Ümit Özat: "Fatih Terim'le yaşadıklarımız benziyor" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ümit Özat: "Fatih Terim'le yaşadıklarımız benziyor"

147013.jpg

Bu sezon ikinci kez Gençlerbirliği'nde göreve gelen Teknik Direktör Ümit Özat, yaptığı açıklamalarla dikkat çekti. Kendi yaşadıklarını Fatih Terim'in yaşadıklarına benzeten Özat, "Gel diyorlar geliyoruz, git diyorlar gidiyoruz" dedi.

Süper Lig ekiplerinden Gençlerbirliği'nde bu sezon ikinci kez göreve gelen Teknik Direktör Ümit Özat, Bein Sports'a yaptığı açıklamalarla dikkat çekti. Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim ile yaşadıklarını benzettiğini ifade eden Özat, "Gel diyorlar geliyoruz, git diyorlar gidiyoruz. Gönderdiklerinde de bir şey demedik, ikinci kez çağırdılar geri geldim. Bu sene kulübün içerisinde bulunduğu en büyük dezavantaj, benim gönderilmemdi. Çünkü oturmuş bir şablonu olan bir takımdı. Dış güçlere mi, yoksa dedikodulara mı göğüs geremeyerek, bunlara karşı duramayarak gönderildim. Zaten bunu başkan da söyledi, göndermemiz hataydı diye..." ifadelerine yer verdi.

Üst Alt