ultrAslan'dan Koreografi Açıklaması! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ultrAslan'dan Koreografi Açıklaması!

DM0KUycWsAAQ2pE.jpg

Ya yürüyün gidin salak salak kareografi yap ondan sonra bütün dünya taktir etti diye söze başla. Ulan sizi kim taktir etmiş? Yaptığınız tek iş kareografiydi onu da bok ettiniz. Galatasaray'ın taraftar sorunu sizsiniz. Yalakalıkla, beleşçilikte bir yere kadar! Kulübü sömürmekten aklınıza takıma sahip çıkmak gelmiyor.

Not: Diğer rakip yavşakları da kendilerinin bokunu örtmek için fetöcü terörist yaftası yapıştırması yapması da ayrı bir komedi(ultraslan özelinde kalacaksa benim için sorun yok). Bunun peşinden giden yorumcu ve televizyonlarlarda bildiğin aşağılık habercilik anlayışı.. Galatasaray o kadar büyük ki çamur atsanızda tutmaz.

Son düzenleme:
uA´dan bana ne, yönetim nerde yönetim?
Yönetim uyuma taraftara sahip cik olayindan yönetim uyuma kulübe sahip cik noktasina geldik.

defolun gidin sucukçu tayfası. size su veren itfaiyenin hortumunu .............
iki bilete bir polara satılık herifler.

Ya bir de internette siz yerde değilsiniz ki ne alaka diz çökmek diyorlar ulan salaklar 2 senedir görmediğimiz rezillik kalmadı ona istinaden yazmışlar. Hem akıl var mantık var örgüt başı adam bile milyonlarin izlediği maça bunların dediği şeyi mi yapar . Valla sıkıldım bu ülkedeki mallara

SM-N920C cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Beğenir beğenmezsiniz ama oldukça büyük bir emek var orda.

Üstelik parçalı ve yamalı müzikle koordinasyon gerektiren bir çalışma.

Ben oldukça beğendim , en azından kimse beyin travması geçirmemiş .

Ama doğuştan beyin özürlülere yapacak birşey yok tabii..

hadi len şerefsiz sucukcu tayfası sizi.

bunların başı olan torbacı sebahattin dün beyaz tv ye çıkmış.adam daha konuşmasını beceremiyor.rte ye yaranacağım diye birde chp genel başkanına da teröristtir diye skandal açıklama yapıyor adi köpek!

YouTube

Son düzenleme:
Şu şartlarda yapılacak en boktan kareografiydi. Bunu geçen sene yapsalardı olurdu ama 8 maçının 7 sini galibiyet 1ini beraberlikle kapatan bi takıma yapılacak şey değildi.
Yoksa hareketli görsel, arka fonun değişmesi yeni ve zor yapılacak bir işti.

Üst Alt