ultrAslan: "SÖZ KONUSU GALATASARAY VE ARDA" O ZAMAN DUR ORADA! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ultrAslan: "SÖZ KONUSU GALATASARAY VE ARDA" O ZAMAN DUR ORADA!

411de962.gif

Sevgili Galatasaraylılar,

Bu futbol sezonunun tamamında ve son günlerde artan bir şekilde Galatasaray'ımız ve kaptanımız Arda Turan yazılı ve görsel medyada adeta abluka altına alınmış ve haince maksatlı bir şekilde olumsuz yönde gündemde tutulmaktadır.

Kötü bir sezon geçirdiğimiz ve mali kongrede yaşananlardan sonra sıra kaptanımız, göz bebeğimiz, canımız, Arda Turan’a gelmiştir. Arda ile ilgili genç olduğunu, hatalar yaptığını ve eski örnek kaptanlardan feyiz alması gerektiğini ben de daha önce dile getirmiştim. Ancak bu yaptığı hata dediğimiz konular her insanın yapabileceği sıradan davranışlardı ve aslında camiamızı küçük düşürücü davranışlar da değildi. Yine de kendisini bu konularda uyarmayı daha fazla canı ve canımız yanmasın diye uyarmayı görev bilmiştim.

Şimdi geldiğimiz noktada son milli maçta attığı gol sonrası ardanın "bunu da yazın" demesinden kendince alınan bir çok insan ve medya mensubu başka konuları örnek gösterirken aslında Arda ve Galatasaray’a saldırmaya başlamıştır. Bu arada nedense doğruyu sadece onlar görebilirmiş gibi Arda'yı bir tek Fenerbahçeli medya mensupları desteklemeye başlamıştır. Aynı kişiler Kadıköy'de kaptanımıza atılan tokatta (Christian) görüş bildirmemiş veya futbolda olur böyle şeyler diye geçiştirmişlerdi. Şu anda ise Arda artık Avrupa'ya gitmeli sesleri yükselirken mesela Gökhan Gönül’e hiç değinmemektedirler.

Bizim kaptanımızı korumak kimsenin haddine değildir. Bunu en ala biz yaparız, kimsenin de aklına ihtiyacımız yok.

Basında bir tarafta Arda operasyonu sürerken diğer tarafta Telegol programında tahriklerin boyutu “ camianın içine etme” noktasına kadar gelmiştir. Sayın Ahmet Çakar’ın çirkin sözlerini çok ciddi ve sert bir şekilde kınıyorum ve kendisine yakıştıramıyorum. Kendisinin genç nesillere olumlu yönde örnek olması gerekir diye de düşünüyorum.

Diğer bir konumuz iki gün önce Antalya havaalanında yaşanan tatsız olaydır. Bu yersiz ve maksadını aşmış olay başta beni ve tüm ultrAslan’ı derinden üzmüştür. Hazırlanılmış bir konu olmamakla birlikte protestonun içeriği ve çirkin sözler gerçekten Galatasaray duruşu ve terbiyesine aykırıdır. Bilinmelidir ki aslında protesto da her taraftarın hakkıdır. Ancak bu olumsuz tabloyu yaşatan bazı kişiler, unutmamalıdır ki bugünler geçecek ve Dünya da Türkiye'nin bilinen "tek markası olan Galatasaray" başarıdan başarıya koşacaktır.

Bilinmelidir ki Türkiye'dir Galatasaray.

Oğuz Altay

ultrAslan Genel Koordinatörü

Cevap: ultrAslan: "SÖZ KONUSU GALATASARAY VE ARDA" O ZAMAN DUR ORADA!

Bildiriyi yayınlayanın Telegol'e her fırsatta bağlanması da ayrı bişey de. Neyse.

arkadasim cikip bu adamin programinda sayin hakem hocalarim bilmemne diye yalama

terbiyesiz heriffffffff

utanmadan bildiri yayinliyor

hadi git ordan

sen degilmsin o programa baglanip utanmadan GS kongre uyelerine saydiran

kafasiz aptal

yemin ediyorum sinirim tepeme cikti

arkadas kimsin sen kimsin

uc kurusluk beynin varmi da bildiri yayinliyorsun haaaaaaaa

sen o programa masha olacak kadar kafasi calismayan bir insansin

Bence siz bunun karşılığı koltuk kırarak ve küfürlü,iğrenç bestelerinizle yapın,size daha çok yakışır.

iki senedir polata kufur etmedim kendimi tuttum

ama san oyle bir kufur ederimki birdaha foruma almazlar beni

terbiyesizin bildiriye bak yaaaaaaaaaaaaaaaaa

biri cikipta senin okuma yazman varmi demiyorrrrrrrrrrrrrrrrr

Abi ne diyorsun ya ? Çok komik oluyorsun şuan.Sakin ol.:)

ben anlamadım.

her fırsatta telegole bağlanıyor, sonra telegol'u eleştiriyor. ha bağlanınca da yapsaydın ya aynı eleştirileri.

kaptanı sinemaya gitti diye üşenmeyip buna beste yapıp maç boyu sardıran siz değil miydinizi? şimdi ne oldu.

iki hakeretleri tutarlı olmadı şimdiye kadar. rüzgar nereden eserse..

