Uluslararası GS Store Cup'ta Şampiyon Olduk - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Uluslararası GS Store Cup'ta Şampiyon Olduk

Cevap: Uluslararası GS Store Cup | 3-5 Ekim

huhahaha şaka gibi ya o kadar eksiğe rağmen ilk iki gün rakıplerı sahadan sılen rus takını son çeyrekte perişan ettik

Torresn 15 sayı

Prince 14 sayı

Gülşah 14 sayı

Bahar 12 sayı

Şaziye 8 sayı

Ayşe 4 sayı

Matic 3 sayı

Işıl 2 sayı

org. da inşallah resimler koyulur vaybe kendimiz düzenlıyoruz turnuvayı kendı sahamızda 3 maçın hiçbirini yayınlamadılar şaka gibi ya..

Cevap: Uluslararası GS Store Cup'ta Şampiyon Olduk

Beyler Galatasaray.orgda ; 4. ÇEYREK: 29-4 (72-68) sunu gorunce zaten bi an noluyoruz lan dedim kendime :D:D..

Helal olsun kizlarimiza.

Maçı canlı izleyebildiğim için kendimi şanslı sayıyorum.:)

İlk üç çeyrekten farklı olan takımın hırsıydı,rakibin hazırlık maçı olmasına rağmen yaptığı panik ve hakemlerin de bayağı bir yardımı oldu.Alba,Bahar,Gülşah,Prince iyi tarafımızdı Işıl,Matic ve Ceyhun Hoca'da bugün için negatif diyebilirim.

Şunu da ekleyelim rakibinde Amerikalı oyuncuları yoktu,sürekli asist üzerinden basket bulan,boş adamı sürenin sonuna kadar arayan komple bir takım en azından bizden daha bir takımlar bunu görmek zor değil.Bizim hücum sistemimiz ise;guard topu alıyor ilk savunmacıyı geçip karşısına adam çıkınca topu dışarı çıkarıyor o oyuncuda dışarıdan şut atıyor bu sistemin tam adı ne bilmiyorum ama durum bu.:)

Kaos basketbolu diye bir şey varsa işte tam biz de onu oynuyoruz.Yani erkek takımındaki setleri görünce anlıyorsun aradaki farkı.Bir Prince'nin oynadığı pick'n roll aklımda kaldı başka da yok.Muhakkak gelen oyuncularla takım kendini toparlayacaktır ama şu an için pozitif bir şey söylemek mümkün değil.

Tabii o geri dönüş için ayrıca tebrik edelim o iş bir daha çok zor olur,geçen seneki Botaş maçı da buna yakındı ama bu başka.

bizim takım son ceyrek coşmuş. yuh diyorum. princenin şimdi ligde oynayıp oynamaması sorun olacak:)

rakipte küçümsenecek bir rakip değil iyi oyuncuları var abd li oyuncularımız olmamasına rağmen iyi oynuyoruz onlarda gelirse euroleague de final four bekliyorum

Üst Alt