Ümit Özat'tan Şaşırtan Çıkış! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ümit Özat'tan Şaşırtan Çıkış!

Skorer | Milliyet Spor | Video

Ümit Özat'tan şaşırtan çıkış

Habertürk'te Faik Çetiner'in yönetimindeki Bizim Stadyum programında "Kadınlar futboldan anlar mı" tartışması yaşandı.Ümit Özat'ın sözlerine Simge Fıstıkoğlu tepki gösterdi, Özat stüdyoyu terk etti..

Cevap: Ümit Özat'tan Şaşırtan Çıkış !

Ümit Özat'ı sevmem ancak bu konuda hak veriyorum ne yazık ki.

Hatta pazar günü Akhisar maçında yanlış anlamayın ama sevgilisini koluna takan maça getirmiş.Mini etek giyeni mi dersin,facebook için resim çektireni mi dersin ne ararsan vardı resmen..

Yani ben açıkçası bu durumu yadırgıyorum biraz.Ama burda hata kadınlarda değil onun futboldan anlamadığını bilerek maça götüren erkeğinde net olarak...

Kadınlar da futboldan anlar ama bu %1 lik bir dilimdir bana göre....

scaled.php

naughty.gif

Ümit Özat'ı sevmem ancak bu konuda hak veriyorum ne yazık ki.

Hatta pazar günü Akhisar maçında yanlış anlamayın ama sevgilisini koluna takan maça getirmiş.Mini etek giyeni mi dersin,facebook için resim çektireni mi dersin ne ararsan vardı resmen..

Yani ben açıkçası bu durumu yadırgıyorum biraz.Ama burda hata kadınlarda değil onun futboldan anlamadığını bilerek maça götüren erkeğinde net olarak...

Kadınlar da futboldan anlar ama bu %1 lik bir dilimdir bana göre....

Millet sosyal aktivite amacıyla geliyor, ne alakası var anlayıp anlamamakla.. Geliyorlar, heyecanlanıyorlar, bağırıp çağırıp stres atıyorlar.

Ümitte kendini bi halt sanıyor, oynamışta ne oynamış aman aman.. Allah'ın krosu işte.. Millete atar yapıyor canlı yayında hiç biriniz anlamazsınız ben anlarım diye.. Ne kadar anladığını gayet iyi hatırlıyoruz.

Türk futbolculari cok egitimsiz, cok kültürsüz. Hayatlarinda 1 kitap bitirmemislerdir. Aldiklari paralar ve olusan egolari yüzünden, böyle barzo barzo fikirlerin de dogru oldugunu savunabiliyorlar. Yemekti, örgüydü vs. Sacmalik. Egitimsizlik. Artik dünya cok farkli yerde. Bunu böyle barzolar da kabul etmeli artik.

Futboldan anlamadığı halde tvde yorumcu olan erkekte çok genelleme yapmak yanlış bence zaten çok bilinmeyenli bir denklemde değil futbol yoksa ülkemizde bu kadar beniimsenip sevilmezdi

Millet sosyal aktivite amacıyla geliyor, ne alakası var anlayıp anlamamakla.. Geliyorlar, heyecanlanıyorlar, bağırıp çağırıp stres atıyorlar.

Ümitte kendini bi halt sanıyor, oynamışta ne oynamış aman aman.. Allah'ın krosu işte.. Millete atar yapıyor canlı yayında hiç biriniz anlamazsınız ben anlarım diye.. Ne kadar anladığını gayet iyi hatırlıyoruz.

Ben Ümit'i savunmuyorum sadece bu konuda hak veriyorum ona.

Maçlar sosyal aktivite olmamalı sana katılmıyorum bu konuda..

Akhisar maçında hele 75. dakikada tribünü terk eden taraftarı görünce bu konuda daha da sert düşünüyorum artık...

İnanın çok komik görüntüler oluyor stad içinde maç oynanırken bu konuda....

Hayatta bir bayan ile maça gitmedim ve gitmeyeceğim de....

Kadinlarin cok kücük bir kismi futboldan anlar. Bizim İnter forumununda bir kiz vardi. Cogu üye söylüyordu, hepimizden cok anliyorsun, sen gercekten kiz misin diye... Sonra resimlerini falan gösterip, ispat etmis. Resimleri bende görmüstüm, bayaği güzel bir kizdi. Hatta Galatasarayliydi diye hatirliyorum. Üyeler söylüyordu, Moto GPden de anliyorsan, senle evlenirim diye...:D

Kizlar futboldan anlamaz ön yargisi sadece bizde degil heryerde var. Ümit Özat yanlis kisiyle tartismis.Simge Fistikoğlu, donanimli, yillardir bu isin icinde olan, oldukca kültürlü ve ağzi iyi laf yapan bir bayan. Tartisirsan, böyle stüdyoyu terkedersin. :D

Ben Ümit'i savunmuyorum sadece bu konuda hak veriyorum ona.

