UltrAslan'dan Derbi Hazırlığı


Cevap: UltrAslan, 1500 Bayrak - 35.000 Atkı Dağıtacakparalar nereye gidiyomuş görsün bazıları.nereye gidiyomus kardes? herseyi yonetimden ordan burdan sponsorlar karsiliyor.. ;)eyvallah iyi guzel is yapiliyo helal olsun.. ama burdan laf vurmaya kalkma.. yonetimdeki is adamlari sagolsun.. ;) unutmaki her taraftar gurubunun arkasinda yonetim vardir.. hani ordan burdan.. UA urunu satarak pankart yapmiyor UA.. kotumu degil.. helal olsun ama laf carpmana gocundum..
 
Cevap: UltrAslan'dan Derbi Hazırlığıbu arada soylemeden gecemiyecegim.. guzel bayraklar, atkilar, flamalar vs. vs. ama bunlar rakip takimi yada kendi takimimizi atesliycek unsurlar degil ne yazikki !!bu bayraklara, atkilara harcanan saatlerin.. onda 1 i tezahuratlara harcansa.. rakibi nasil baski altina aliriz,, takimi nasil ileri dogru yiteriz 12. adamlik gorevimizi yapariza kafa yorulsa, bence bunlar daha cok takimin yararina olur ve 100.000 dolar da cepte kalir.. ;)
 
Cevap: UltrAslan'dan Derbi HazırlığıMedya bugün derbi yokmuş gibi mi yapıyor yoksa bana mı öyle geliyor? Sanki bizim heyecanımız onlarda yok gibi...Bu kez hakemleri bağlayamadıkları için olmasın(gerçi bundan hala emin olamıyorum ya!)
 
Cevap: UltrAslan'dan Derbi HazırlığıHeee şu koltukları kıran magandalardanmı bahsediyosun. helal olsun onlara nede güzel zıplıyorlar koltuklarda!!!kardesim kim kırmıyo koltukları bana bitane taraftar örneği gösder? burdan atıp tutması kolay onca saat adamlar bunun icin çalısıyorlar..hani nerde tekyumruk diye grup cıkmısdı meydana hani nerde.. yada çok biliyorsanız gscimbom olarak maça gidip istediğiniz gibi tezehürat , kareografi show falan yapsanıza he ne diyorsun ? ayrıca o 100 bin dolarlık bayrakda sponsor olmus yönetim fakat geçen sene yapılan kareografide falan adamlar kendileri hazırladılar kendi paralarıyLa bizzat biliyorum genelde hep boyle..tutturmussunz uA tüü kaka adamlar daha ne yapsın be deplasmanda onLar hırvatistan-TÜRKİYE maçında tek grup onlar.. herseyi yapan onlar da siz kimi elestiriyorsunuz..
 
Cevap: UltrAslan, 1500 Bayrak - 35.000 Atkı Dağıtacaknereye gidiyomus kardes? herseyi yonetimden ordan burdan sponsorlar karsiliyor.. ;)eyvallah iyi guzel is yapiliyo helal olsun.. ama burdan laf vurmaya kalkma.. yonetimdeki is adamlari sagolsun.. ;) unutmaki her taraftar gurubunun arkasinda yonetim vardir.. hani ordan burdan.. UA urunu satarak pankart yapmiyor UA.. kotumu degil.. helal olsun ama laf carpmana gocundum..kendi ceplerindede pankart vs yapıyorlar, neden bu kadar eleştriliyor onuda anlamıyorum, GSCde bir taraftar grubu kursa eminim onlarda eleştirilecek illa birşeyler bulunacak yani, kimseyi yüzde yüz memnun edemezsin.. adamlar yapıyormu yapıyo, inanılmaz güzel showlar izliyoruz hala ultraslan aşağı ultraslan yukarı ben bunu anlamıyorum, yaptıkları işin hakkını veriyolarmı veriyolar ben buna bakarım.. birde emeğe saygı kolay değil bunları yapmak.. sözüm sana değil tabi.
 
Cevap: UltrAslan'dan Derbi HazırlığıBu maça iyi hazırlanmışlar gibime geldi....Şikeye atıfta bulıunan bir organizasyon bekliyorum.
 
Cevap: UltrAslan'dan Derbi HazırlığıAtkılarda kocaman harflerle ultraslan değil de Galatasaray yazsaymış daha hoş olurmuş Galatasaraylıyız çünkü ultraslanlı değil
 
Cevap: UltrAslan'dan Derbi HazırlığıPatlatın eziklerin kulaklarını.İnletin stadı.Galibiyet için herşeyi yapın.Alın bu maçı taraftarınızla bütünleşin.
 
Cevap: UltrAslan'dan Derbi HazırlığıBu maça iyi hazırlanmışlar gibime geldi....Şikeye atıfta bulıunan bir organizasyon bekliyorum.Emniyet uyarmış. Şike ile ilgili en ufak birşey olursa bir çok abimiz ve kardeşimiz gözaltına alınacak.Bütün bayraklar tektek incelenmiş.Ayrıca saklanan kareografide var diyorlar.
 
Cevap: UltrAslan'dan Derbi HazırlığıultrAslan iyi çalışmış. 4 günde 200'e yakın kişi uğraş vermiş. Kale arkası Güney'de ultrAslan bayrağı. Doğu tribünde yeni dev bayrak. Pegasus'ta da Kareografi var.
 
Cevap: UltrAslan'dan Derbi HazırlığıultrAslan iyi çalışmış. 4 günde 200'e yakın kişi uğraş vermiş. Kale arkası Güney'de ultrAslan bayrağı. Doğu tribünde yeni dev bayrak. Pegasus'ta da Kareografi var.
Pegasusdakini merak ediyoruz.

Evet dün gecede hummalı çalışma varmış. O kadar emek harcamışlar. Biraz reklam yapsınlar. Bence ayrıntılara takılmamalıyız.Birde şu koltukları kırmasalar iyi olacak.Çıkmayın kardeşim üstüne.Ligtv umarım herşeyi gösterir..
 
Cevap: UltrAslan'dan Derbi Hazırlığıla galatasaray ismini ipini koparan öyle herşeye işleyemez işte patentli ürün o atkılara galatasaray yazsalar direk korsana girer lisanssız üründen sonra vay efendim arenada 35 bin korsan atkı vay efendim şu vay efendim bu öyle işte bu işler kolay değil anlıcağınız
 
Cevap: UltrAslan'dan Derbi Hazırlığıla galatasaray ismini ipini koparan öyle herşeye işleyemez işte patentli ürün o atkılara galatasaray yazsalar direk korsana girer lisanssız üründen sonra vay efendim arenada 35 bin korsan atkı vay efendim şu vay efendim bu öyle işte bu işler kolay değil anlıcağınızya muhalefet kesim böyle napıcaksın.adamlar 35 bin atkı dağatıyor.4 gündür sabah 7 lere kadar çalışılmış.Her koltuga tek tek özenle bırakılmış hepsi.Herif diyorki neden üstünde ultras yazıyor.

Bu arada pegasustaki koreografiyi bende çok merak ediyorum.umarım videoboard tan görüntüyü verirler yoksa ne açtıgımızı anlayamayabiliriz:)
 
Cevap: UltrAslan'dan Derbi Hazırlığı00-475.jpg
bizi izlemeye devam edin:)
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt