ultrAslan'dan Kısa Ve Net Açıklama! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ultrAslan'dan Kısa Ve Net Açıklama!

Tepki göstermeseler, niye tepki vermiyorlar dersiniz. Tepki gösterseler, yine memnun olmazsınız. Gayette yerinde ve zamanında bir açıklama..

o kadar Galatasaray'a aşıksınız o kadar seviyorsunuz
gidip taraftar grubu kurabilirsiniz uA'nın önüne geçebilirsiniz
yıllardır bu imkan var niye yapmıyorsunuz?

çünkü hiçbiriniz samimi değilsiniz birçoğunuz kolpa taraftar, transfer aşığı taraftarsınız :)

uA’ya karsi onyargisizdim hatta sempatim vardi Gencler maci sonrasi karsilama durumu cok hosuma gitmisti iyi ki forum cogunlugu ya da Twitter cogunlugu gibi degiller diyordum ama Unsal’i sevmem

Aslinda severdim ama densiz bir herif Akhisar kupa maci sonrasi bir sey oldu kavga ettik artik hatirlamiyorum ama kindar bir adammis

Ha bunlari niye anlattim uA sucukcudur bir kere yiyince mutemadiyen sucukcu olmuslardir ama dogru isler de yapiyorlar

Ozetle bozuk sucuk bile gunde iki kez dogruyu gosterir

uA’ya karsi onyargisizdim hatta sempatim vardi Gencler maci sonrasi karsilama durumu cok hosuma gitmisti iyi ki forum cogunlugu ya da Twitter cogunlugu gibi degiller diyordum ama Unsal’i sevmem

Aslinda severdim ama densiz bir herif Akhisar kupa maci sonrasi bir sey oldu kavga ettik artik hatirlamiyorum ama kindar bir adammis

Ha bunlari niye anlattim uA sucukcudur bir kere yiyince mutemadiyen sucukcu olmuslardir ama dogru isler de yapiyorlar

Ne dion hazma

birader sen kimsin densiz diyorsun?

ua denen şey oraya takılan
geçerken sucuk yendiğini gordüğü için sucuğa dahil olanlar degil
20 yaşındaki üniversite ogrencisi degil yani
ua denen şey GS tribunlerini tekellestirerek parayi goturen baştaki 5-10 rantci surusu
yoksa neden tek taraftar grubu olsun??
yönetimlerin de işine geliyor
3-5 koklatıyorlar bunlar yonetimlere biat

Serdar'ın gönderilmesi gündeme gelirken açıklama yapıp Terim ben gönderdim diyince niye dilleri bir taraflarına kaçtı veya Semih gibi kımıl zararlısı asalaklar takıma geri dönerken niye tepki yok? Açıklarsan sevinirim.

Seçilmiş yönetimin de teknik ekibin de kendi tasarruflarını kullanma hakkı var.Bir kulüp sosyal medyaya endeksli yönetilmez devamlı.Ultraslan da gerekli gördüğü yerde tepki koyuyor zaten.Devamlı şunu bunu yapın veya yapmayın demesi doğru değil,tarzları da değil.

sen sucuk derken ye derken sıkıntı olmayacak
ben diyince mi olacak :)

kendin bir şey yapmamış gibi konuşma

Yoo beni yanlis anlayip yapmistin, sonra da ozur dilemeyip kardesim zaten sinirler gergin falan demistin

Hatirlar misin bilmem burada herkes sizi ultravesti yapmisken savunuyordum, hatta bana sucuk yedirme sozun vardi surekli sakasini yapiyorduk

Sen tabii bana yedireyim falan filan ciddi ciddi yazinca ben ultravestiden girip o sucugu yemeyecektinizden ciktim

Ne yapayim kardesim sinirlerim zaten gergindi

Yoo beni yanlis anlayip yapmistin, sonra da ozur dilemeyip kardesim zaten sinirler gergin falan demistin

Hatirlar misin bilmem burada herkes sizi ultravesti yapmisken savunuyordum, hatta bana sucuk yedirme sozun vardi surekli sakasini yapiyorduk
o ilk tartışmamızdı sonra arayı düzelttik
ardından sen onlara destek verip laf attın

burada samimi davranan kimseye laf etmem
dalgasını da yaparız

o ilk tartışmamızdı sonra arayı düzelttik
ardından sen onlara destek verip laf attın

burada samimi davranan kimseye laf etmem
dalgasını da yaparız

Dogrudur o gun Hidayet, Yusuf, Berat falan sagolsun bilet bulup maca gitmistim cildirmistim (kupa maci Akhisar)

Cikisinda forumu okuyodum Gencler sonrasi gibi bir hava vardi keyfim kacikti o yuzden sana kin besliyorum yalan yok

Ama sulh yapmaya hazirim, bir de bazi acilardan uA keyif kaciriyor. Emektarligi, vefakarligi degil de bilet olayi, Ugur'un bahsettigi rant muhabbeti hatta bence acilan bazi pankartlar bile sikintili

Üst Alt