Umut Bulut: "Milli Takım'da yer almak isterim" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Umut Bulut: "Milli Takım'da yer almak isterim"

506

AJANSSPOR ÖZEL HABER
- Kayserispor’un golcü futbolcusu Umut Bulut, Beşiktaş ile oynadıkları maçı değerlendirdi. Radyospor’da yayınlanan Spor Kazanı programında Özgür Sancar’a konuşan Bulut, geleceği ile ilgili de çarpıcı konuştu.

“Galatasaray’dan daha güzel ayrılmayı isterdim”

Galatasaray’da güzel bir 4 sene geçirdim. Tabi ki Galatasaray’ı çok sevdim ve gurur vericiydi. Biraz daha ayrılışım güzel olsaydı daha mutlu olurdum. Olumsuz şeyler oldu. Benim için üzüntü vericiydi. Artık kimseye kırgınlığım kalmadı. Ama daha güzel şekilde ayrılabilsem, çok güzel olurdu. Galatasaray camiasını da, taraftarlarını da seviyorum. İnşallah Galatasaray daha iyi yerlere gelir.

Umut Bulut’tan Eren Derdiyok yorumu…
Eren Derdiyok’u başarılı buluyorum. İlk senesi. Şu ana kadar ciddi katkı sağladı. Takım olarak daha iyi olsalardı, attığı goller anlamlı olurdu. Puan anlamında söylüyorum. Verilen forma şansını iyi değerlendirdiğini düşünüyorum. Galatasaray için iyi bir transfer. İlerleyen dönemlerde attığı gollerle bunu gösterecektir.

“İlk hedefim Kayserispor’da oynamak”
Türkiye’de 2 tane büyük kulüpte (Galatasaray, Trabzonspor) oynadım. İki camiayı da çok seviyorum. Futbolda her şey var. Kısmet, nasip. Ama ben burada mutluyum. Kayserispor’da olmaktan mutluyum ve gurur duyuyorum. İnşallah buraya daha fazla katkı yapmak istiyorum. Fakat ; futbolda her şey var tabi ki. İlk hedefim Kayserispor’da uzun yıllar oynamak.

Umut Bulut’un milli takım hedefi…
Her Türk futbolcunun hayali milli takıma gitmektir. Görev almak isterim. Milli takımımız da önemli bir süreçten geçiyor. Ben de yer almak isterim. İnşallah başarılı oluruz. Play-off oynar ve organizasyona gideriz.

“Futbolu Kayserispor’da bırakmak istiyorum”
Açıkçası şu anki düşüncem Kayserispor’da olmak. Burada mutluyum. Memleketimde oynuyorum. Oynayabildiğim kadar oynamak ve Kayserispor’da futbolu bırakmak istiyorum. Şu anda emekliliği düşünmüyorum. 34 yaşındayım ama kısmet tabi ki. Sağlıklı olduğum sürece oynamak istiyorum. Gücüm, kuvvetim olduğu sürece futbol oynamak istiyorum.

Hadi oradan kazma.
Bir adet Odun koyarım, seni oynatmam.

Yanda yandan, güneşe doğru... Sıçratma dan

2Wn.gif

Valla ben unutmak istiyorum :D

Giderken yaptığı mızıkçılık bir yana,Hamza'nın takıntılarından dolayı günah keçisi oldu bence taraftarın önünde.Sınırlı yeteneklerine rağmen,2015-2016 hariç katkı aldık Umut'tan.Bu adam ilk 11 oyuncusu değildi zaten hiçbir zaman.Bunu 11 oynatıp taraftarın önüne atan Hamza'daydı suç.Tipik bir rotasyon oyuncusu.Baktın işler zora girdi,4-4-2'ye dön bunu oyuna al.

Giderken yaptığı mızıkçılık bir yana,Hamza'nın takıntılarından dolayı günah keçisi oldu bence taraftarın önünde.Sınırlı yeteneklerine rağmen,2015-2016 hariç katkı aldık Umut'tan.Bu adam ilk 11 oyuncusu değildi zaten hiçbir zaman.Bunu 11 oynatıp taraftarın önüne atan Hamza'daydı suç.Tipik bir rotasyon oyuncusu.Baktın işler zora girdi,4-4-2'ye dön bunu oyuna al.

Hamzanın yaptığı işten dolayı taraftarın umut bulut üzerindeki etkisinin daha çok arttığı doğru ancak hiçbir zaman ne galatasarayda oynayacak nede o paraları alabilecek kapasitede bir adam oldu benim gözümde.

Ayrılmak için uyuzluk yapan,mahkemelik olup parasının kuruşuna kadar alan ,top oynamayı bilmeyen kekolardan biri.Böyle bir adamı yürüyene kadar oynar diyen zihniyetin ben tam ...

Üst Alt