Umut Bulut Kayseri'yi Beğendi İddiası!

Transferde son dakika gelişmesi... Galatasaray'ın gözden çıkardığı Umut Bulut, bir başka kulübe transfer konusunda ikna oldu. Aslan'ın yeni sezon kadrosunda yer bulamayan golcü oyuncu, Süper Lig ekibi Kayserispor'la anlaştı.

Galatasaray'ın Olcan Adın ve Tarık Çamdal ile birlikte gözden çıkardığı üç yerli futbolcudan biri olan Umut Bulut'un yeni takımı netleşti. Golcü oyuncu, Süper Lig ekiplerinden Kayserispor'a gitmeye razı oldu.

İki kulüp arasında yapılan görüşmeler de olumlu şekilde sonuçlandı. Kulüplerin, Umut Bulut'un mevcut sözleşmesinde yer alan yıllık 1.8 milyon ücreti birlikte ödeyeceği ifade edildi. Umut'un, Kayserispor'a sadece 1 sezon için kiralık olarak gideceği, Galatasaray'ın herhangi bir kiralama ücreti almayacağı bildirildi.

Maaşını birlikte ödeyecekler

Tarafların transfere son noktayı koyduktan sonra resmi açıklamayı yapması bekleniyor. İddialara göre Umut'un yıllık 1.8 milyon Euro'luk ücretinin 900 bin Euro'luk kısmını Galatasaray, diğer 900 bin Euro'luk miktarı ise Kayserispor ödeyecek.

Mehmet Ali Sabuncu / fanatik.com.tr ÖZEL
 
Yönetim haklı bu para ödenmez
Umut haklı neden daha az kazansın ki
Kiralayacak ya da alacak kulüp haklı Umut'a aynı parayı vermek enayilik

Tek haksız bu parayı Umut'a layık görüp sözleşme yapan
 
Yahu ne kirası 1 senelik sözleşmesi kalmış zaten.İnş. sözleşmesini uzatıp kiralamayız.Yoksa seneye bir daha uğraş dur.
 
Kayseri bize bu iyiliği yaparsa Amrabat kazığını derhal unuturum ve Kayserinin ligde kalmasını temenni ederim.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk
 
Yanlış hatırlamıyorsam Elmanderi de kiralamıştık 1 sene kontratı kalmasına rağmen .

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk
 
Kayserispor'a geçmiş olsun şimdiden Umut'a güvenip forvet almazlarsa kendilerini Ptt 1. ligde bulurlar. Bu saatten sonra Umut için en uygun transfer Hindistan Ligi olurdu.
 
Üst Alt