ultrAslan'ın ne yapmaya çalıştığını anlayan var mı? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ultrAslan'ın ne yapmaya çalıştığını anlayan var mı?

Cevap: Ultraslan'ın ne yapmaya çalıştığını anlayan var mı?

59384166fe35b5211957693.jpg
ötesi var mı? :D:D

ultraslanı eleştirenler galatasarayın antu kafalılarıdır bence.

ultraslanı eleştirenler galatasarayın antu kafalılarıdır bence.

kusura bakma sırf bu söz yüzünden sen antu kafalı olursun.nedir yani ultaraslan eleştirilemez bi kurum mudur?biz yeri geldiğinde başkanıda eleştiririz ,yönetimide eleştiririz.işte bizim şikecilerden farkımız budur.

Eleştiri bir haktır. Eleştirinin olmadığı yerde ilerleme olmaz. O yüzden biraz sakin olalım bence.

Ürün satma çabaları gerçekten koca bir grubu antipatik yapıyor bu doğru.

ama FB maçında kareografinin kralını yaptılar. "Bye Bye Birds" tam da dediğin konuya yönelikti. :yenieek:

10 sene sonra onu gosterip bak sikeden bahsetmistik diyebilen olursa konusuruz

alakasi yok bence

korkakca ve bye kelimseini bile yanlis yazarak hazirlanmis komik bir pankart

Cevap: ultrAslan'ın ne yapmaya çalıştığını anlayan var mı?

by by birdie yazmis sweatshirt boyz

vay be ne kadar cutting edge bir calisma

ayni tezahuratlari kadar etkili oldu zaten

Başıma bir şey gelmeyecekse By By Birdie olayını ben de pek beğenmedim :) Maçtan çok sonra internette resimleri inceleye inceleye yazıyı okuyabildim. Neden Bye değil By onu anlamadım. Ama fikir güzel yani bir film ismini gönderme amaçlı kullanmak.

Ama dediğim gibi ne tamamen sallarım ne de tamamen savunurum, iyi işlerine alkış, kötü işlerine eleştiri, benim konumum budur.

boyle para harcanan bir is bu kadar bastan sagma yapilirsa

bilinki bu islerde yolsuzluk olma ihtimali yuksektir

ua da boyle birsey var demiyorum

ama risk yonetiminde cok bahsedilen bir konudur yazayim dedim

olay aslinda su kadar basit

biz GS taraftari olarak sikeden baska biseyden bahsetmiyoruz aylardir

baska konu acilmiyor

yilin olayi seciliyor

vesaire vesaire

ama GS taraftar grubuyum diyen guruha bak bide

hersey burada gizli zaten aramaya gerek yok

Şimdi ultraslan eleştirilemez diye bir kanun bir yasa mı ? var...

ultraslan'ı istese de istemese de bitirecek olay budur eleştirilmeye tahammülleri yok..

Ülke futbolu bir mafya babasının çiftliğine dönmüş ve sen bu olayı sitendeki bir İNTRO ile bile eleştirmiyorsun..

Şimdi ben bunu eleştiremeyecek miyim ?

Suyun karşı yakası sitelerinde azgın ağızlarındaki salyalarla sitelerinde bize sallarken Galatasaray taraftarlarını sözde temsil eden ua yönetimi bir cevap verebiliyor mu ? hayır

Hepimizin ortak sevgisi ortak amacı Galatasaray iken kendi sitelerinde atkı,kaşkol,thişrt satmak ne iş ? sen şimdi allahın her günü sitedenden bunun satışını yapmaya kalkarsan adın ua aş olma mı ?

Stad açılışındaki olaylarda haklı olduğumuz halde biz değildik diye bas bas bağıran ua değil miydi ?

Bu forumdan birkaç arkadaşımız GSC pankartını asmaya çalışılırken ua'dan 3-5 kişi tarafından kendi stadımızda tehdit edilmedi mi ?

Şimdi ben kendi stadımda pankart asamayacak mıyım ? tehdit tehdit tehdit.... kimin işi kime benziyorsun tehdit ettiğin zaman metris'deki mafya babasına

Ben ua'yı eleştirdiğim için 2037'ye gönderilenlerdenim hiç önemli değil ....

ELEŞTİRİLMEYİ kabul edecekler yada zaman ilerledikçe dünyadaki tüm krallıklar tüm dikta rejimleri gibi yok olup gidecekler...

Seçim onların...

Burdan GSC yöneticilerine ve ua yöneticilerine sesleniyorum sitelerinize birer İNTRO yapmak çok mu zor ? niye yapmıyorsunuz ?

scoutgs icin o zman soylediklerimdede sonuna kadar hakliydim

ua hakkinda soylediklerimdede hakliyim

3 sene gecsin gorelim

prensipler herseyden once gelir

yoiksa herkesin her mok icin aciklamasi olabilir

azize sorsan shikenin bile aciklamasi vardir

KAMUOYUNA | Türk Futbolu’nun Geleceği İçin!

