Umut Bozok: "Türkiye'ye yolum düşerse Galatasaray'da oynarım" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Umut Bozok: "Türkiye'ye yolum düşerse Galatasaray'da oynarım"

bolok.jpg
Umut Bozok, Türkiye'ye transfer olması halinde gideceği kulübün taraftarı olduğu Galatasaray olduğunu açıkladı.​
Bu sezon Ligue 1'e yükselmeyi başaran Nimes'te forma giyen Umut Bozok, geleceğiyle ilgili açıklamalarda bulundu. Bozok, bir gün Türkiye'ye transfer olup olmayacağı hakkında konuştu.​
Canal +' daki bir programa konuk olan Bozok, transferiyle ilgili açıklamalarda bulunurken, Türkiye'ye transfer olup olmayacağı sorusuna, "Bugün için Türkiye'nin benim adıma doğru yer olduğunu sanmıyorum. Ama bir gün yolum düşecek olursa oynayacağım takımın taraftarı olduğum Galatasaray olacağını düşünüyorum" cevabını verdi.​
21 yaşındaki forvet Umut Bozok, 2016 yılında Metz'in B takımından Consolat'a transfer olduktan sonra 2017'de Nimes'in yolunu tuttu. Bu sezon Ligue 2'de Nimes formasıyla 35 maçta 24 gol atarken, iki de asist yaptı.​

Seneye yapılacak forvet rotasyonu için bir türk forvet şart erene goodbye. Zaten alabileceğimiz adam akıllı bir Türk forvet yok. Maliyeti az, Yaşı genç FFP GELİYOR. Kaçırmamalıyız

Belli ki adamin hedefleri var. Saygi duymak lazim. Barcelona da oynayip rezil olarak geri donenleri de gorduk

pro's dont fake

ligue 1 de şansını deneyecektir.dikiş tutturursa orada kalır cortlarsa menajeri aracılığıyla bu taraflara haber salar gelmek istiyorum diye!

çalışmaya devam ederse çok iyi forvet olacak kendisinden

bence gelmez bize şansını ligue1 de denemek isteyecektir. A milli takıma alınmalı bu arada artık fransada istemiştir kendisini ama orda oynaması zor

Bu cümleyi kuran profesyonel adamın Türkiye'ye transfer olma durumu yok demektir. Ya da menajeri yok demektir, bilemedim.

Üst Alt