ultrAslan,TTArena'da hangi tribünde yer alacak? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ultrAslan,TTArena'da hangi tribünde yer alacak?

20 Eylül'de kombine satışları başlıyor ama ultrAslan'ın hangi tribünden yer alacağı belli değil sanırım.

Bilgisi olan var mı?

Cevap: ultrAslan,TTArena'da hangi tribünde yer alacak?

Nerde olacaklarını bilmem ama inşallah bütünlük sağlanırda aynı anda bağrılır.Bursa maçında kapalı ve eski açık büyük bölümde farklı hareket ediyordu bu durum beni üzdü.

Kraldan çok kralcılık yapacak, üyesi olmadığım bir topluluğu savunacak değilim, tribünün gerçeklerini en az senin kadar yada okuduğun kadarıyla bildiğime eminim ama saygısızlığa gerek yok. Yakışmıyor.

O cümleyi kurarken Sebo reisten çok onun çevrsindekilere gönderme yaptım ben. Sonuçta bunların yapıldığı inkar de edilmiyor ki -temizlendi mi bilmiyorum- belki de dediğim gruptaki çoğu kişi hala o durumda.

Alınacak kombine miktarı ile ilgili bilgi var mı?

İmkanı olan herkes alacak yine, çevremdeki herkes -ki buna yıllardır maça gelmeyen insanlarda dahil- kombine alacağını söylüyor.

Fiyatlar 1,5 sezona göre çok uygun bu stadyumda ama Türkiye gerçeklerine göre yüksek olasa çok büyük ilgi görecektir.

İmkanı olan herkes alacak yine, çevremdeki herkes -ki buna yıllardır maça gelmeyen insanlarda dahil- kombine alacağını söylüyor.

Fiyatlar 1,5 sezona göre çok uygun bu stadyumda ama Türkiye gerçeklerine göre yüksek olasa çok büyük ilgi görecektir.

Miktar fazla olursa stat içi birlik de artar, daha iyi olur. Lakin kapalıdaki profili ele alırsak Karşı'nın orda ne yapacağı soru işareti bence.

Üst Alt