ultrAslan'dan Sedat Doğan'a Çağrı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ultrAslan'dan Sedat Doğan'a Çağrı

AÇIKLAMA | "İNANILIR GİBİ DEĞİL !"

Tüm yazılı ve görsel medya tarafından Hırvatistan ile oynanan Milli maçta seyircilere doğru ettikleri küfürden dolayı ayıplanan, eleştirilen Volkan Demirel ve Emre Belözoğlu'nun başta Galatasaray taraftarı ve o gün stadda bulunan diğer takım taraftarları olmak üzere herkesten özür dilemesi beklenirken adeta komedi filmlerinde rastlayabileceğimiz talihsiz bir olay gerçekleşmiştir.

Her fırsatta Galatasaray taraftarlarının içinden geldiğini söyleyen

Yönetim Kurulu Üyemiz Sedat Doğan, bugün basına da yansıyan haberlerde bahsedildiği gibi Kaleci Volkan Demirel'i arayıp özür dilemiştir...

Burada özür dilemesi gerekenler Volkan Demirel ve Emre Belözoğlu’dur!

GALATASARAY TARAFTARI, hakkının savunulmasını beklerken adeta içinden vurulmuştur!

BUGÜNDEN İTİBAREN GEREĞİNİ YAP SEDAT DOĞAN !

Oğuz Altay

ultrAslan Genel Koordinatörü

Cevap: ultrAslan'dan Sedat Doğan'a Çağrı

Ben baskan olsam Sedat Dogan`i hemen kovarim.

Onun seviyesi ney ki sen ondan bir yönetici olarak özür diliyorsun? Bunlar böyle davrandigi sürece bizim taraftar daha cok küfür yer bu ayilar dan.

sonunda .. taraftarın son zamanlardaki tepkilerini destegini durşunu tebrik ediyorum 180 yaptılar .. umarım bir 180 daha yapmazlar

Hayırdır bu sedat doğan beleş biletlerini falan mı kesti. yönetimler saçma sapan işler yaptı fener şikenin kralını yaptı gıklarını çıkartmadılar. sedat doğan bi musluğumu kesti yoksa şaşırttınız beni.

Son dönemlerde galatasaray yöneticilerinden saçma sapan açıklamalar geliyor. Sedat doğanda saçmalamış.

Cevap hafif olmuş.

En etkin taraftar grubumuz olan ultrAslan'a da bu yakışırdı.Bu haykırış kendi adımıza yeni bir başlangıç olur inşAllah.Yöneticimiz Sedat Doğan ise bu tür gereksiz çıkışlara bir an evvel son vermeli.

Sedat Dogan

Abdürrahim Albayrak

Ali Dürüst

Bu 3 yönetici gitmezse, Aysal'ın sonu olacaklar. Buraya yazdım.

Transfer döneminden beri Sedat Doğan neyin kafasını yaşıyor anlamak mümkün değil.Aile geçmişindeki Galatasaraylı büyüklerini taklit etmeye çalışmakla olmuyor bu işler.En başından beri zararsın Sedat.

Sedat Dogan

Abdürrahim Albayrak

Ali Dürüst

Bu 3 yönetici gitmezse, Aysal'ın sonu olacaklar. Buraya yazdım.

Bu 3'lü içinde en tehlikeli olanı bana göre Sedat Doğan'dır.Sezon başı Melo'nun aldığı ücreti sorun ederek Fatih Terim'in canını sıkmıştı.Podolski transferinin olmamasında ki etken olarak da biz taraftarların canını fazlasıyla sıkmıştı.Medya'ya verdiği gereksiz demeçlerde cabası.Acilen ihtar çekilmeli kendisine.Yoksa bu gidişat iyiye benzemiyor.

Bu adam , küfürleri üstüne almamış sanırım!! dünyanın neresınde bır futbolcunun seyırcıye kufur ettıgı yazıyor özellıklede milli takım forması altında..gerçi bu kişi bir ayı olunca hiç yadırgamıyorsun, acın kayıtlara gecmıs yıllarda kendı taraftarına küfürlerinide bulacaksınız..

sedat dogan haddini bilsin... arda turana telefon acmismi acaba.. gidiyor ezigin tekine telefon aciyor. kendi evlatlarimiza sahip cikalim ilk önce..

nedense bu Sedat Dogani hic sevmedim ulan bu hukuk adamlarinin hepsimi boyle ya Helvacida bunun gibiydi

Galatasarayli oldugu icin kufur etmiyor bunlara

Üst Alt