Türk futbolunda 3 Temmuz'dan sonra yaşanan gelişmeler ile ilgili ultrAslan olarak TFF'nin kulübümüzü hedef alan açıklamalarının dışında herhangi bir görüş bildirmedik.

Bugüne kadar yaşanan süreçte taraftarımızı teskin edici davranarak, bu konuda karar verici mercilerin takındıkları tavırları yakından takip ettik.

Zaman zaman ultrAslan içinden de sessizliğimiz nedeniyle tepkiler alsak da tutumumuzu değiştirmedik.

Ancak, iddianame ve ek delil klasörleri açıklandıktan sonra ivedilikle karar almasını beklediğimiz TFF'nin tavrı karşısında susmanın Galatasaray kültürü ve değerlerine ihanet olacağı görüşünde olduğumuz için bu açıklamayı yapma gereği hissettik.

- Öncelikle şunun altını çizmek isteriz ki ultrAslan, Galatasaray Yönetimi'nin gerek TFF gerekse futbol dünyasını sarsan ve sevdiğimiz oyunu lekeleyen girişimler karşısındaki tavrını sonuna kadar desteklemektedir.

Bu destek her ortam ve platformda koşulsuz ve karşılıksız olarak sürdürülecektir.

- Futboldaki şike ve teşvik iddiaları ile ilgili herkesce malum olan delil ve belgelere rağmen halen birilerini kurtarmak adına girişimlerini toplumun akıl sağlığını ve sabrını zorlayacak derecede bir pişkinlikle sürdüren TFF Yönetim Kurulu'nu görevini yapmaya davet ediyoruz.

- Bu oyunun gerçek sahibi olan bizleri yok sayanlara karşı her platformda demokratik ve hukuksal haklarımızı kullanacağımızı önemle belirtiyoruz.

- Şike iddianamesi ve deliller ışığında alınması gereken kararları 3 Temmuz'dan bu yana erteleyerek güvenilirliği ve meşruluğu tartışılan TFF'nin paydaşlarını bu kirli oyuna taraf olmamaları konusunda uyarıyor, yüce Türk adaletinin harcadığı mesaiyi yok sayma yoluna giden bu tutumdan sakınmalarını tavsiye ediyoruz.

- Dünyada alınan emsal kararlar göz önüne alındığında UEFA ve FIFA'nın gerek kulüpler gerekse Milli Takımlar düzeyinde ülkemize uygulayacağı yaptırımlara çanak tutacak bir eylem içinde olmanın sorumluluğunu kimsenin kaldıramayacağını önemle ifade ediyoruz.

- TFF tarafından 26 Ocak'ta yapılacağı açıklanan Şike Genel Kurul'una katılacak tüm delegelere vicdanlarının sesini dinlemelerini tavsiye ediyoruz.

Zira orada destekleyecekleri ya da karşı çıkacakları her kararın, gelecekte doğuracakları sonuçları iyi tartmaları gerektiği gerçeğini bir de buradan dile getirmemiz gerektiğini düşünüyoruz.

- Futbolu sadece para unsuru olarak gören ve bu güzel oyunu kirletmek adına yapılan girişimlere kayıtsız kalanların da şikeyi yapanlardan hiçbir farkı olmadığının altını önemle çiziyoruz.

- ultrAslan olarak bizler bu konunun sonuna kadar takipçisi olacağımızı ve Galatasaray Yönetim Kurulu'na olan desteğimizin bu hususta koşulsuz olduğunu bir kez daha önemle ifade etmek istiyoruz.

- Sayın Başkanımız Ünal Aysal'ın da daha önce ifade ettiği gibi, "Bu ateş üfleyerek sönmez" diyor, Galatasaray taraftarına da her türlü provokasyona karşı dikkatli davranmaları hususunda uyarıyor, bu onurlu duruşa destek vermeye davet ediyoruz.

Ayrıca, tüm sporseverleri Türk futbolunun geleceğini yayıncı kuruluşlara teslim etmek isteyenlere karşı dik durmaya davet ediyoruz.

ultrAslan

Twitter

Bazı arkadaşların soruları ve eleştirilerine cevap olmuştur umarım.:)

Ben 6 ay önce uA-Uni başkanıyla konuşmuştum. Eleştirileri vs. anlattım. Onu dinleyince bazı şeylere hak verdim. Oğuz Altay ile çok yakın oldukları için uA'nın genel düşünce yapısı olarak alabiliriz cevaplarını. Fevri hareket etmek ve çığırtkan olmak istemiyorlar. Ağır başlı olmayı tercih ediyorlar. Atacakları adımın Galatasaray'a fayda sağlayıp sağlamayacağını kırk kere düşünüyorlar. Şike davasındaki suskunlukları da şüphesiz ki kulübün aldığı karara uygun hareket etmek istediklerindendir. Son gelişmelerin ardından onlar da bir açıklama yaptılar artık.

bu siteden uA sitesine üye olan mutlaka vardir. bu kisinin o sitede konu acip uA ne yapmaya calisiyor diye Babayigit gibi yerden yere vurmasini bekliyorum.

Üst Alt