ultrAslan'ın ne yapmaya çalıştığını anlayan var mı? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ultrAslan'ın ne yapmaya çalıştığını anlayan var mı?

» ÇARŞAMBA ABDİ İPEKÇİ’YE ! » Euroleague | Galatasaray MP - Union Olimpija » Haydi Merve #Bir3lukteKansereMERVE ! » uA Mont | Ön Satışta! » KAMUOYUNA ! | Announcement

» Yeni Marş | Sensiz Olmaz GALATASARAY!

Genel Koordinatörümüz Oğuz Altay’ın, Gripin grubuyla bir araya gelmesiyle Ocak 2011’de temeli atılan ultrAslan marş projesi ilk meyvesini aldı.

» AÇIKLAMA | "YASAĞI KINIYORUZ !"

Bu sene şike soruşturmasından doğan olağanüstü durum sebebiyle Kulüpler Birliği Vakfı’nın almış olduğu karara istinaden Türkiye Futbol Federasyonu’ndan yapılan açıklama;

» uA - Uzun Kollu Parçalı T-Shirt Satışta!

SINIRLI sayıda yaptırdığımız uA Parçalı Polo Yaka T-Shirt (KISA KOLLU) sizlerden çok yoğun ilgi gördü ve stoklarımız tükendi.

» DUYURU | uA Forum Cezaları Hakkında

Galatasaray’ımıza hizmet etmek amacı ile kardeşlik temelleri üzerine kurduğumuz ultrAslan’ın, tribündeki birlik ve beraberliği korumak, geliştirmek öncelikli hedeflerindendir.

» Hürriyet ALMA, ALDIRMA !

HÜRRİYET GAZETESİ ALMA, ALDIRTMA!

» ultrAslan Resmi Twitter / Facebook Hesapları

ultrAslan Resmi Twitter Hesabı Twitter @ultrAslan.com ultrAslan Resmi Facebook Sayfası ultrAslan | Facebook

» ultrAslan.com BETA YAYINDA!

Uzun bir süredir sizlere daha iyi hizmet verebilmek için web sayfamızın ara yüzünde güncellemeler ve teknik alt yapımızı dahada güçlendirmek için çalışmalar yapıyoruz,

SAVAÅ￾MALIYIZ!

Fenerlilerin angut siteleri bile yüzsüz yüzsüz yapılan şerefsizlikleri baş sayfalarından başlayarak manşet şeklinde deklare ederken bu ultraslan napıyor veya napmaya çalışıyor. Adamlar talimatnameyle oynamaya çalışıyor, biz burda köpürüyoruz, yönetim desen hakeza gereken tepkileri koyuyor, türkiye cadı kazanı gibi kaynıyor ama bakın ultraslanı bırakın ana manşet sayfası, içerdeki büyük başlıklarda bile olayla alakalı tek mevzu yok. Şu an şerefsizler her türlü psikolojik savaş yaparken, baskı yaparken bizim en büyük taraftar grubumuzun böyle kuzu gibi uyuması beni artık farklı düşüncelere itiyor arkadaşlar, bilmem siz ne düşünürsünüz?

Cevap: Ultraslan'ın ne yapmaya çalıştığını anlayan var mı?

ultrAslanı bu konuda bende eleştiriyorum, en azından adnan öztürkün açıklamalarına destek veren bir haber beklerdim.

Kulübü harekete geçirecek olan taraftar grubu olması gerekirken bizde ittire ittire tam tersi oluyor her seferinde

Ultraslandan yetkili illahaki burda bi kaç kişi vardır, cevap bekliyoruz acil olarak..

ednan polat'ın kankası ve onun klübü hakkında olumsuz bir oluşumda olabilirler mi yahu

Ultraslanin official web sitesi ne kankalar?

nedir bu ultrAslanla alip veremediginiz yeter artik cidden !

Fenerbahçe | 12 Numara | Fenerbahçe Taraftar Sitesi Antu.com - Fenerbahçe Taraftarının Resmi Sitesi

Bak kardeşim, ahlak yoksunu ezikler ahlaksızlığı çatır çatır savunurken biz haklı davamızı bile savunamıyoruz. Bunu eleştirmem mi suç? Ultraslan bizim, gs'ın dışa karşı görünen yüzümüz değil mi? Neden bişey yapılmıyor, neden harekete geçilmiyor? Alparslan başkan'ın zamanında lafın da, hareketin kralını da biz yapardık. Ya şimdi? 3 Temmuz'dan beri doğru düzgün tek faaliyet yapılmadı, şahsen sustum muhalif olmamak adına.. Ama yapılanlar daha doğrusu yapılmayanlardan dolayı sabır falan kalmadı. Neyi bekliyor bizim en büyük taraftar kuruluşumuz, niye bizi organize etmiyor, niye sokaklara dökmüyor.. Ultraslanın tek görevi tribünde laylaylaylay diye bağırmak mıdır?

uye olunamiyor, bildim bileli bunlarin uyelik yeri guncellenmekte/yenilenmekte vs vs.. UA amigolarinin yaptigi bisey var.. ana avrat kufur etmek..

