Ümit Davala quiz. ( Eğlenceli olmuş )


Cevap: Ümit Davala quiz. ( Eğlenceli olmuş )Ü.D. tam bir joker ve görev adami idi. adamin oyn(y)amadigi pozisyon yoktu. öyle bir adam daha olsa bugün keske.
 
Cevap: Ümit Davala quiz. ( Eğlenceli olmuş )La Yarin ise gidecegim erken kalkiyoz koyacak zamanimi buldun bu Video yu.. Bi actim kapatamadim :D
 
Cevap: Ümit Davala quiz. ( Eğlenceli olmuş )Arif'in Suat'ı anlatışı süper. Bu Suat Kaya neden katılmıyor böyle programlara. Adamda potansiyel fışkırıyor. Çok eğlenceli olur. Bildiğim kadarıyla Tv ile pek arası yok.
 
Cevap: Ümit Davala quiz. ( Eğlenceli olmuş )suatın hikayesi ve dortmund maçı soyunma odası çok güzeldi
 
Cevap: Ümit Davala quiz. ( Eğlenceli olmuş )Penaltı kaçırdı mı hiç ben hatırlamıyorum ?Umit penaltilari bazen ortanin biraz kenarina dogru yuvarlardi. Hep de sansa kaleci terse yatardi ve gol olurdu ama icimden bir gun kaciracak diye gecirirdim. Yine bir mac oyle bir penalti atmisti ve kaleci elini kolunu sallaya sallaya kurtarmisti, hangi mac hatirlamiyorum. Ondan sonra da penalti atmamisti galiba.
 
Cevap: Ümit Davala quiz. ( Eğlenceli olmuş )Konuşmalarında nasıl takım olunur sorusunun cevabı da var aslında. Birbiriyle zaman geçirmeyi seven beraber keyif alan insanlar beraber futbol oynayınca da keyifli oluyor.
 
Üst Alt