ultrAslan, Tudor'u İstifaya Davet Etti! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ultrAslan, Tudor'u İstifaya Davet Etti!

Ulan 2 yarım ekmek sucukluk canınız var, yaptığınız atarak bak.

ONEPLUS A5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beyinsiz satılıkların aklı yeni mi başına gelmiş, bu işin yürümeyeceği min. 4-5 maç öncesinden belliydi (bana göre çok daha önceden).

Dursun bu hafta iki kangal sucuk verir bunlara, sonra hepsi susarlar.

Dursunun sucugunu yiye yiye bitiremediler.

Bu uA Cocuklari cok tezcanli ya, ne gerek var simdi patirtiya tantanaya, ne güzek ekmek arasi sucuk, beles bilet, soytari soytari dolasiyorduk.
Simdi allah korusun (!) terim gelir yedi ceddimizin icinden gecer, zikkimlandigimiz iki kurusluk sucuk ekmekten de oluruz.

Gesendet von iPhone mit GSCimbom Forum

Ultraslan hiç kendine pay çıkartmasın, Tudor'un gelmesinde aslan payı HC'ye aittir, gitmesinde ise Ahmed Arif Kesen büyük rol oynamıştır.

Ultraslan hiç kendine pay çıkartmasın, Tudor'un gelmesinde aslan payı HC'ye aittir, gitmesinde ise Ahmed Arif Kesen büyük rol oynamıştır.
Aşk olsun abi ben niye yokum?

Kayseri maçında 4 Osmanlı maçında 3 atarken bile diyordum bu takımın bir hücum bir oyun planı yok herşey doğaçlama diye. Benimle dalga geçenler olmuştu başta bu sığırın en büyük fedaileri burada sırf kazandık diye gerçekleri görmedi göremedi millet yılların getirdiği başarısızlık ve futbola açlık ile.

sent via GSC

Son düzenleme:

Kayseri maçında 4 Osmanlı maçında 4 atarken bile diyordum bu takımın bir hücum bir oyun planı yok herşey doğaçlama diye. Benimle dalga geçenler olmuştu başta bu sığırın en büyük fedaileri burada sırf kazandık diye gerçekleri görmedi göremedi millet yılların getirdiği başarısızlık ve futbola açlık ile.

sent via GSC

Sen takım iyiyken (gibi gözükürken) de söylüyordun bunları doğru söylüyorsun. Sen ve bir de yanılmıyorsam İsmail'de söylüyordu bunları. Öylesine yazılmış bir mesaj olduğu için ''honorable mentions'' kısmı güdük kaldı.

Sen takım iyiyken (gibi gözükürken) de söylüyordun bunları doğru söylüyorsun. Sen ve bir de yanılmıyorsam İsmail'de söylüyordu bunları. Öylesine yazılmış bir mesaj olduğu için ''honorable mentions'' kısmı güdük kaldı.
Galatasaray düşmanıydık biz çünkü.

Aynısını Belhanda konusunda da yaşadık orada da sadece Sneijder yüzünden eleştiriyormuşuz. Sneijderin tırnağı olamayacak adamı yücelte yücelte bitiremiyorlardı.

Kötümser karamsar gibi duruyorum/duruyoruz hep ama sonuçta yine kim haklı çıkıyor. Hepimiz Galatsarayın iyiliğini düşünüyoruz yoksa banane Tudor dan Belhanda dan Ndiaye den.

sent via GSC

aşk olsun abi ben niye yokum? :D

Kayseri maçında 4 Osmanlı maçında 3 atarken bile diyordum bu takımın bir hücum bir oyun planı yok herşey doğaçlama diye. Benimle dalga geçenler olmuştu başta bu sığırın en büyük fedaileri burada sırf kazandık diye gerçekleri görmedi göremedi millet yılların getirdiği başarısızlık ve futbola açlık ile.

sent via GSC
Fifa yilin oyuncusu ödülünü Messi ve Ronaldo yüzünden kazanamayan oyuncular gibi davranmis size Mehmet renktas :D

Ülkenin her kademesinde rövanşist bir anlayış hakim olduğu için forumda da bunun karşılığını görmek gayet normal. İyi veya kötü herkes etkileniyor bu iklimden. Haklı çıktığını düşünen arkadaşlara birer plaket verelim bitsin bence bu goygoy. Hiçbirimiz futbol otoritesi değiliz naçizane fikirlerimizi söylüyoruz burada. Hakarete varmadığı sürece her türlü görüşe saygı duyarım, zaten forumun amacı budur. Ama konular altında sürekli ben haklıydım, bana bunları dediniz, nerdesiniz şimdi gibi söylemler laf kalabalığı oluşturuyor. Yarın öbür gün Tudor gidip başkası geldiğinde, başarısız olduğunda -ki bir noktada olacak- tam tersi olaylar yaşanacak. Birbirinizi yoruyorsunuz sadece.

Üst Alt