Ultraslan’dan Skandal Ötesi Açıklama! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ultraslan’dan Skandal Ötesi Açıklama!

Sucuk etrafında kenetleşelim demişler ne var bunda

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Skandal nerde ?

Baskana ve yonetime gonderme yapmislar biz zaten burada geciriyoruz.

Tudora gonderme yapmislar ona da burada geciriyoruz.

Geri kalanda kenetlenin inann sampiyon olacagiz vs...

Ne deselerdi takima inanmayin stada gelin protesto edelim mi deselerdi ?

Bir cogunuz aciklamayi okumadan on yargi ile hareket ediyorsunuz.

Iyi ki stadyuma gelenlerin cogunlugu sizin gibi insanlardan olusmuyor lider bile olsak hicaya takima soversiniz

Skandal nerde ?

Baskana ve yonetime gonderme yapmislar biz zaten burada geciriyoruz.

Tudora gonderme yapmislar ona da burada geciriyoruz.

Geri kalanda kenetlenin inann sampiyon olacagiz vs...

Ne deselerdi takima inanmayin stada gelin protesto edelim mi deselerdi ?

Bir cogunuz aciklamayi okumadan on yargi ile hareket ediyorsunuz.

Iyi ki stadyuma gelenlerin cogunlugu sizin gibi insanlardan olusmuyor lider bile olsak hicaya takima soversiniz
ileri goruslu olmanin avantajlari, sen hamza sampiyon yapti diye sevinirken biz burda ya su salaklari gondersin diyorduk.

Erman Toroğlu: Mancini salı imza attı çarşamba Juve deplasmanına gitti 2-2 kaldı. R. Madrid ve Juve'li gruptan çıktı. Türkiye kupası aldı derbilerde sadece 1 maç kaybetti. İçerde Kayseri'ye yenildi diye stadı yıkanlar Tudor'a neden susuyor ?
Ne var abi bu Tudor ve Dursun Özbek'te. Niye sesiniz bir türlü çıkmıyor. Sizin gareziniz Ünal Aysal ve Mancini'ye miydi ?

erman in dediginin 2 cevabi var

kongrenin umursamazligi ve kolay kandirilabilmesi

ikincisi ve daha onemli sebep , dursun degil ben varim ! diyebilecek plani programi olan birinin devreye girememesi

ua nin tepkisinin hic bir kiymeti harbiyesi yok , bosuna konusuyorlar kendilerini bu konuda etken filan saniyorlar ... ama degil

gs kongresi hic bir taraftar olusumunu , munferit olusumlar olsun , ua olsun , umursamaz.

yonetim umursamaz ama genel kurul hic ama hic umursamaz

15 senedir uyeyim bu olusuma , gayet iyi biliyorum itibar ediniz

Üst Alt