ultrAslan'dan Boykot Çağrısı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ultrAslan'dan Boykot Çağrısı

.....
9da1ca872a5ca2196e95db3d863b8ccc.jpg

Galatasaray Düşmanlarının .........

Çok aptalca ilk okul seviyesinde bir boykot.

Yapacaksanız adam gibi boykot yapın, deplasman maçlarına gitmeyin, KOÇ'un sahip olduğu firmaları kullanmayın ve KOÇ ürünlerini almıyorum diye ufaktan büyüğe her esnafa bunu dile getirin, adam gibi bir eylem hazırlayın.

Vallahi ben sadece A Spor'u mecburen takip ediyordum onu da Erman hoca için izliyordum. Beyaz TV'deki şaklabanları ise izlemeyi bırakalı çok çok uzun bir zaman oldu. Ciddiye de almıyorum açık konuşmak gerekirse. Emre Bol, Turgay Demir vs... gibi tipler zaten bir numaralı Galatasaray düşmanı. İlker ise fener fanatiği, bunu yorumlarında açık açık görüyorsun lakin bilinçli ve art niyetli olarak Galatasaray düşmanlığı yaptığına ben şahit olmadım. Belki de bana denk gelmemiştir bilemiyorum.

Amma ve lakin bu tarz kanallara spor programlarına vs... tepki koymakla bu iş çözülmez. Yılanın başını ezeceksin. Şikeyi aklasın diye siyaset kurumu tarafından alenen o makama atanan ve 7 senedir federasyon başkanlığı koltuğunda oturan o 1 numaralı Galatasaray düşmanının hakkından gelinmeli asıl. Gerisi traş...

Vallahi ben sadece A Spor'u mecburen takip ediyordum onu da Erman hoca için izliyordum. Beyaz TV'deki şaklabanları ise izlemeyi bırakalı çok çok uzun bir zaman oldu. Ciddiye de almıyorum açık konuşmak gerekirse. Emre Bol, Turgay Demir vs... gibi tipler zaten bir numaralı Galatasaray düşmanı. İlker ise fener fanatiği, bunu yorumlarında açık açık görüyorsun lakin bilinçli ve art niyetli olarak Galatasaray düşmanlığı yaptığına ben şahit olmadım. Belki de bana denk gelmemiştir bilemiyorum.

Amma ve lakin bu tarz kanallara spor programlarına vs... tepki koymakla bu iş çözülmez. Yılanın başını ezeceksin. Şikeyi aklasın diye siyaset kurumu tarafından alenen o makama atanan ve 7 senedir federasyon başkanlığı koltuğunda oturan o 1 numaralı Galatasaray düşmanının hakkından gelinmeli asıl. Gerisi traş...
Aynen bende sadece erman için izliyorum gerisi tıraş. Bize de geçiriyor arada ama dediği dedik bir adam. Bir şey olmaz o kadardan. Beyaz tv ise söylemeye bile gerek yok sanırım..

beyaz tv nin 2 senedir yüzüne bakmam rok gitti reytingleri düştü zaten reyting kasmak için Gs ın üzerine oynuyorlar tuzağa düşmeyin, aspor da turgay ve emre bol denen zatlar varken izlemem ntvspor kadar fanatik değil arada bakarım

Saçma boykot diyenler kendisinin fanları oluyor. Olsun arada Gs kaynamış önemli değil onlar için. Geceye unutuyorlar.

A haber ve a sporu izleyen zaten sağlıklı bir insan değildir oksijen israfidir benim gözümde galatasaraydan bağımsız söylüyorum bunu

Üst Alt