Ultraslan'dan Kamuoyuna Duyuru (Bülent Tulun'u Görevden Alın) - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ultraslan'dan Kamuoyuna Duyuru (Bülent Tulun'u Görevden Alın)

Cevap: Ultraslan'dan Kamuoyuna Duyuru (Bülent Tulun"u Görevden Alın)

Zamanlama o kadar kötü ki açıklamanın doğru veya yanlış olmasının hiç bir önemi yok. Erkek basket takımın şu anda tarihi bir maç oynuyor aynı şekilde kadın voleybolda da ama senin uğraştığın şeye bak hem de üstüne vazife olmayan bir konuda yapıyorsun bu açıklamayı.

Tablo iyiyken böyle bir açıklama yapmaları biraz gereksiz olmuş.

Bu tür tepkiyi yöneticilerle yüz yüzeyken gösterseler daha iyi olur.

Medya bu olayı deşe deşe anlatır

Salak saçma hareketler yapıyolar.Sonra biz ultraslana laf söyleyince aouuvvvvv

Ben bu taraftatardaki Bulent Tulun olayini hakikaten anliyamiyorum?

Dogru anlasilir bir idaada ortaya koymuyorlarki

Bizde anlayalium olayi

Zamanlama o kadar kötü ki açıklamanın doğru veya yanlış olmasının hiç bir önemi yok. Erkek basket takımın şu anda tarihi bir maç oynuyor aynı şekilde kadın voleybolda da ama senin uğraştığın şeye bak hem de üstüne vazife olmayan bir konuda yapıyorsun bu açıklamayı.

salih bence yerinde acıklama...zaten takım ve hoca ayrı telden başkan tulun ayrı telden çalıyorlar...bu açıklama takımı olumsuz etkilemez

art niyet olsa daha cok saygi duyarim

ama art niyet yoksa IQ sorunu devreye girerki o zaman tam yazik

delirecem yaaa

kimsiniz be siz?

baskana kadrondaki adami at diyolar resmi web sitelerinden

ultimatom verir gibi

tovbe yarabbim

Zamanlamaya bak, çay demle.

Allahın polarcıları ya.

Ben bu taraftatardaki Bulent Tulun olayini hakikaten anliyamiyorum?

Dogru anlasilir bir idaada ortaya koymuyorlarki

Bizde anlayalium olayi

ben kısaca anlatayım....gelir gelmez florya ya oturmaya çalıştı,hatta elmander transferinde o karşılamıştı,sonra fatih hoca istemeyinece tulunu florya da fatih hocaya karsı cephe aldı..önceki senelere gelirsek berbat transfer politikaları vardı...heinz zapata gibi

Cevap: Ultraslan'dan Açıklama...

ultrAslan olarak, Bülent Tulun adlı şahsın kulübümüzle ilişkisinin kesilmesi konusundaki duruşumuzun ve hassasiyetimizin asla değişmeyeceğini önemle belirtiyor, gereğinin yapılmasını Sn. Başkan Ünal Aysal ve Yönetim Kurulumuzdan ivedilikle rica ve talep ediyoruz.

Saygılarımızla..

ultrAslan adına Genel Koordinatör

Oğuz ALTAY

bu ne sacmalik arkadas

bu ne sacmalik

gerets gerets diye bagirirken iyiydi ama zamaninda dimi

ben kısaca anlatayım....gelir gelmez florya ya oturmaya çalıştı,hatta elmander transferinde o karşılamıştı,sonra fatih hoca istemeyinece tulunu florya da fatih hocaya karsı cephe aldı..önceki senelere gelirsek berbat transfer politikaları vardı...heinz zapata gibi

peki senelerdir sezgine agzini acmayip tuluna acmayida acikla bakim?

Cevap: Ultraslan'dan Açıklama...

ultrAslan olarak, Bülent Tulun adlı şahsın kulübümüzle ilişkisinin kesilmesi konusundaki duruşumuzun ve hassasiyetimizin asla değişmeyeceğini önemle belirtiyor, gereğinin yapılmasını Sn. Başkan Ünal Aysal ve Yönetim Kurulumuzdan ivedilikle rica ve talep ediyoruz.

Saygılarımızla..

ultrAslan adına Genel Koordinatör

Oğuz ALTAY

bu ne sacmalik arkadas

bu ne sacmalik

gerets gerets diye bagirirken iyiydi ama zamaninda dimi

tulun gerets i getirmek için yoğun çaba harcadı hatta fatih terimin imzası bile ondan gecikti....

Cevap: Ultraslan'dan Kamuoyuna Duyuru (Bülent Tulun'u Görevden Alın)

ne zamani kardes isterse fenere 10-0 yenildikten sonra yapilsin, aciklama yanlis, sen taraftarsin ve taraftar baskana bu adami istemiyoruz diyemez. lesciler

Belirteyim Uyfalusiyide kendileri karsilamisdi?

Karsilamasinda bir anormallikmi var?

Adam Madride Ingilterede transfer ghorusmeleri yapmis bu futbolcularla Floryada karsilamasinda ne sakinca var?

Eger olay Floryayai ele gecirmekse zaten adam daha oralara girmiyor ve Fatih terim yonetiminde oralar

Kaldiki transferlere

Heinzi kendisi yapti dogrudur

Zapata?

Hic olmazsa iyi transferlerinide anlatiniz Sasa Ilici Adnan Polat getirmisdi dogru

Ultraslan yalniz kareografimi ne onu yapin bence tezaruhat yapmasini bile bilmiyorsunuz

Aciklamami bence hic yapmayin

Cevap: Ultraslan'dan Kamuoyuna Duyuru (Bülent Tulun'u Görevden Alın)

bülent tulun kimdir necidir diye bir bakıcak olursak

kendisi adnan sezginin bir level atlamış komisyon yeme sevdalılarının başında gelir

geretsi getirmek istemişdir peki neden?

çünkü floryayı dingonun ahrına çevirmek için gayet sözü geçirebiliceği bir isimdi istediği transferleri yaptırıcaktı

akabinde adnan polat olayına gelicek olursak

adnan polat çevresindekilere ne demiş bir bakalım

bülent tulun sasa iliçin galatasaraya transfer edilmesinin ardından 75 bin avroyu cebine indirdi demiş

bülent tulun akabinde galatasaray spor klubü başkanına şu tehdit dolu sözleri kaleme alıyor

“Umarım 2006 Mayıs ayında şoförünüzün (Mustafa Kabasakal) iki parti halinde kulüpten makbuz imzalayarak aldığı 1,5 milyon ABDdoları GALATASARAY MENFAATLERİ için kullanılmış olsun. Söz konusu makbuz kopyaları bende mevcuttur.”

Tehdit dolu imaların bulunduğu mektubun son satırlarında, “Galatasaray menfaatleri” yazısının özellikle büyük harfle yazılması dikkat çekti.

yazıklar olsun bu adamı kollayanlara öncelikle

Üst Alt