Ultraslan'dan Şike Açıklaması | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ultraslan'dan Şike Açıklaması

fa081ultraslan.jpg

ultrAslan olarak 3 Temmuz’dan bu yana doğrudan Galatasaray’ı hedef alan söylem ve eylemler dışında...

Haberin Devami GSC Portal'da

Cevap: Ultraslan'dan Şike Açıklaması

ben size soyleyeyim, carsamba gunu ligtv de bu mac bitmez, kablolar kesilir, anlatim yeri basilir cart curt

Beyler bunlar lafta kalmasın bn taahhüt sürem olmasına karşın yarın verecem decoderi lütfen beyler aşık oldğumuz renkler aşkına lütfen

Gayet güzel sert bir açıklama olmuş

Ligtv kendi sonunu hazırladı protestoda decoder kırılırsa cok ağır bir gönderme olur

Bugün bayagi yogun oldugumdan gündemi takip edemedim. Eve geldigimde TV'de olan bitenleri ögrendim ve ilk isim Lig TV'yi iptal etmek oldu.

Bu arada UA'nin aciklamasini begendim.

Telegole boyuna twit atıyorum Ultraaslan'ın açıklaması ile ilgili, Kaya Çilingiroğlu'na da... Ciddiye almıyorlar beni yawww. Kapris yaptım.

ultraslan ibretlik bi vole cakmis, gelisine..

ben 9 yildir ligtv abonesiyim.. organize bi iptal kampanyasi olmadikca iptal etmeyecektim.. ultraslan'in bu aciklamasi yeterince organize benim icin..

Helal olsun!

9 yillik ligtv aboneligimi iptal ediyorum en kisa zamanda.. alsinlar decoderlerini munasip bir taraflarina .............lar

Üst Alt