ultrAslan'dan İmalı Haldun Üstünel Açıklaması! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ultrAslan'dan İmalı Haldun Üstünel Açıklaması!

Böyle birsey söyledsigini zannetmiyorum ve bildigim kadari ile oralarda o dönem kamp kuran Adnan Sezgin beydi.

Klassik Galatasaray taraftari. Lincoln´e tapiyordu, sampiyon oldugumz sene Lincoln 16´si ilk 11 olmak üzere 19 mac yapti. Ikinci yarida neredeyse forma yüzü görmedi. Lincoln yetenek olarak son yillarda bizde oynayan ofansif orta saha oyuncularin basinda geliyordu, ama basarili bir takimin parcasi olamadi hic, o yüzden Kalli tarafindan kesik yemistir.

Velhasil kelam... Nekadar sevilse de basarili olmamasini gectim, ama dönemin parasi ile yillik 2.5 Milyon avro net ve 5 Milyon avro Bonservis ile ikna edilmesi güc bir futbolcu degildi. Buralar yavas yavas kulübün kasasina okkali paralarin girmeye basladigi zamandir. Sahislar ile alakasiz, kaliteli ama genelde takim ile uyumsuz bir ton topcu alinmistir 3-4 sene icinde.

Haldun beyi övecek bir durum yoktur ortada. O paralara herkes getirir.

Haldun üstünel fatih hocanın verdiği transfer listesini 1 aya tamamlar ve paketleyip getirir adım kadar eminim. Mesela wellbeck ve cahill asla kaçmazdı elinden .

Getirdiği oyuncular o döneme göre çok önemli transferlerdi. Özhan Canaydın döneminde kulübün vizyonu inanılmaz düşmüştü sürekli vasat yabancılar alınıyordu hatırlayın.

Yerli transferleriyle Adnan Sezgin ilgileniyordu Mustafa Sarp, Barış gibi transferleri ona yüklemeyin.

Küstürülüp gittiği sezon tarihimizin en kötü sezonunu yaşadık. Adnan Sezgin ve Polat her şeyi mahvetti. O dönemki transfer nöbetini hiç unutmam foruma ilk kez giriş yaptığım dönemdi daha sonra üye olmuştum. Bugün yaşadığımız forvet krizinden beter durumdaydık her mevkiye adam lazımdı sürekli sorun yaşanıyordu.

Govou beklerken Keita gelmisti.

Ligi adeta tecavuz ediyordu, garry onyekuru felan hikaye.

Neler yapiodu o mor formayla.

Cok klasdi aga

Govou beklerken Keita gelmisti.

Ligi adeta tecavuz ediyordu, garry onyekuru felan hikaye.

Neler yapiodu o mor formayla.

Cok klasdi aga

Aynen oyleydi..

Ben ayagi topa bu derece yapisabilen bir tek messiyi biliyorum. (ronaldocuyum)

bruma, garry, henry ucunu paketleyip top diye cevirirdi. Keita o gun mactaysa bilinki muazzam hareket izleyecektiniz. garanti! ve oluyodu da.

Polat zamani gelen yabancilarin cogu cok iyiydi ama simdi sevmeseniz de pahali diye Emreyi almamasi onun sonu oldu.

--------- kaleci--------
Sag bek------Meira----- H.Balta---- Caner

----- Mehmet Topal-----Emre------

---Keita-------- Lincoln -------- Arda

-------------------Baros-----------

Bence bu ilk 11 ligi cok rahat alirdi

Önce albayraki sutlamak gerek bu adam sirf kendi cikarlari icin orda oturuyor. Zaten bir iki yila kalmaz kendi islerini tatmin edici seviyeye getirince yoruldum ayaklari ile yönetimden ayrilir

SM-G935F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

3-5 sene once albayraka laf edenin serce parmagi kesilirdi bu forumda.
en az 5 kere sirf abdurrahim yuzunden ban yemisimdir. kufur ettigim falan icin degil. elestirdim diye. Bu adamdan yoneticilik bekliyorlar. Adamin isi al getir ver gotur. lojistik. baska birseyden anlamaz. onuda yaprken cenesi dusmez. idmana sok futbolculara eliyle baklava yedirsin. baska yonetebilecegi birsey yok. Kotu insan demiyorum. dunyanin en iyi niyetli insani oldugunu suphem yok. ama yometicilik kabiliyeti sifir

