ümraniyespor kulislerinde dolaşan iddia - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ümraniyespor kulislerinde dolaşan iddia

Valla birebir cuk oturan yorumlar. Ümraniyeye gitmek pişmanlıktır. Ben de kısmen ümraniye sınırları içindeyim ama hastane vs işi dışında imkanı yok girmem ümraniyeye

Evet olay karistikca karisiyor

Belediye mevcut yonetimi istemiyor ama mevcut yonetim gitmem diye diretiyor

Belediye destegi cekerse mevcut yonetim kalmaz ama onlar da yukaridan belediyeye baski yapabilecek birileri var mi sorusturuyorlar

Bu esnada bazi menajerler Umraniyesporlu oldugunu iddia ederek Super Lig topcularina sozlesmeler goturuyorlar. Insaat sektorunden gelen bir is adami kendini yeni Umraniyespor baskani olarak tanitiyor

Umraniye'yi calkantili bir yaz bekliyor

Evet bir gorusme yapildi ve is tatliya baglandi. Mevcut yonetim devam edecek, yeni Belediye baskani Hasan Can kadar olmasa da destegi surdurecek. Ayrica Erkan Sozeri donuyor.

Yani Basaksehir ekibi dagilmayacak, Basaksehir de satilmiyor. 23 Haziran secimi bu meseleyi degistirebilir elbette.

erkan sözeri Giresun'a daha geçen ay yeni gitti yahu nasıl ümraniyeye dönüyor bu ptt hocaları her ay takım mı değiştiriyorlar? :D

Üst Alt