ultrAslan'dan Açıklama | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ultrAslan'dan Açıklama

KAMUOYUNA VE GALATASARAY SPOR KULÜBÜ YÖNETİMİNE !

Sporculuğu ve örnek kişiliği ile Türk futboluna yön veren Turgay Şeren’in adının verildiği 2016 – 2017 sezonunun, TFF ve MHK eliyle nasıl “HAKEM KATLİAMI SEZONU”na dönüştürüldüğünü tarih elbet yazacaktır.

Kulüp yöneticiliğinden Federasyon yöneticiliğine kadar bütün kariyeri skandal ve başarısızlıklarla dolu Demirören’in yönetimindeki federasyon için bu skandallar ne yazık ki her geçen gün sıradanlaşıyor! Hata olmaktan çıkıp aleni olarak art niyet ile takımımıza SATILIK DÜDÜKLER ile çekilen operasyonların sonu gelmiyor!

Henüz ligin başında verilmeyen penaltılar, aleyhimize verilen ofsayt goller, oyuncularımıza atılan tekmelere verilmeyen kırmızı kartlar ile başlayan puan gaspı; ikinci yarı ile birlikte zirve yaptı. Şampiyonluk yolunda kilit öneme sahip haftalarda Karabük deplasmanında aleyhimize eyyam dolu bir penaltı uyduran, Kayseri ile oynanan maçta son dakikada atılan temiz golü vermeyen, Rize deplasmanında farkı açacağımız temiz golü ofsayt diye iptal eden ve son olarak Beşiktaş maçında henüz ilk dakikalarda bariz penaltımızı önce verip sonra vazgeçen OPERASYON HAKEMLERİ; FEDERASYONDAN ALDIKLARI TALİMATI HARFİYEN YERİNE GETİRDİ VE SADECE 4 HAFTADA LİGİN BÜTÜN SEYRİNİ DEĞİŞTİRDİ. Aynı süreçte şampiyonluğu için federasyonun bütün imkanları seferber edilen kulübün lehine ise rekor sayıda ve birçoğu haksız penaltı verildiği, oyuncularının kart görmemek için garanti almışçasına sportif ahlaka dahi aykırı hareketlerden kaçınmadığı tüm spor kamuoyunun gözü önündedir.

Galatasaray’a bir kupa daha vermeyi bünyesi kaldırmayacağı için olsa gerek Galatasaray kompleksli Demirören Federasyonu’nun hakemleri Türkiye Kupasında da işini şansa bırakmadı. Türk futbolunun yüz karası, bir oyuncunun kırmızı kartını göz göre göre es geçti ve Galatasaray’ımızı geri düşüren bariz ofsayt golünü ise yine görmezden geldi ve elenmesinde ciddi pay sahibi oldu.

Yıllardır ne sahada ne masada adaleti sağlayamayan bu federasyon çektiği operasyonlarla hedefine ulaşsa da, TFF bünyesindeki tüm bileşenler Türk futbol tarihinin sayfalarına kara birer leke olarak yine kazınacaktır!

Tabii ki tüm bunlar yaşanırken adı var kendi yok Galatasaray yönetimide olayların baş aktörlerindendir.

Göreve gelir gelmez ilk iş bu Galatasaray düşmanlarını desteklediklerini açıklayan yönetim, Galatasaray’ın haklarını tamamen savunamaz hale gelmiştir! Teknik direktör kalitesi, transferi, kadro planlaması ve skandalları bir yana; MASADA GALATASARAY ARMASI’NI SAVUNAMAYACAK KADAR BASİRETSİZ ŞAHISLARIN BU KULÜBÜN YÖNETİMİNDE YERİ VE SÖZ HAKKI YOKTUR!

Her kameraya hakem hatalarından ve adaletsizliklerden ACİZCE şikayet edip en ufak bir yaptırımı olmayan bu yönetimin bir an önce oturduğu koltukları terk etmesi artık zorunlu hizmettir!

