ultrAslan'dan Geçici Başkan Yarsuvat'a Tokat Gibi Cevaplar! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ultrAslan'dan Geçici Başkan Yarsuvat'a Tokat Gibi Cevaplar!

Galatasaray Camiası üzerinde tahakküm kurmak için ne eylemde ne söylemde sınır tanımayan köhne liseci zihniyetin bayrak taşıyıcısı Eski GEÇİCİ Başkan Duygun Y. zamanında yaptığı "DAĞDAN İNİP ŞEHİRDEKİLERİ KOVUYOR" temalı KAFATASÇI söylemini övünerek yinelediğini öğreniyoruz.

Kendini ülkenin saygın hukukçularından sanan ama söz konusu Galatasaray'ı bir zümrenin elinde tutabilmek olunca eleştiri adabından dahi kopan, liseci zihniyetlerini gizlemek için "Liseli - Lisesiz" ayrımı yapan bu KONTROLSÜZ İNSAN "HAD AŞMAYI" hızla sürdürüyor.

Galatasaray taraftarına karşı takındığı ahlaksız ve kindar tavrı yeterince itici iken, görüyoruz ki artık Genel Kurul'a üye olabilmiş, hatta yönetime seçilmiş insanlara da bu tavrı gösterecek cüreti kendinde bulabiliyor! Bu tavırla yönetim devirmeyi marifet sanıyor!

Taraftarın ve camianın büyük bölümünün iradesinin yok sayıldığı Genel Kurul'da, kendi küçük zümrelerinin dışında kalanların iradelerini ipotek altına almaya çalışan hastalıklı zihniyet artık Galatasaray'da karşılık bulmadığı gibi, her geçen gün daha çok nefret çektiği aşikardır!

Camiamızın sağlıklı bir geleceğe sahip olabilmesi için bu sorunlu zihinlerin kendine kalkan ettiği Genel Kurul yapısının değişmesi ve "HİÇBİR ŞEKİLDE HİÇBİR ZÜMRENİN TAHAKKÜM KURAMAYACAĞI, DEMOKRATİK VE YENİLİKÇİ BİR TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ" ihtiyacı olduğu kaçınılmaz bir gerçektir.

Aksi takdirde bu zümrenin ve arkasından yetiştirdiği biatçı kardeşlerinin Galatasaray'ı geleceğe taşıyacak değil Galatasaray'ın geleceğini çalacak hamleleri utanmadan yapacağını bugüne kadar gördük ve bundan sonra da göreceğiz!
HAD AŞANLARA, İSİMLERDEN BAĞIMSIZ BAŞKANLIK MAKAMINI VE TARAFTARINI AŞAĞILAMAYA KALKANLARA, GALATASARAY'IN SAHİBİ OLDUĞUNU SANANLARA; BUGÜNE KADAR GERÇEK GALATASARAYLILAR OLARAK KENETLENEREK CEVAP VERDİK, AYNI KENETLENME İLE GALATASARAY'IMIZIN GELECEĞİNİ İNŞA EDECEĞİZ!

GALATASARAY HALKTIR, HALKINDIR! LİSECİ, KAFATASCI, ELİTİSTLERİN DEĞİL!

bu duygun ve dursun iş birliği galatasarayı batırmaya yeminli. genel kurul üye sayısının 15 binlere çıktığı ve bu örümcek beyinlilerin zerre kıymetinin kalmadığı gün bu kulübü kimse tutamaz artık

TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ
MADDE 166: Tüzük değişikliği, bu amaçla düzenlenmiş olağanüstü toplantılarda yapılır.
Görüşmelerin kolaylığı amacıyla değişiklik önerileri Genel Kurul toplantısının ilk çağrı gününden 2 (iki) hafta önce basılı olarak isteyen üyeye verilmek üzere Yönetim Kurulunca Kulüp merkezinde Kulübün resmi web sitesinde hazır bulundurulur.
Tüzük değişikliği için Genel Kurul toplantı yeter sayısı birinci toplantı için Genel Kurula katılma hakkı bulunan üyelerin 2/3 (üçte iki)'si, ikinci toplantı için 1/10 (onda bir)dur. Toplantı açıldığı gün tamamlanmazsa görüşmeler tamamlanıncaya kadar izleyen günlerde devam eder. Bu takdirde yeniden çoğunluk aranmaz.
Tüzük değişikliğine ilişkin öneriler yazılı yapılır. Bu konudaki kararlar toplantıda hazır bulunan üyelerin 2/3(üçteiki) çoğunluğu ile alınır.

ÜYE OLMA KOŞULLARI
MADDE 7: Kulübe üye olabilmek için adayın Türk Medeni Kanunu ve Dernekler Kanunu'na göre üye olma hakkına sahip bulunması; yurt içinde rakip sayılabilecek bir başka spor kulübünde üye, lisanslı sporcu ya da görevli olmaması; Sicil Kurulu tarafından üyeliğe alınmasının önerilmesi; Yönetim Kurulunca kabul kararının alınması zorunludur.
Ayrıca, üye olmak için başvuruda bulunan kişilerin aşağıda belirtilen gruplardan birine dahil olmaları da zorunludur.

A Grubu - Galatasaray Lisesi'nde en az iki yıl okumuş olanlar.

Galatasaray Lisesinde 2 yıl okuyanlar ile eşleri ve çocukları istedikleri taktirde sınırsız sayıda olmak üzere kayıtsız şartsız bir şekilde kulübe üye olabiliyorlar.