Maçlar sosyal aktivite olmamalı sana katılmıyorum bu konuda..

Akhisar maçında hele 75. dakikada tribünü terk eden taraftarı görünce bu konuda daha da sert düşünüyorum artık...

İnanın çok komik görüntüler oluyor stad içinde maç oynanırken bu konuda....

Hayatta bir bayan ile maça gitmedim ve gitmeyeceğim de....

Neyine hak veriyon reis o barzonun.. Bi kere konuşma biçimi baştan aşağı ofsayt..

Ayrıca neden sosyal aktivite olmamalı onu anlamadım. Destek amaçlı gelenler olduğu kadar stres atmak için maça gelen de var. Futbolun doğasında da var bu zaten.. Bayanları bu şekilde dışlamak hakatten hoş değil. Tabi ki bi bayan erkek kadar anlayamaz futboldan ama özat gibi barzolara göre kadın yemeğini pişirmeli, çocuğunu doğurmalı hiç bi halta karışmamalı.. Öyle de söylüyor zaten..

Kadinlarin cok kücük bir kismi futboldan anlar. Bizim İnter forumununda bir kiz vardi. Cogu üye söylüyordu, hepimizden cok anliyorsun, sen gercekten kiz misin diye... Sonra resimlerini falan gösterip, ispat etmis. Resimleri bende görmüstüm, bayaği güzel bir kizdi. Hatta Galatasarayliydi diye hatirliyorum. Üyeler söylüyordu, Moto GPden de anliyorsan, senle evlenirim diye...:D

Kizlar futboldan anlamaz ön yargisi sadece bizde degil heryerde var. Ümit Özat yanlis kisiyle tartismis.Simge Fistikoğlu, donanimli, yillardir bu isin icinde olan, oldukca kültürlü ve ağzi iyi laf yapan bir bayan. Tartisirsan, böyle stüdyoyu terkedersin. :D

Aynisini arkadasa da söylemistim :) Egitimli, donanimli bir bayanla zor tartisirsin :) Süpürürler adami valla :)

Erkekle tartissan, son ihtimal kavga cikartirsin :D Bayanla kavga edemeyecegine göre hicbir sansin yok :D

Ya Ümit magandanın önde gideni, orada Aykut Kocaman'a tepki gösteren kadınlara laf atmaya çalıştı Aykut'u savunmak için ama maganda olduğu için iki lafı düzgünce ifade edemeyip batırdı. Simge de verdi ayarı gönderdi.

Alkışlar Simge'ye :tiphat:

"Akli dengesi yerinde olan hiçkimse 'kadın da futboldan erkek kadar anlar' demez" demiş. Az bile demiş.

İmza atıyorum.

Ümit Özat: Aykut Kocaman aslandır kaplandır.

Eleştirdiği kadınlar: Aykut gitmeli.

Demek ki kadın erkekten daha iyi anlayabiliyormuş konu kilit :ayatollah:

Kusura bakmayın da adam iki kelimeyi bi araya getiremiyor, resmen ekran kirliliği.. Umarım ekranlarda son görüşümüz olur kendisini..

Neyine hak veriyon reis o barzonun.. Bi kere konuşma biçimi baştan aşağı ofsayt..

Ayrıca neden sosyal aktivite olmamalı onu anlamadım. Destek amaçlı gelenler olduğu kadar stres atmak için maça gelen de var. Futbolun doğasında da var bu zaten.. Bayanları bu şekilde dışlamak hakatten hoş değil. Tabi ki bi bayan erkek kadar anlayamaz futboldan ama özat gibi barzolara göre kadın yemeğini pişirmeli, çocuğunu doğurmalı hiç bi halta karışmamalı.. Öyle de söylüyor zaten..

Tamamını izlemedim videonun tabii ki o kadar uç görüşlü olmak yanlış.

Muhakkak anlayanlar da var gerçekten ancak çok az aralarında benim görebildiğim kadarı ile ve boşa gelen taraftar sayısı inanılmaz fazla..

Hatta şunu söyliyim;Ultraslan'ı desteklemem ancak maçın 75.dakikasında çıkan taraftarlara "Herkes gider biz kalırız biz GALATASARAYLIYIZ" diye bağırmalarına gerçekten gönülden hak verdim...

Tabii bunda Arena'nın da payı büyük,bu tarz ufak maçlara merak için gelen çok oluyor gerçekten.Ben Ali Samiyen'de bu tarz bir görüntü hiç bir zaman görmedim açıkçası....

Ve burda tepkim yeniden tekrarlıyorum bayanlara değil onu maça götüren erkeğe tepki gösteriyorum ben,beraber yapılabilecek onca aktivite var iken bunun stadta maç izlemek olmasına karşıyım....

Belki biraz eski kafalılık olabilir ama Akhisar maçında ben şahsen çok rahatsız oldum bu konuda.....

Üst Alt