Dünü unutmadan, yarınları bırakmadan
2 SENEDE GALATASARAY’I GETİRDİĞİNİZ NOKTA ORTADA, YAPILAN SALDIRILARI GÖĞÜSLEYEMEDİĞİNİZ ORTADA! KISACA "YÖNETEMEDİĞİNİZ" ORTADA!

TEK ÇARE DERHAL İSTİFA! İSTİFA! İSTİFA!

İSTİFADA BİR HİZMETTİR...

ultrAslan

Daha cok erken böyle bir aciklama icin. 2020'yi falan bekleselerdi de olurdu keske.

Is isten gecmis artik. Ancak sonradan anlar bizim ülkenin insani. Öngörü kabiliyeti sifirin bile altinda.

Böyle olacagimiz 2015 yazindan beri belliydi.

Maçta niye istifa diye stadı inletmemişler?

Biatçı olmayan tüm Galatasaray taraftarları bunlara köpürüyor,bunlarda mecburi olarak samimiyetsiz açıklamalar yapıyorlar.

Artık çok geç sucukçu çomarlar çok geç :) Atı alan Üsküdar'ı geçti Artvin'e vardı.

Aylarca çırpındık şunu yapmanız için hatta yıllarca ama bunu görecek öngörü, irade, şeref ne gezer sizde... Allah'ın sucukçu çomarları sizi!! Topunuzun canı cehenneme!

Sonlara dogru bağirdi adamlar kulaklarin nerdeydi
Nerede bağırdılar ya bırak bu işleri

Çok cılız 1-2 defa ses geldi adım gibi eminim ordada ua bağırmamıştır. uadan bağımsız GERÇEK GALATASARAY'Lıların beyhude bir çabasıydı o sadece

uA isteseydi o stadı inletirdi istifa diye

Herkes tepki gösteriyor diye geç saatlerde açıklama yaptılar ama yemezler

Yönetim istifa sucuk ekmekçi uA istifa

Yönetim+ua YALLAH POİNT HOTEL'e

Artık çok geç sucukçu çomarlar çok geç :) Atı alan Üsküdar'ı geçti Artvin'e vardı.

Aylarca çırpındık şunu yapmanız için hatta yıllarca ama bunu görecek öngörü, irade, şeref ne gezer sizde... Allah'ın sucukçu çomarları sizi!! Topunuzun canı cehenneme!

Hay çomar kadar başınıza taş düşsün emi :D

Çomar kelimesini ilk kim hakaret aracı olarak kullandıysa ABV. Yav tatlı köpeklere, kedilere koyduğumuz bir isimdi çomar; ne ara hakaret, aşağılama aracına dönüştü çözemedim.

Bu konuda baya doluyum, sana patlamış olduğum için ayrıca mutluyum.

İyi forumlar.

Yazdıklarınıza katılıyorum bu arada Erman bey.

Hay çomar kadar başınıza taş düşsün emi :D

Çomar kelimesini ilk kim hakaret aracı olarak kullandıysa ABV. Yav tatlı köpeklere, kedilere koyduğumuz bir isimdi çomar; ne ara hakaret, aşağılama aracına dönüştü çözemedim.

Bu konuda baya doluyum, sana patlamış olduğum için ayrıca mutluyum.

İyi forumlar.

Yazdıklarınıza katılıyorum bu arada Erman bey.
Dört ayaklı çomarlar ile alakalı bir sıkıntımız yok çok şükür Mehmet Bey :D Hatta gördüğümüz yerde seviyoruz kerataları o ayrı konu.

Asıl sıkıntı olan iki ayaklı çomarlardır. Çomarın iki ayaklı olanından korkacaksın demişler boşuna dememişler.

Dört ayaklı çomarlar ile alakalı bir sıkıntımız yok çok şükür Mehmet Bey :D Hatta gördüğümüz yerde seviyoruz kerataları o ayrı konu.

Asıl sıkıntı olan iki ayaklı çomarlardır. Çomarın iki ayaklı olanından korkacaksın demişler boşuna dememişler.

Laikçi çomar olmanızdan ötürü sizden korkmalıyız o halde, bilgilendirme için teşekkür eder esenlikler dilerim. :D

Hayırlı forumlar.

Üst Alt