Arkadaşlar sözüm ona uA diye bir taraftar topluluğu bir yara almıştır.. Gittikçede kangren oluyor.. Ya kesip atacaksın yada böyle çürümesini bekleyeceğiz.. Bu haberi yayınlamamamın sebebide buydu.. İki yüzlülüğünü bütün taraftarlarımız yani apartman çocuğu değil GERÇEK GALATASARAY'lı olan bizlerin bunları görmesi.. zaten mesajlarda yorumlarda verilen cevaplarda hepimizin ne kadar duyarlı oldugunu gösteriyor.. Alparslan Dikmen Göçtükten sonra uA dedigimiz Taraftar oluşumuda BİTMİŞTİR!..

Kim bu arkadas ve bize ne soylediklerinden? Ultraslanin ne oldugu belli. Koltuk kirsinlar ancak.

Kimisiiiii gece alemlerinde , kimisi sinema peşindeeeee......

Bunları söylediğiniz günleri de çok iyi hatırlıyoruz. Arda'yı korumak sizinde hakkınız değildir. Ne yazıkki yönetim , taraftar kimse bunu başaramamıştır ve bundan sonrada aranın düzelmesi çok zor artık. Bir sonraki maçta Arda'yı tribüne çağırdıklarında herşeyin biteceğini mi sanıyor bunlar , o yaptıkları sinema tezahüratlarını Arda'nın unutacağını mı sanıyorlar ? Birde çıkmış daha önceden de uyarmıştım Arda'yı diyor , hangi hakla yapıyorsun sen bunu ?

adamlarin olaylara bakisi zekasi ve algoritmasi recepin milimetrik ortalarini andiriyor

sen degilmsin o programa baglanip utanmadan GS kongre uyelerine saydiran

kafasiz aptal

arkadaşım yazdıklarına bakınca terbiyesizliğin ne olduğu konusunda şüpheye düştüm ...Ayrıca moderatör arkadaşlardan hangi durumlarda böyle kelimelerin hakaret sayılacağını merak etmiyor değilim..

arkadaşım yazdıklarına bakınca terbiyesizliğin ne olduğu konusunda şüpheye düştüm ...

dusme bu adam o programa cikip kongrede baskani linc etmeye calisti kongre uyelerei ben oyle bir hava sezdim falan sayin telegol culer tarzi laflar etti:)

simdimi dank etmis

biz bu forumda o programa katilma salakligi yapmayin diye bas bas bagiriyoruz

katilmayi birak cikip o programda GS kongresini elestirip dallamalara saaatlerce konusmalari icin malzeme veriyor

benim kafasi bu kadar calisan adamlarla isim olmaz siz dinleyin lafini beni baglamaz

google a oguz altay kanalturkk yazmaniz yeterli

Fr bile daha ilk geldigi ay da bu adamlarin ne mal oldugunu anlayip mikrofonu suratlarina firlatti canli yayinda

ama bize mustehak

duayenler her hafta bu programda

arkadaşım yazdıklarına bakınca terbiyesizliğin ne olduğu konusunda şüpheye düştüm ...Ayrıca moderatör arkadaşlardan hangi durumlarda böyle kelimelerin hakaret sayılacağını merak etmiyor değilim..

Sol altta sikayet etme opsiyonu var onu kullan

serhata cakara kafasiz aptal diyince ceza yoksa bu adamlara da bu laflari etmek ceza sebebi olmamali bence

ama ceza verilsede komaz ilk cezamizi bu adamlar yuzunden alalim

utanmaz adamlarin bildiriye bak yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

sen GSin kongresinde yasananlari baglan hemen anlat bunlar 3 program yapsin senin patavatsizligin sayesinde

sonra cik onlari sikayet et

sakamisiniz siz sakami?

Sol altta sikayet etme opsiyonu var onu kullan

hayri hoca şikayet etmeye gerek yok ufak tefek şeyler sadece bu kadar sinir stres yapmanın ve galiz ifadeler kullanmanın manası yok babında söyledim şikayetlik bir durum söz konusu değil

Üst Alt