Emre akbaba transferinde cocuk zorla kendini son gun 'abi beni fenere goturuyorlar kurtar beni' diye cirpinan bir futbolcuyu bile alirken kalpten gidecek kadar zorluk ceken panik, isini son ana birakan, plansiz bir adam.
Ayrica madem modeste olmayacakti o zaman nicin koca yaz pesinde kosturdunuz. madem olmama olasiligi vardi, hani goya cok zekiler avukatlara arastirttilarda maddeler incelendi falan filan yahu sanki dunyada modeste olmasa baska FORVET YOK! Rezil herif utanmadan paramizi cope atamazdik 8 milyon falan euro istediler diye zirvaladi. Iyide mozambikten surinamdandami 200-300 bin euroya 20-21 yasinda birini getiremediniz? genc gelecek vaad eden 300-500 bin euro maasli biri alinir taraftar yinede ses cikarmazdi. derdik ki tamam bunlar modesteyi alamadilar ama bir c planlari varmis. abdurrahim kina gecelerinde gezmis ama demek fazla mesaide yapmis. sadece imza atip resim cektirmemis taraftarlarla. icraat yapmis derdik

Harcama butcesi olunca bir cok kisi alabilir.

O zaman hakkinda "garantiye alip kiz istemeye haldun ustunelle gidicez." gibi espiriler turemisti.

Ayrica ise yaramayan bi dolu transferi de vardi. De sanctis, jo, elano , leo franco, dos santos, linderoth hatta rijkard.

Yaradigi dusunulen Keita ve Lincoln vardi mesela. Meshur keitamiz deplasmanda yatardi asy de cosardi. Tek deplasman kazandirmadi. 1 tane bile. Tek golu yok deplasmanda. Bir fb macinda da r.carlosa yumruk atip takimi 10 kisi birakmisti.

Lincoln denen yavsak da GS i maddi anlamda cokerten bi transferdi. Cunku beyfendi GS almanyada yaz idmanlarindayken o da almanyada barlarda takilip gelmiyordu. Ve biz anlasmayi fesh ettik. Verdigimiz bonservis vs elimizde patladi ve bizden sonra koyune dondu lincoln.

Yaptigi transferlerden ise yaramis olanlar ise Nonda, baros, meira (aldigimizdan fazlaya sattik cunku) ve kewell dir bana gore. Kewell ve Nondayi da cok agir sakatliklar gecirdiginden alabilmistik.

Yani ortada basari falan yok. Bizden sonra getirdigi teknik adam ve futbolcularin 1-2 tanesi disinda hepsinin son noktasi olduk. Cogu ya koyune dondu, ya arabistanda takildi.

Bize de bir dolu borc biraktilar.

inanilmaz isler yapmamisti tabi. ama o zamanlar kisitli butceyle ac sefilken yildiz futbolculari piyasalari tam dipteyken kapip getiriyordu cuzi rakamlara. keita bize gelmeden 3-5 sene once 18 milyon euro gibi bir ucretle bir takima satilmisti sanirim. o zamanki 18 milyon euro simdiye gore 50 milyon. az buz futbolcu degildi keita

Forumda Feghouli'nin Keita'dan iyi futbolcu olduğunu söyleyen bir üyeye rastlamıştım. O günden beri hayatı sorguluyorum.

Ayrıca Hagi'den sonra Türkiye'ye gelmiş en iyi 10 numara tartışmasız Casio Lincoln'dür. Reis gerçekten bambaşkaydı Hagi'den sonra ona en yakın yetenekti ama derken Bülent geldi herşeyi mahvetti.

Lincoln ve Keita kapanmaz birer yaradır gönüllerde.

keita, Roberto Carlos'u (ilhan mansiz'dan sonra) paketleyen adamdır :)

atletico Madrid Uefa kupasinda, forvet yoktu yine o zamanlar, gol yemiştik ve gerideydik, tam ümitlerimiz sönmüsken, keita inanılmaz bir gol atıp umutlarimizi yeniden yesertmisti

akabinde penaltımız verilmemişti ve (sanırım caner'in hatasından) gol yiyip elenmiştik

hain adnan polat kankası aziz yildirim'in oyununa gelip keita'yi satmisti

2013 kadrosunda keita'yi izlemeyi çok isterdim melo, selçuk, Sneijder, drogba vs ile bilrlikte

aslında keita'nin veliahtı var ve bonservisi de elindeydi sanırım, gecen parma ile inanılmaz bir mac cikardi: Gervinho

Ayrıca Hagi'den sonra Türkiye'ye gelmiş en iyi 10 numara tartışmasız Casio Lincoln'dür. Reis gerçekten bambaşkaydı Hagi'den sonra ona en yakın yetenekti ama derken Bülent geldi herşeyi mahvetti.

Lincoln ve Keita kapanmaz birer yaradır gönüllerde.

Lincoln bize kovulup gelmisti.

Bizden de kovuldu.

Kalli bjk maci oncesi kesmisti.

Bizden sonra da bi halt yapamadi.

Sayisiz probleme sahip , sorumsuz ve karaktersiz lincoln , keita gibi oyunculara olmadik payeler yuklemeyin.

Prekazi, sneijder gibiler yaninda gercekten 10 numara diye lincolnden bahsetmek abesle istigal!

Üst Alt