Belcika - Turkiye macindayim.. UA-Avrupa.. adam ana avrat kufrediyor, sen kimsin lan kufrediyosun? karsisinda sanki koyun surusu var, bagriyor cagiriyor.. ordaki s... hic unutmam.. ;) kavga bile cikmisti.. gidenler hatirlar..

Fenerbahçe | 12 Numara | Fenerbahçe Taraftar Sitesi Antu.com - Fenerbahçe Taraftarının Resmi Sitesi

Bak kardeşim, ahlak yoksunu ezikler ahlaksızlığı çatır çatır savunurken biz haklı davamızı bile savunamıyoruz. Bunu eleştirmem mi suç? Ultraslan bizim, gs'ın dışa karşı görünen yüzümüz değil mi? Neden bişey yapılmıyor, neden harekete geçilmiyor? Alparslan başkan'ın zamanında lafın da, hareketin kralını da biz yapardık. Ya şimdi? 3 Temmuz'dan beri doğru düzgün tek faaliyet yapılmadı, şahsen sustum muhalif olmamak adına.. Ama yapılanlar daha doğrusu yapılmayanlardan dolayı sabır falan kalmadı. Neyi bekliyor bizim en büyük taraftar kuruluşumuz, niye bizi organize etmiyor, niye sokaklara dökmüyor.. Ultraslanın tek görevi tribünde laylaylaylay diye bağırmak mıdır?

forumlarini okuyorum cogu bu konuda sikayetci zaten

belkide yönetim izin vermiyordur ortam dahada gerilmesin diye bilemiyecegim ama bu olusumu her alanda elestirmeyi vazgecin artik

ne tinerci carsi nede gayfb ikisinide toplasan bir ultrAslan etmez!

forumlarini okuyorum cogu bu konuda sikayetci zaten

belkide yönetim izin vermiyordur ortam dahada gerilmesin diye bilemiyecegim ama bu olusumu her alanda elestirmeyi vazgecin artik

ne tinerci carsi nede gayfb ikisinide toplasan bir ultrAslan etmez!

Ne gerilmesinden bahsediyosun sen! Kıyamet kopuyo kıyamet... Adamlar kafalarına göre lig kurup talimatname değiştiriyorlar, yüzsüz yüzsüz bide bunu çıkıp savunuyorlar, kamuoyu oluşturuyorlar. Bi de bunların üzerine gs'ı şikeyle bağdaştırmaya çalışıyorlar. Tekrar yazıyorum bizim en büyük taraftar kuruluşumzu napıyor, mışıl mışıl uyuyor. Yok onu toplasan bu eder sözleri lafla olmaz, icraat bekliyoruz icraat... Sen körü körüne ordakilere biat edebilirsin, bizim etmemizi bekleme..

uA dan daha iyisini yapabilen varsa buyursun grubunu kursun. her konuda elestirerek bi yere varilmaz

Ne gerilmesinden bahsediyosun sen! Kıyamet kopuyo kıyamet... Adamlar kafalarına göre lig kurup talimatname değiştiriyorlar, yüzsüz yüzsüz bide bunu çıkıp savunuyorlar, kamuoyu oluşturuyorlar. Bi de bunların üzerine gs'ı şikeyle bağdaştırmaya çalışıyorlar. Tekrar yazıyorum bizim en büyük taraftar kuruluşumzu napıyor, mışıl mışıl uyuyor. Yok onu toplasan bu eder sözleri lafla olmaz, icraat bekliyoruz icraat... Sen körü körüne ordakilere biat edebilirsin, bizim etmemizi bekleme..

Cok degil, gecen sezon yaptiklarindan sonra hala ne bekliyorsunuz

öyle bisey yaptigim yok

cikip tffyi basinlar o zaman bunumu istiyorsun?

eziklerden ne farkimiz kaliyor o zaman zaten yönetim dahada cok Adnan Öztürk gereken tepkiyi veriyor vermeyede devam edecektir

hatta gerekirse Uefaya Fifaya bile gideceklerdir

Üst Alt