UltrAslan'dan Derbi Hazırlığı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

UltrAslan'dan Derbi Hazırlığı

Cevap: UltrAslan'dan Derbi Hazırlığı

iyi hoşda atkılar'da niye ultraslan yazılıyor anlamış değilim.

ultraslan diye bir oluşum var.Bu tarz organizasyonları hep onlar yapar.Kale arkasındadırlar,ne kadar amigoları eğitimsiz olsada onlar bağırır 90 dk. eminim ki bu hazırlıklar için şu saatte bile çalışıyolardır.Sen bilmiyorum maçlara geliyor musun ama.Tribünde o güzel koltuguna oturdugunda bayrağın veya flaman hazır olacak yerinde.Hiç düşünmezsin o an 55 bin tane koltuga özenle dağıtılmış onlar.Ne kadar emek zaman harcanmış.Her ne olursa olsun karşılıgı illede maddiyat olmasa bile.Reklama sesini duyurmaya hakları oldugunu düşünüyorum bu oluşumun.

edit : neyse yarın derbi var gerginlik yaratmayayım :)

ultraslan diye bir oluşum var.Bu tarz organizasyonları hep onlar yapar.Kale arkasındadırlar,ne kadar amigoları eğitimsiz olsada onlar bağırır 90 dk. eminim ki bu hazırlıklar için şu saatte bile çalışıyolardır.Sen bilmiyorum maçlara geliyor musun ama.Tribünde o güzel koltuguna oturdugunda bayrağın veya flaman hazır olacak yerinde.Hiç düşünmezsin o an 55 bin tane koltuga özenle dağıtılmış onlar.Ne kadar emek zaman harcanmış.Her ne olursa olsun karşılıgı illede maddiyat olmasa bile.Reklama sesini duyurmaya hakları oldugunu düşünüyorum bu oluşumun.bilmem birazcık olsun anladın mı.

Koskoca ultraslanın böyle bir reklama ihtiyac olduğunu düşünmüyorum, yoksa sonumuz çarşı gibi olur.Ben o atkılardaki ultraslan yazılmanın sebebini "biz yaptık, galatasaray değil" diye algılıyorum.

35.000 atkının dağıtılmasının karşın, şöyle birşey yapılmasını tercih ederim.

choreography-at-football-stadium-177361-530-193.jpg

lyon1_1152x864.jpg

ultraslan diye bir oluşum var.Bu tarz organizasyonları hep onlar yapar.Kale arkasındadırlar,ne kadar amigoları eğitimsiz olsada onlar bağırır 90 dk. eminim ki bu hazırlıklar için şu saatte bile çalışıyolardır.Sen bilmiyorum maçlara geliyor musun ama.Tribünde o güzel koltuguna oturdugunda bayrağın veya flaman hazır olacak yerinde.Hiç düşünmezsin o an 55 bin tane koltuga özenle dağıtılmış onlar.Ne kadar emek zaman harcanmış.Her ne olursa olsun karşılıgı illede maddiyat olmasa bile.Reklama sesini duyurmaya hakları oldugunu düşünüyorum bu oluşumun.

edit : neyse yarın derbi var gerginlik yaratmayayım :)

Heee şu koltukları kıran magandalardanmı bahsediyosun. helal olsun onlara nede güzel zıplıyorlar koltuklarda!!!

Üst Alt