ümit özat - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ümit özat

Ümit Özat: "Galatasaray bu sezon hangi kadroyla çıkarsa çıksın, Fenerbahçe'yi Kadıköy'de yenemez. Fenerbahçe isterse sonuncu olsun."

DpuuOBAWsAAWyu8.jpg

Şimdi biraz ümidim olmaya başladı acaba bu sene mi ?

Ümit Özat: "Ben çok teknik adamla çalıştım. En iyisi Fatih Terim. Sadece Türkiye'nin değil, Avrupa'nın da en iyi teknik direktörü. Fatih hocayla çok küs de kaldık. Bu ülkede 3 tane insan var. Fatih Terim, İbrahim Tatlıses, Kadir İnanır. Giyim işi bunlara yakışıyor” (L1 Üçgen)

Ümit Özat: "Ben çok teknik adamla çalıştım. En iyisi Fatih Terim. Sadece Türkiye'nin değil, Avrupa'nın da en iyi teknik direktörü. Fatih hocayla çok küs de kaldık. Bu ülkede 3 tane insan var. Fatih Terim, İbrahim Tatlıses, Kadir İnanır. Giyim işi bunlara yakışıyor” (L1 Üçgen)
bu 2 meseleyi nasil yan yana getirmis yav

Ümit Özat: "Ben trivela vururken, Quaresma portakalda vitamindi. Bırakın Türkiye'yi, dünyada ben gibi trivela yapan yoktur."

Yorumcu oldugu dönemde Fatih hoca'ya demedigini birakmiyordu,sirf senol düsmanligindan dolayi yalakalik yapiyor

Kalp rahatsizligi sebebiyle metabolizma yavaslatici bazi betablocker ilaclar ve kortizon takviyesi aliyor

Asiri antipatik bir adam ama kilosunun sebebi aslinda bu .

Üst Alt