ultrAslan'dan Selçuk İnan Açıklaması! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ultrAslan'dan Selçuk İnan Açıklaması!

Sneijder akilli olsun gitsin kenarda oynasin derdik. Simdi ayni adamlar seni itin götüne sokup o çürük portakalin yasini tutuyor. Hey gidi hey. Terim gitti sende gittin.

ultraslan denen sucukçu mallar şimdiye kadar nerdeydi ? 3 senedir yatıyor bu herif kör müydünüz yoksa üst tabakadan emir mi aldınız ?
takım çok da umrunuzdaydı sizin ? yönetim leşçuk'un ipini çekti yularınızı çevirdi ona göre açıklama yapıyorsunuz. aziz yıldırım diyordu ya bizde de böyle bir oluşum var. fenerde paralı köpekler bizde sucukçu polarcı tayfa .
aynı bokun laciverti işte.

yönetim isterse haftaya tribüne çağrılır alkışlatırlar bu leşi. her şey bir sucuğa bedava bilete bakıyor.

Şu dönemde medyadan daha zararlı olma potansiyeline sabip gereksiz bir açıklama!!

Evet Selçuk İnan'ın oynadığı toptan kimse memnun değil. Ancak zaten tüm medyanın Galatasaray'ın herhangi bir açığını kolladığı şu dönemde o kadar yıpratıcı oldu ki..

Konuşması gereken yerlerde kendini sessize alan ultraslanın şu dönemde takıma zarar potansiyeli yüksek bu açıklaması kabul edilemez.

Ne Selçuk İnan ne de ultraslan hiç kimse Galatasaray'dan büyük değildir...

Adamlar haklı. 2 aylık oyuncumuz maicon tekmeye kafa atıyor, kaptanımız da pazubandının peşine düşmüş.Ne hırs var ne mücadele.
Sabri kadar olamadı.Adam en azından canını dişine takıyordu.
go home s8

Bu tip olaylar takıma iyi etki etmez hep diyorum oyuncu takımındaysa faydalanmak zorundasın. Selçuk'un her yaptığı olumsuz hareketi binle çarpıyor öyle tepki gösteriyoruz artık.

En azından sezon sonunu beklemek lazım. Sorunlarla uğraşarak şampiyon olmak çok daha zor.

selcuk'u sneijder bozuyor yeaaa..

sneijder'in heykeli dikilmeli bunun gibi yeteneksizlerle bile takimda yaptiklari icin.

Güzel ve yerinde bir açıklama.

Maç 10-0 dahi olsa hayaleti kimse sahada görmek istemiyor. Tudor da bunun farkındadır eminim.

ultrAslan uzun bir aradan sonra istemeden faideli bir iş yapmış oldu selçuk bayağı tırsıyormuş demekki bunlardan

Belhanda yerine başlamalı bence.

yok-artik-ali-sami_47096.jpg

Üst Alt