Ben böyle tüzüğün... neyse küfür etmicem

ÜYE OLMA KOŞULLARI
MADDE 7: Kulübe üye olabilmek için adayın Türk Medeni Kanunu ve Dernekler Kanunu'na göre üye olma hakkına sahip bulunması; yurt içinde rakip sayılabilecek bir başka spor kulübünde üye, lisanslı sporcu ya da görevli olmaması; Sicil Kurulu tarafından üyeliğe alınmasının önerilmesi; Yönetim Kurulunca kabul kararının alınması zorunludur.
Ayrıca, üye olmak için başvuruda bulunan kişilerin aşağıda belirtilen gruplardan birine dahil olmaları da zorunludur.

A Grubu - Galatasaray Lisesi'nde en az iki yıl okumuş olanlar.

Galatasaray Lisesinde 2 yıl okuyanlar ile eşleri ve çocukları istedikleri taktirde sınırsız sayıda olmak üzere kayıtsız şartsız bir şekilde kulübe üye olabiliyorlar.

Ben böyle tüzüğün... neyse küfür etmicem

Şunu savunanlar burada.

Adına da elitizm diyorlar.

Liseli başkanın Beşiktaşlı, elitliğini test edemeyeceğimiz karısı üye mesela bu madde yüzünden.

Kulüp ya satılacak ya da Bayern ve Barca gibi 100 bin üyeli kongreler olacak.

Üyelik yine her önüne gelene verilmeyecek ama kongreler büyüyecek ve böylece kolayca lobiler oluşmayacak.

Ne saçma bir adamsın sen ya.Ne yapsınlar liseyi basıp ortalığı savaş alanına mı çevirsinler?Yapabilecekleri en iyi ihtimal deklarasyon yayınlamak onu da yapıyorlar işte.

Ultraslan madem Galatasaray taraftarının liderliğine soyunuyor o zaman tüm Galatasaray taraftarlarının hassasiyetlerine saygı duyup en iyi şekilde temsili yapmak zorundalar. Şu süreci idarelerini ve yakın dönem performanslarını beğeniyorum. Polat ve Dursun dönemi mesela rezalet idiler. Taraftarda biraz o dönemler yüzünden kin duyuyor.

Ultraslan madem Galatasaray taraftarının liderliğine soyunuyor o zaman tüm Galatasaray taraftarlarının hassasiyetlerine saygı duyup en iyi şekilde temsili yapmak zorundalar. Şu süreci idarelerini ve yakın dönem performanslarını beğeniyorum. Polat ve Dursun dönemi mesela rezalet idiler. Taraftarda biraz o dönemler yüzünden kin duyuyor.
bunlar şimdi bu açıklamayı yaptı yarın duygun dede başkan olsa statta duygun istifa diye bağıranlara saldıracaklar

Ultraslan olmasa kim taraftari temsil edecek? Yada kim dusuncelerimizi aktaracak, begenmeyenler icin diyorum!
Hayatinizda bir defa yada hic maca gitmeyen kisiler Ultraslan hakkinda konusuyor. Bu adamlar sucuk yada ekmek arasi icin kendini satacak insanlar degil, biraz terbiyeli olun. 100 kisilik bir taraftar grubuda degil, hepsi bizim gibi ayni renklere asik olan taraftarlar.

Nankorluk yapmayin, Ultraslan olmasa ic saha maclari cekirdek sesi disinda ses cikmaz. Yaptiklari kareografiler ortada, besteler olsun vesaire, Ultraslan Galatasarayin bir parcasidir.

Yagmur kar demeden maclara gidiyorlar, deplasmanda takimini yanliz birakmiyorlar. Ya siz ne yaptiniz? Bir forma aliyorsunuz, onuda 100 defa dile getiriyorsunuz.

Kisacasi susun!

Bilmedigim icin soruyorum:
Liselilere tanina ayricalik neden Galatasaray universitesinde okumus olanlara taninmiyor? Bana mantiksiz geliyor bu. Uni bitirenlere bu ayricaligi daha uygun gorurdum.

üniversite 30 lise 600 senelik çünkü
bi de liseliler kurduğu için tabi

Eyv,
Bana ama tuzukte uniyede ayricalik taninmasi ve lisenin ayricaligi kisitlanmasi akillica geliyor. Ailenin parasiyla ergenlerin girip 2 yil okuduktan sonra soz sahibi olmalari tuhaf geliyor. Bunun yerine bir temel egitim alip uni seciminde kendi iradesiyle Galatasarayi secenler olsa klubumuz icin daha olgun bir kongre olustururdu sanki.

Eyv,
Bana ama tuzukte uniyede ayricalik taninmasi ve lisenin ayricaligi kisitlanmasi akillica geliyor. Ailenin parasiyla ergenlerin girip 2 yil okuduktan sonra soz sahibi olmalari tuhaf geliyor. Bunun yerine bir temel egitim alip uni seciminde kendi iradesiyle Galatasarayi secenler olsa klubumuz icin daha olgun bir kongre olustururdu sanki.
galatasaray lisesi özel lise değil ailesi zengin olan değil aksine sınavdan en yüksek puanı alanlar giriyor

Bilmedigim icin soruyorum:
Liselilere tanina ayricalik neden Galatasaray universitesinde okumus olanlara taninmiyor? Bana mantiksiz geliyor bu. Uni bitirenlere bu ayricaligi daha uygun gorurdum.
Futbol takımı liseden çıktığı için İbrahim, üniversitenin ismi dışında bir bağlantısı yok kongrede kurulda bu yüzden, keşke olsa , birader orda okuyor ucu bana da dokunurdu bitirdiğinde okulu :)

Üst Alt