Uluç: "Terim'de cesaret yok, Fener ezer geçer" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Uluç: "Terim'de cesaret yok, Fener ezer geçer"

Cevap: Uluç: "Terim'de cesaret yok, Fener ezer geçer"

<<<<<Fenerbahçe, Ankaragücü'nü yendi sanıyorsunuz, yanılıyorsunuz! F.Bahçe o gece Barcelona'yı yendi (!) Yani ben ertesi gün gazeteleri görünce öyle zannettim. Ben öyle zannettim ki Fenerbahçe o gece Barcelona ile deplasmanda oynadı! Aykut Kocaman kükredi, İşte nihayet Fenerbahçe'nin deplasman fobisi sona erdi! Sahaya çıkacak 11'i bulamayan, onların üstüne giydirecek forma bulamayan, Spor Bakanı'nın yolladığı formalarla maça çıkabilen, 11 maçtır kazanamayan, rekor kıran(!) Ankaragücü'nü yenmiş Fenerbahçe! ŞAŞIRMIŞIZ, BARCELONA'YMIŞ!

Ertesi gün gazeteleri açıyorum, bizim gazetemiz dahil. Vay anasını yaa. Yok biz şaşırmışız! Barcelona ile oynamışlar! Barcelona'da Messi'lerle oynamışlar, onları darmadağın etmişler de! Vay anasını yaa. Gazeteciliğin ben bu kadar ayağa düştüğünü görmedim. Güleyim mi ağlayayım mı bilemiyorum. * >>>>>>

Bu kisim süper. Devamini okuyamadim :asd:

Galatasaray'ı seven biri hem Adnan Polat'ın hem de Adnan Öztürk'ün yanında olamaz.Adnan Polat Adnan Öztürk'ün işaret ettiği ve eleştirdiği hataları yapanlardan biri olduğu için yan yana değil ancak karşı karşıya konulabilirler.Hıncal Uluç artık misyonunu tamamladı bence. Taraftar görüşlerini paylaştığımız bu forumlarda çok daha derinlikli ve dengeli düşünceler dile getiriliyor.Hıncal Uluç maçla ilgili totem yapmış olabilir ama artık bizlerin de ortaya atabildiği fikirlerden farklı bir şeyler ortaya koyabileceğini sanmıyorum.

Aynı mantıkla Galatasarayı seven biri hem Adnan Öztürk'ün hem de Bülent Tulun'un ne yanında ne de arkasında olamaz, demek ki Başkan Galatasarayı sevmiyor. Hatta Galatasarayı seven bir kişi Tulun'u bırak göreve getirmeyi, verdiği bu zararlardan sonra ne kulübe ne de stada almaz, bu aciziyeti eleştirmek te herkesin hakkı. Benim düşüncem buna tahammül etmek, ses çıkarmamak Galatasaraya ihanettir.

Yazısındaki abartılar hariç yanlış şeyler de söylememiş pek fazla, oyuncu eleştirisi dışında diyorum bunu. Ne olursa olsun Semih ve Hakan bu maçta yumuşak karnımız. Kendi sahamızda oyunu kabul etmek pahalıya patlar, tam tersi Arenadaki gibi boğucu hücum presle başlar ve devam ettirirsek hiç kimsenin tahmin etmediği bir hezimet bile olabilir. Bunları abartılı ve tepki çekecek şekilde dile getirmesi hoşa gitmese de tarzı bu adamın.

Ya Hincal :) Gecen de öyle diyordun :) Totem mi yapiyor bu bunak bilmiyorum ki :)

Surasi ilginc:

"Galatasaray'ın oynadığı oyun da bu! Semih Ujfalusi'ye, Ujfalusi Eboue'ye, o tekrar Semih'e, ondan Hakan'a, ondan geriye Muslera'ya, o bir tepiyor, öyle saçma sapan vuruyor ki toplara rakibin kontratağı başlıyor."

O zaman Hincal bunagina göre Barcelona da cok berbat bir futbol oynuyor :) Ondan ona, geriye ileriye falan filan :)

Insan Galatasaray´in savunmasini elestirirken utanir biraz yahu.

Ayrica Muslera, ayagina en hakim kaleci Türkiye´de. Milimetrik degajlar yapiyor. Neyin kafasini yasiyor bu bunak anlamiyorum

Bir de bu herifi burada savunanlar vardı.Bu adam Türk sporunun bir numaralı terörist elebaşıdır.Daha da başka bir şey söylemeye gerek yok zira kale alınacak bir adam değil.

Galatasarayli yazarlar, yorumcular gercekten cok yalak cok hain oluyor ya. Millet utanmadan takimlarini Barcelona yapar, bizimkiler yerin dibine sokar. Hemde bu durumda.

İlk maçta da Fatih Altaylı "Galatasaray hezimete uğrar" diyordu, biz 3 tane çakınca birkaç gün sonra tükürdüğünü yaladı.

Sen de yalarsın inşallah!

Bu adam bunamış artık :) Terimde cesaret yok diyen adamın aklından şüphe etmek lazım . Bir de ne zaman gazetelerde haberlere baksam bu adamı görsem genel olarak düşünülen şeylerin tam tersini yazıp başlık atıyor . Yazısını okumak bile zaman kaybı . Bununda tarzı böle herhalde ne yazsamda gündeme gelsem uğraşı :)

Bu adam neden yasiyor?

Türk futboluna,türkiyeye,dünyaya,insanlara ne yariyor bu adam?

Her insanin bi görevi vardir,meslegi vardir.Yanlis anlasilmasin Yorumculuk,yazarcilikda bi meslektir,futbolun icinde olmayanlari aydinlatirlar vs...

Ama Hincal´in görevi ne?Bu adamin anasi,babasi,ailesi varmi?

Hadi Erman gibileri bildigin troll´dur.Ne dediklerini cok iyi biliyorlar,reyting icin öyle sacmaliyorlar.Ama ondarda en azindan mantikli gözükiyor,yalan olsada.

Ama Hincal Uluc resmen insan pisliginden daha gereksiz.

Kafası güzelken oturunca yazı yazmaya böyle oluyor maalesef:asd:

90'a programini izledim dun aksam.

Yaptigi itirazlarda futbol mantigi var ama cok yersiz ve sirf elestiri yapma adina yapilmis bir elestiridir.

Kendisi dediki Galatasaray takimi kendi yari alaninda oyunu kabul ederse Fenerbahce ezer gecer gibi.

Galatasarayin savunma oyunculari cok gereksiz geri paslari ve yan paslari yapiyor diye. Futbolun temelinde yan pas yapilmaz diye bir yorum yapti.

Fenerbahcenin de tek istedigi rakip sahada maci oynamak yoksa tum saha kaldiramiyorlar diye.

Gazete yazisini okumadim onun icin sirf 90'a programindaki yorumunu aktariyorum.

birakin konussun, bizim onumuz acik cok aksi isler olmazsa bu maci aliriz.

dün 90a yi izledim ahaber muslera nin degajlari hep rakibe gidiyormus biz farkli mac izliyoruz galiba :asd:

Üst Alt