ultrAslan'dan Medya Açıklaması! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ahmed beyi yillardir tanirim ve en az benim kadar Galatasaray sevdalisidir. Cabasinin adi Galatasaraydir ve bu ardi arkasi gelmez elestirilerinin maksadi Galatasarayimizi nasil bir adim daha ileriye goturebilirizdir. Ahmed beye her seyi diyin lakin rica ediyorum kus falan demeyin. Hürmetler.

En son Selami Görmezler olduğunda söylediğine göre gerçek ismi olan Uğur Güzel'in diyaloglar içinde kalmamasını istediğini söyleyince her ne kadar hiç bir hareketini sevmesem de o günden beri isteğine saygı gösterip Selami G. diyorum, ama kendisi yine o gün ve sonrasında bile ayrılmayı bir kenara bıraktım sessiz durmak yerine herkese sataşarak atıldığı için Uğur Güzel diyeni de niye diyorsun diye asla yadırgamam.

Ugur guzel diyin yaw selami diye garip oluyor. Beni batirdigindan beri kendisine KİNliyim. Hala dolar 7 olsun diye bekliyorum.

Selami Uğur Güzel'i Görmezler bir fobi değil hayat felsefesidir.

Abi bir insan surekli senelerce herseyden limitsizce memnuniyetsiz olamaz . Burada protest tonla adam var , ben , kenan , can , daha cikinti da olup her lafa "ama..." ile baslayan cok uye var

Ama bir insanin her mesaji negatif ve memnuniyetsiz olamaz , istinasi yok yani , boyle bakamaz dunyaya bir insan , yahut hic bir turlusunden memnun olmadigi mecrada bulunmaz , ilgilenmez

Insanlarin art niyetli bulduklari bu olsa gerek
Başkalarının avukatlığına soyunma gibi bir taktikle etrafına kalabalık oluşturma çabası niye şimdi.
Kendinin haklı olduğuna gerçekten inansan kamuoyu desteği aramak niye şimdi.
Gerçek hayatta sevmediğin birisi olsa onunla mesafe koyar görüşmemeyi mi istersin; yoksa bunun için de hayattan ban yemesi, ölmesi şart mı ?
Adamın dünya görüşüne karşı şahsî bi rahatsızlık olayı varsa snap1901.jpg olsun bitsin gitsin.

Bence de bu forumda Selami Görmezler'e tanınan tolerans hiç kimseye tanınmamıştır. Daha Selami Görmezler iken geçen ay Ersin'i 2 kere banlamaya neden buluyorsan, Selami için en az 200 neden çıkardı. Onu geçtim Hüseyin Tok olarak sahte hesapla gelip dolaşmasına bile ses edilmedi.

Tamam yine seversin sevmesin ama @Ersin Şen gibi harbi bir adam yine manidar şekilde linç edildi.
ersincan efsunludur leo gibi bişey olmaaaaz.. yakında dönerler gene...;D

@Sercan Demir her şeyden yöneticileri sorumlu tutmak yerine sizde kendi önleminizi kendini alabilirsiniz.

Başkalarının avukatlığına soyunma gibi bir taktikle etrafına kalabalık oluşturma çabası niye şimdi.
Kendinin haklı olduğuna gerçekten inansan kamuoyu desteği aramak niye şimdi.
Gerçek hayatta sevmediğin birisi olsa onunla mesafe koyar görüşmemeyi mi istersin; yoksa bunun için de hayattan ban yemesi, ölmesi şart mı ?
Adamın dünya görüşüne karşı şahsî bi rahatsızlık olayı varsa Ekli dosyayı görüntüle 32148 olsun bitsin gitsin.

Ahmed beyi yillardir tanirim ve en az benim kadar Galatasaray sevdalisidir. Cabasinin adi Galatasaraydir ve bu ardi arkasi gelmez elestirilerinin maksadi Galatasarayimizi nasil bir adim daha ileriye goturebilirizdir. Ahmed beye her seyi diyin lakin rica ediyorum kus falan demeyin. Hürmetler.
Benim de anlamadığım adam guş olsa ve hatta ben guşum aydınım falan dese ne olur ki..
zaten bizden birileri herkesi bi hafta 30 milyon yapıyo, ertesi hafta bi milyoncuya gönderiyo... . ;D
Küfür hakaret olmadıktan sonra, yok mal dır, yok öküzdür, yok carttır yok curttur gibi seviyeyi ayaklar altına almadıktan sonra tepki niyeki yani..

Bırak konuşsun yaw.. Seviyeyi koruduğu sürece kalır; seviye herkese dağıtılabilen bi meziyet değil ki, ender bişi..

Benim de anlamadığım adam guş olsa ve hatta ben guşum aydınım falan dese ne olur ki..
zaten bizden birileri herkesi bi hafta 30 milyon yapıyo, ertesi hafta bi milyoncuya gönderiyo... . ;D
Küfür hakaret olmadıktan sonra, yok mal dır, yok öküzdür, yok carttır yok curttur gibi seviyeyi ayaklar altına almadıktan sonra tepki niyeki yani..

Bırak konuşsun yaw.. Seviyeyi koruduğu sürece kalır; seviye herkese dağıtılabilen bi meziyet değil ki, ender bişi..

AAK i sevdigin saydigin kadar beni de sevip saysaydin keske

Üst Alt