)

Bu durum, görüşünü empoze etmeye çalışan tüm arkadaşlarım için de bir tehdit oluştursun, artık istediğimizi MYC vermeden o konudan uzak tutabiliyoruz.

Serdar Burak 'ın anlayışına sığınarak...

Üst Alt