ultrAslan, Tudor'u İstifaya Davet Etti! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ultrAslan, Tudor'u İstifaya Davet Etti!

Galatasaray'ın Evkur Yenimalatyaspor'a 2-1 yenildiği maçın ardından UltraAslan tribün lideri Sabahattin Şirin Aydınlık'a konuştu

Galatasaray Evkur Malatyaspor'a 2-1 yenildi. Maçın ardından Galatasaray taraftarları Tudor'a yönelik 'istifa seslerini daha da yükseltti. UltrAslan tribün liderlerinden Sabahattin Şirin, Aydınlık.com.tr'ye yaptığı açıklama da 'tudor'u istifaya çağırdı.Şirin, Yönetime yönelik ise 'sahip çıkarlarsa onlar da istifa etsin dedi.

İşte Şirin'in açıklamaları

Artık herşey ortada. Tudor istifa etsin. Etmiyorsa Dursun Özbek de onu alsın gitsin. Bekledik. Oyun bozan olalım istemedik. Ama görüyoruz ki artık bu takım oyun planını oturtamıyor. Kapris yapıyor. Geçen hafta “Tudor'a rağmen şampiyon olacağız” dedik. Şampiyon olmamızın önünde en büyük engel Tudor. Tudor ve Ayhan Akman gitsin kim gelirse gelsin. Yönetim sahip çıkarsa onlar da istifa etsin.

Bu grubu kim başımıza bela etti bilmiyorum
Kurulurken çok sempatik tiler

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

[FONT=&quot]Sebahattin Şirin: "Artık herşey ortada. Tudor istifa etsin. Etmiyorsa Dursun Özbek de onu alsın gitsin. Bekledik. Oyun bozan olalım istemedik. Ama görüyoruz ki artık bu takım oyun planını oturtamıyor. Kapris yapıyor. Geçen hafta 'Tudor'a rağmen şampiyon olacağız' dedik."[/FONT]

Simdi kafama bir soru takildi. En son hangi sezonu hoca degistirmeden bitirdik :asd: ?

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bilmiyorum farkındamısınız, ölmüşüz ağlayanımız yok. Sebahattin Şirin'in baskısıyla başkan Dursun Özbek'in hoca değiştirmesini bekliyoruz, medet umulanlara bakarsak halimiz hakikaten içler acısı. :D

Son düzenleme:
Bilmiyorum farkındamısınız, ölmüşüz ağlayanımız yok. Sebahattin Şirin'in baskısıyla başkan Dursun Özbek'in hoca değiştirmesini bekliyoruz, medet umulanlara bakarsak halimiz hakikaten içler acısı. :D
He ya :red: Galatasaray taraftarını temsil ediyoruz deyip bilmem ne pekerlerle beraber bilmem ne cemaatlerini ziyaret edenlerin başı değil mi bu herif? Bunlardan gelecek hayır Allah'dan gelsin.

Sen kıçınla anlıyor deyince sorun yok ama. Sizin önünüze gelene sırf Tudor'u savunmuş diye ağzınıza geleni söylemeniz serbest ama karşılığını alınca oyun bozanlık yapıyorsunuz. Üstelik insanlar Tudor konusunda eleştiri yaparken dahi.

Bütün başlıklara Tudor karşıtlarının adını tekrar yazarak tebrik edip madalya ve tag hediye edelim. Nedir yani alıntılayarak veya alıntılamadan hakaretler, iğnelemeler. Nedir beklentiniz ne diyelim? Şimdi hep birlikte muhteşem futbol bilginizle harikulade bir hoca getirirsiniz takımı şaha kaldırırsınız zaten. Tutmazsa da sıfır risk yönetim getirdi deyip onu da postalarsınız. Hayır bu sizinle de sınırlı değil. Bir tanesi 3-4 yıl önceki saçma sapan ve büyük oranda yanlış bir mesleden bile Tudor konusunda alıntı yapıyor.

Tudor saçma sapan işlere girişti ve krediyi tüketti ama giderse herşey de toz pembe olmayacak bunun farkına varın yeter. Terim dışında kim gelirse gelsin aynı şey olur. Terim de gelir mi şüpheli. Bunu da haftalar önce yazdım yani haberiniz olsun.

Değişimin olumsuz olabileği ihtimali üzerinden hareket edilirse sadece biz değil hiçbir kurum gelişemez. Dolayısıyla yeni gelecek hocanın başarısız olma ihtimalinden hareket edersek sadece şu an değil gelecek de kaybedilir. Tudor arkasında durulabilecek, zaman verilecek bir teknik adam değil. Ne teknik ne de insani ilişkileri bakımdan mümkün değil bu.
Eleştiriye tahammülsüz, hatalarını görmek istemeyen megaloman bir karakter.
Ama asıl sorun Dursun denen şahıs.Tudor şu an Dursun için tam bir nimet. Bütün pislikleri Tudor gündemde tutuldukça gözardı ediliyor.

Üst Alt