ultrAslan'ın ne yapmaya çalıştığını anlayan var mı? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ultrAslan'ın ne yapmaya çalıştığını anlayan var mı?

Cevap: Ultraslan'ın ne yapmaya çalıştığını anlayan var mı?

En iyisini yapıyorlar sadece takımı desteklemeye odaklanmış durumdalar bu sene de bu konuda çok başarılılar helal olsun diyorum!

Sanki bu işe karşı çıksalar itiraz etseler ne olacak dinleyen mi olacak hiç gerek yok ben bu sene çok memnunum uA'dan

öyle bisey yaptigim yok

cikip tffyi basinlar o zaman bunumu istiyorsun?

eziklerden ne farkimiz kaliyor o zaman zaten yönetim dahada cok Adnan Öztürk gereken tepkiyi veriyor vermeyede devam edecektir

hatta gerekirse Uefaya Fifaya bile gideceklerdir

Bu mudur yani senin tepkiden anladığın, tff'yi basmak mı? Böyle bişey düşündüğümü de nerden çıkardın?

Tepki olarak en başta şu resmi sitene bi çeki düzen verirsin. Burda insanlar kıçlarını yırtıyorlar bi yerlere seslerini duyurmak için, hiç değilse ortak bi deklarasyon yayınlanabilir. Gs taraftarının yakından takip ettiği yazılıp psikolojik harp yapılabilir. Reelde de yürüyüşler protestolar yapılabilir. Ultraslan bugün türkiye çapında böyle bi organizasyon yapsa 100 bin kişi toplayacağına inanıyorum. Herkes tepki koyuyor, hatta yönetim bile elinden geleni yapıyor bunlardan tık yok.

uA dan daha iyisini yapabilen varsa buyursun grubunu kursun. her konuda elestirerek bi yere varilmaz

Arkadaşım şu klasik tepkileri bırakın ya, daha iyisini biliyorsan sen grup kur, daha iyi biliyorsan ülkeyi sen yönet. Yani diyosun ki susun önünüze ne verirlerse koyun gibi kaderinize razı olun. Bırakın Allah aşkına şu çarpık zihniyeti de konuyla ilgili konuşun. Konuda nerde yanlışlık veya haksızlık yapılmış onları söyleyin. Yoksa bu klasik cümleleri kuran arkadaşlara cevap vermicem artık..

uA sitesinden yazı yayınlasa ne değişecek. Diğer kulüplerin başkanları onay verdikten sonra, TFF onay verdikten sonra. Oyunları oynamak için zemin hazırlamaya çalışıyor herkes. Koskoca Cumhurbaşkanı'nın vetosuna geri gitti yasa. ultrAslan'ın yazdığı yazı mı değiştirecek bazı şeyleri?

Bu sene takımı destekleyip her branşta destek veriyorlar. Geçen sene ki eksikliği kapatıyorlar. Mükemmel bir güç oldular. Bence böyle devam etsinler. O işleri de yönetim yapsın. Gerek yok ultrAslan karşıtlığına yer aramaya. Bizde herşeylerini takdir etmiyoruz ama işlerini güzel yapıyorlar ve başka yapacakta olacağını sanmam.

Bu mudur yani senin tepkiden anladığın, tff'yi basmak mı? Böyle bişey düşündüğümü de nerden çıkardın?

Tepki olarak en başta şu resmi sitene bi çeki düzen verirsin. Burda insanlar kıçlarını yırtıyorlar bi yerlere seslerini duyurmak için, hiç değilse ortak bi deklarasyon yayınlanabilir. Gs taraftarının yakından takip ettiği yazılıp psikolojik harp yapılabilir. Reelde de yürüyüşler protestolar yapılabilir. Ultraslan bugün türkiye çapında böyle bi organizasyon yapsa 100 bin kişi toplayacağına inanıyorum. Herkes tepki koyuyor, hatta yönetim bile elinden geleni yapıyor bunlardan tık yok.

Arkadaşım şu klasik tepkileri bırakın ya, daha iyisini biliyorsan sen grup kur, daha iyi biliyorsan ülkeyi sen yönet. Yani diyosun ki susun önünüze ne verirlerse koyun gibi kaderinize razı olun. Bırakın Allah aşkına şu çarpık zihniyeti de konuyla ilgili konuşun. Konuda nerde yanlışlık veya haksızlık yapılmış onları söyleyin. Yoksa bu klasik cümleleri kuran arkadaşlara cevap vermicem artık..

Senin amacın ne ben onu anlayamadim.Ultraslanla burdaki taraftarlarin arasını açmak istiyorsun bana göre.Antuya gir sen orda böyle konular aç.

ya birak klasik zihniyetmis. oraya yazi yazinca degisiyosa bende kendi siteme yaziyim. tepki istiyosaniz gelin sokakta yuruyelim bagira bagira

Beyler Galatasaray Basketbol takımı tarihinin en önemli maçına çıkıyor. Biraz da oraya yönelelim.

