ultrAslan'dan Boykot Çağrısı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ultrAslan'dan Boykot Çağrısı

Galatasaray sadece normal Galatasaray taraftarlarının takımıdır, ua bilmem gibi grupları burada savunup yalakalığını yapmayın.

ş savunduğum yok her şeye ters şeyler yazıp duruyorsun , ellerinden gelen bu yapmışlar işte bir şeyler eleştirmek manasız , yönetim , başkan , genel kurul üyeleri bir şey yapmazken ua ne yapacak ne bekliyorsun yanlış kişilere laf atıyorsun.

Maça gitmeyin çözüm bu gibi öneriler veriyorsun, saçma

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bu tüpçünün maşası ahmet çakar ve tinerci turgay hırbosu temiz bi dayağı hakedeli çok oldu. Bunlar spor basınının satılık iğrenc yüzleri

Reytinglerini kesersen 2 gün sonra biz öyle demek istemedik kıvamına gelecekler. Yeter ki Galatasaray'ı gercekten icinde yasayan ve haksızlık yapıldığını düsünen insanlar boykot etsin. Çok ciddi reyting düsüsleri yaşarlar.

Çok aptalca ilk okul seviyesinde bir boykot.

Yapacaksanız adam gibi boykot yapın, deplasman maçlarına gitmeyin, KOÇ'un sahip olduğu firmaları kullanmayın ve KOÇ ürünlerini almıyorum diye ufaktan büyüğe her esnafa bunu dile getirin, adam gibi bir eylem hazırlayın.
deplasman maçlarına gitmeyince neyi boykot etmiş olacaklar ? bu ülkede milyonlarca Galatasaray taraftarı var biri gitmese diğeri gider.

koç ürünleri boykotunu ultrAslan daha önce yaptı ama o basit bir iş değil tabi ki.

ultrAslanın fikrine aptalca ve ilk okul seviyesi dedikten sonra yaptığın öneriler komik olmış =)

ultrAslanın tepkisi doğrudur ahmet denilen kişi şerefsiz bir Galatasaray düşmanıdır.

Kaşındığı falan yok, aksine adam böyle besleniyor. Normal şartlarda, normal bir futbol ülkesinde A. Çakar gibi bir yorumcu tutunabilir mi ? Tabiki hayır. Bu adamın söylediklerini ciddiye alarak, bu adamı takip ederek, bu adamın programını izleyerek bizler taşıdık bu noktaya.

Ve ne yazık ki yapacak da hiçbir şey yok. Millet izlemeye, önemsemeye devam edecek çünkü milletin hakettiği futbol yorumcusu tam olarak A. Çakar.

Erman Toroğlu'nu izliyorum; o, olmadığında o programı tek bir kere bile izlemedim. Artık youtube kanallarından izleriz.. Direk engelledim!

Ali Koç denen adam sırf zengin diye altına yatacak bütün fenerliler güce tapan yavşaklar sizi

F3111 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

d949ebe0a1d5ec00e8cc93d0fb9cc1fe.jpg

Tek söze bakar reis
Tövbe,yemin hepsini bozarız

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt