GSC Scout - # Umut Bozok | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Nedense basında adı hiç çıkmıyor. Mili Takıma çağrılmasını da bekliyordum ama alınmadı. 21 yaşında Ligue2'de 13 maç 10 golü var. Yakında ismi sıkça yazılmaya başlar. Oyuncuyu hiç izlemedim ama Ligue2'de 21 yaşında bu istatistikleri yapan biri hele birde Türkse her türlü alınmalı.

Umut Bozok - Oyuncu profili 17/18 | Transfermarkt

Birileri yorum yapsın diye bekliyorum ama kimseden ses yok. Var mi bu genci bilen izleyen. Eren'in yerine olur mu?

SM-A700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

1-1.5a almak lazım Eren de gidince Gomis-Umut-Ahmet Sivri forvet hattı olsun yabancı sınırı getirecekler çünkü

Ilgaz çınar övüp duruyor demekki boş adam değil.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Umut Bozok : "Gol kralı olmam hiçbir şey ifade etmiyor, bu sadece çalışmalarımın sonucundan elde ettiğim bir durum, diğer oyunculardan üstün olduğumu düşünmüyorum.

Küçük kardeşimi de Nimes kulübüne getirttiğim doğru, umarım o da çok çalışır ve iyi bir noktaya gelir."

DPbWDVAW4AATZBL

Umut Bozok Ligue2'de son 20 senede aynı sezon içinde 3 hat-trick'e imza atan ilk isim oldu.

Umut Bozok: “Türkiye’nin genç takımlarında oynadım, ben bir türküm ama Fransa’da doğup büyüdüm. O yüzden Fransa milli takımına kapıyı kapatmıyorum. Tuttuğum takım Galatasaray bunu asla gizlemem. Fransa’da ise Lyon’a bir hayranlığım var.”

Bu açıklamanın üzerine Lyon başkanı JM Aulas resmi hesabından “Hoşgeldin Umut, teşekkürler ve harika sezon başlangıcın için tebrikler.” dedi.

Nimes kulübü ise Lyon başkanına “223 Milyon Jean-Mi.” diyerek karşılık verdi.

DPf_Du6WsAEHDgc

Üst Alt