Senin amacın ne ben onu anlayamadim.Ultraslanla burdaki taraftarlarin arasını açmak istiyorsun bana göre.Antuya gir sen orda böyle konular aç.

Bana bak benim canımı sıkma. Ettiğin lafları dikkatli seç, antu mantu diye laf sokma. Amacım burda kimseyle tartışmak değil ama adamı dinden imandan çıkartıyorsunuz böyle asab bozucu laflarla... Konunun başlığına bakın başlığına.. Ne yapmaya çalışıyor diyorum ne yapmaya... Nedir bu sessizlik diyorum, suç mu ulan bunu sorgulamam. Ultraslan babanızın malı mı? Yaptığı güzel şeyleri öve öve bitiremiyoruz, eksiği ve hatası olduğu durumları gidip fenerlilerle, bjklilerle mi tartışayım yani kendi renktaşlarım dururken.. Yukarda biri de demiş ki sadece takımı destekliyorlar, bu işlere girmesinler. Peki o zaman bu mantıkla kimse bu işe girmesin, tepki koymasın, atı alan üsküdarı geçsin. Bu zihniyetle hareket edilseydi fener şimdi şampiyonlar ligindeydi.

10 günde 1 sayfa falan ilerliyor bu şike konusu ultrAslan'da..Fazla üye de yok zaten..Oradaki 3-4 kişi olmasa kimse yine bir şey yazmayacak..Tepki verilmeli artık..

nedir bu ultrAslanla alip veremediginiz yeter artik cidden !

uA meşrudur değildir ayrı bir tartışma konusu ama koca Galatasaray taraftar topluluğunun tek temsilcisi olduğu iddiasında ve çok suskun .Şike ile ilgili klübün çok fazla çığırtkanlık yapması yakışık olmaz.Ama sen taraftar oluşumu olarak sürekli şike yapan düşer tarzı beyanatlar vermelisin ki olumsuz karar verecekler Galatasaray taraftarını kararlarını verirken bir kez daha göz önünde bulundursun .Çok sessiz kalıyorlar .Sanırsın ki şikeyi yapan Galatasaray taraftarı.Ses vermeleri gerekiyor.

ua karsi ciktiginda sike yasasina , bizim klüp altina imza atti ve ua na susun cagrisi yapildi ... ua foruma girin görün

uA gerektiginde cevabı yapıstırır. uA'ya laf yok. :ka21:

burdaki ultraslan karşıtı tiplerin hepsi.kareografi açıldıgında gırtlakları patlarcasına ultraslan diye bağarıyor :D hiç boşuna konuşmasınlar

Mont satıyolar koltuk kırıyorlar ya daha ne yapsınlar!!! Federsayona tepki gösteripte neyapcan beyaaasdassa

bence ua'nın yapabildiklerini yapabilenler eleştirmeli.

Bazıları olmayınca malesef yerleri daha iyileriyle dolmayabiliyor.

945020080927124748631.jpg

ultrAslan'ın kareografileri tartışılmaz.Gerçekten tribünde müthişler.Ama bazı şeyler eksik.Bir taraftar grubu sadece tribünde olmamalı.Bence baştakiler bazı şeylerde eksik kalıyor.Eleştrilecek tek nokta bu.Benim karşı olduğum ayrıca birşey var.ultrAslan sanki fazla öne çıkıyor.Maçta 35 bin atkı dağıtılmış üzerinde GALATASARAY yazmıyoru ultrAslan yazıyor.Bence bunu biraz dizginlemeliler...

bence ua'nın yapabildiklerini yapabilenler eleştirmeli.

evet hayatım boyunca hiç birzaman bu yeni muhteşem stadımızın koltuklarını kıramıyacağım için ultra aslanı eleştiremiyeceğim. malesef ben stadtan ayrılırken koltuğumu silip ortalıkta çöp dahi bırakmadan ayrılmaya devam edicem. keşke bende değeri 80tl olduğu sölenen koltukların üstünde zıplayıp kırabilseydim:(

aramızda para toplayalım verelim parayı bakın köpek gibi nasıl istediğimizi yapıyorlar.

ultrAslan'ın kareografileri tartışılmaz.Gerçekten tribünde müthişler.Ama bazı şeyler eksik.Bir taraftar grubu sadece tribünde olmamalı.Bence baştakiler bazı şeylerde eksik kalıyor.Eleştrilecek tek nokta bu.Benim karşı olduğum ayrıca birşey var.ultrAslan sanki fazla öne çıkıyor.Maçta 35 bin atkı dağıtılmış üzerinde GALATASARAY yazmıyoru ultrAslan yazıyor.Bence bunu biraz dizginlemeliler...

Katılmıyorum, o kadarda olsun çoğu pankartımızda Galatasaray yazar.. kale arkasında kocaman GS pankartı var.. bu ülkede kendi ismini takımından öne çıkaran tek grup çarşı.

Üst Alt