ultrAslan'dan Koreografi Açıklaması! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ultrAslan'dan Koreografi Açıklaması!

Sinirden çatlıyorum ya . Ultramal organizasyonu silinmeli arkadaş. Ne olursa olsun bu ülkede böyle şeyler yapma manyak bir ülke burası. Koy hagi ergün drogba falan senin neyine rocky . Bunların hepsi malca anlamsız bir koreografı olduğu için anlam yüklenmesi . Lan fener aglamadaki , bjk maçlarındaki müthiş anlamlıydı şimdi bu ne düdükler. Üni öğrencileri hazırlamış ee sen niye başta duruyorsun ulrtamal reisi . Dikmen gibi adamdan bu mallara düştük hey gidi hey . Bu hayatta zevk aldığım nadir şeylerden olan takımımı, bir orman Çocuğu terör örgütü ile yan yana getirmeleri zoruma gidiyor

SM-N920C cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Sinirden çatlıyorum ya . Ultramal organizasyonu silinmeli arkadaş. Ne olursa olsun bu ülkede böyle şeyler yapma manyak bir ülke burası. Koy hagi ergün drogba falan senin neyine rocky . Bunların hepsi malca anlamsız bir koreografı olduğu için anlam yüklenmesi . Lan fener aglamadaki , bjk maçlarındaki müthiş anlamlıydı şimdi bu ne düdükler. Üni öğrencileri hazırlamış ee sen niye başta duruyorsun ulrtamal reisi . Dikmen gibi adamdan bu mallara düştük hey gidi hey . Bu hayatta zevk aldığım nadir şeylerden olan takımımı, bir orman Çocuğu terör örgütü ile yan yana getirmeleri zoruma gidiyor

SM-N920C cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

İş yerinde fazla takip edemedim, PC'yi de şimdi açtım. Bilmediğimden soruyorum Rocky-Fetö ne alaka?

hadi len şerefsiz sucukcu tayfası sizi.

bunların başı olan torbacı sebahattin dün beyaz tv ye çıkmış.adam daha konuşmasını beceremiyor.rte ye yaranacağım diye birde chp genel başkanına da teröristtir diye skandal açıklama yapıyor adi köpek!

YouTube

chp nin hemen harekete geçip bu kansıza dava açması lazım hangi bilgi,belge ve kanıta dayanarak chp genel başkanının devlete düşmanlık yaptığını söylüyor bunun hesabı sorulmalı.

Üst Alt