Ümit Özat: "Messi, Ronaldo, Hazard hariç diğerleri arasında fark yok" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ümit Özat: "Messi, Ronaldo, Hazard hariç diğerleri arasında fark yok"

Umit Ozat'in Videodaki Teshisini Nasil Degerlendiriyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    14
  • Anket kapatılmış .
Gençlerbirliğinin şampiyonluğun en büyük favorisi olması bu yüzden tesadüf değil işte.Çünkü başlarında böyle bir tespit yapabilen müthiş bir teknik direktör var.

mal bir adam ancak doğru söylemiş ronaldo messi hazard çok ekstra işler yapan adamlar ancak son dönemde Muhammed Salah da bu adamların arasına girebilecek kapasitede görünüyor.

Aguero neymar leva.. Suarez....
Ramos...

He bunlarda farklı değil zaten super lig seviyesinde futbolcular ile ki daha çok sayardım.

Belli oranda haklı. MCity'nin 50 Milyon verdiği Stones ile bizim 7'ye aldığımız Maicon arasında gerçekten 43M kadar büyük fark var mı? Bence yok.

Maicon'u City'e şimdi koysan inanılmaz sırıtmaz. Biraz absürt bir söz ama detaya indiğinde çok da yanlış değil.

O üç ismi referans olarak söylemiş yani genel olarak elit futbolcular demek istemiş sanırım ben öyle anladım. Yok eğer gerçekten o 3 isim harici futbolcular arasında gece-gündüz farkı yok dediyse katılınacak bir tarafı yok.

Burada fark yaratabilecek , kiyas kabul etmeyecek 50 de 100 de adam sayilir ama roportajda ana fikir , cok ust duzey bir kac oyuncu haric atomu parcalamiyoruz , oyuncular asagi yukari benzer kalibrede ,dogrulari yaparsaniz basarirsiniz denmek istenmis

anlamak zor olmamali bu kadar

Aguero neymar leva.. Suarez....
Ramos...

He bunlarda farklı değil zaten super lig seviyesinde futbolcular ile ki daha çok sayardım.

Burada fark yaratabilecek , kiyas kabul etmeyecek 50 de 100 de adam sayilir ama roportajda ana fikir , cok ust duzey bir kac oyuncu haric atomu parcalamiyoruz , oyuncular asagi yukari benzer kalibrede ,dogrulari yaparsaniz basarirsiniz denmek istenmis

anlamak zor olmamali bu kadar

Bir cevabın olacak mı Fatih bey ?

ya geçin o işleri beşiktaş bu ligde herkesi yenebilecek bi takım ama bayerne karşı madara oluyorlar ,sadece heynkesin oyun planından bayernin armasından mı meydana geliyor bu fark , adamların sırf fizikleri bile bizimkilere 10 basıyor

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

O zaman barca kalesini Eray korusun. Nasil olsa messi onlarda ve diger futbolcular o kadar fark etmiyoir. boyle gerizekalilik yok.

Üst Alt