Uluslar Ligi H:1 | Türkiye 1-2 Rusya | MS | 7 Eylül | TRT 1 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Uluslar Ligi H:1 | Türkiye 1-2 Rusya | MS | 7 Eylül | TRT 1

Artik lig ve transfer vb gundemini geride birakip guncel konulara odaklanmak gerektigini dusunuyorum

15 gunluk bir araya giriyoruz ve 7 Eylul de kritik bir maca cikacagiz

Aday kadromuz aciklandi ve biletlere yogun ilgi var . Haftaya trabzonda olacagim , maca gidenler forumdan da varsa belirtsinler

5 Hazirandaki Rusya hazirlik macinda , dunya kupasi oncesi ciddi bir analiz yazisi yazmistim , 3 ay gecti ve o onemli haftaya geldik

Isvec ve Rusyayi cekerek kura sanssizi bir duruma soktuk kendimizi ama 4 mac oynayacagimiz bu sekansta ic sahada kazanarak baslarsak o ruzgarla ligi zirvede tamamlayabiliriz

Eger ts macinda filan oynasa hazir olmadigindan sakatligi nuksedebilir , bu macta milli takimi eksik birakabilirdi

Bu maca kadar tam hazir hale gelir diye dusunuyorum

Arastirdim gayet güzel bir sistem

A-B-C-D liglerinin sampiyonlari avrupa sampiyonasina gidecekler,biz burdan bile gitmeyi basaramayiz

@eser

Sallama yahu , ne sampiyonun direk katilmasi :)

Bilmeyen yazmasin plz . Forumda buna iliskin baslik mevcut , detayli anlatim da var

doğrusunu biliyorsan yazarsın. bilmeyen yazmasın nedir? forum burası isteyen istediği gibi yazar.
@eser

Sallama yahu , ne sampiyonun direk katilmasi :)

Bilmeyen yazmasin plz . Forumda buna iliskin baslik mevcut , detayli anlatim da var

doğrusunu biliyorsanız yazarsınız. bilmeyen yazmasın falan hayırdır? forum burası yazarken izin mi alıyoruz?

A-B-C-D adi altinda 4 lig var

Liglerde 3lu 4lu gruplar var,grup liderleri ceyrek final yari final ve final oynayacak,kazanan kendi liginin sampiyonu olacak ve avrupa sampiyonasina katilma hakki elde edecek

Arda hayir ya dostum . Ceyrek final falan filan yok yahu

Su videoda kisaca euro 2020 ye play off hakkinin nasil olacagi anlatiliyor

Nations league nin kendi icindeki calisma prensibini de ayri bir video ile sunarim

Simdilik bu yeterli

Üst Alt