Umut Bulut Resmen Galatasaray'da - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Umut Bulut Resmen Galatasaray'da

Cevap: Umut Bulut Resmen Galatasaray'da

hayırlı olsun geriye sağlam bir yabancı golcü alındığında forvet hattı hazır olur

elmander-yeni forvet-umut-necati

Elmander ile iyi bir ikili olacaklardır. Rakiplerin defanstan oyun kurmasını engellemek konusunda iyi bir transfer.

umut bulutun tek handikapı gol kaçırma yüzdesinin yüksek olması ama attığı zamanda atıyor ve akılda kalıyor golleri.

Elmanderle iyi bir ikili olacaklardır,ligde sıkıntı yaşamayız belki ama avrupada işimiz zor.

Beyler masal anlatmayın kendi kendinize yapılabilecek en kötü transferi yaptık kimse kimseyi kandırmasın.

Seneye gol kaçırma rekoru kırmayız inşallah.

Bitiricilik

Elmander 10/20

Necati 13/20

Umut Bulut 10/20

Sercan 5/20

gibi fantastiko bir forvet 4'lüsü oluştu.Baros'u yazmadım, o gider bence, zaten kalsa da pozisyona bile giremiyor artık.

Kuyt FB'ye gidince herkes biz neden almiyoruz diyor, sonra gidiyorlar Kuyt'un yerli versiyonunu aliyorlar ama o zaman yaranamiyorlar

Umut 'a sıcak bakmadım ama Elmander 'siz oynadığımızda ileride top tutamayan başı kesik tavuklar gibiydik.

Umut yedek olarak Elmander 'in yerine konulabilecek bir oyuncu.

Hele hafta arası ŞL 'nde büyük takımlarla Avrupa 'da maç yaptıktan sonraki X takım deplasmanlarında oynatmak için çok ideal bir transfer.

Umut 'a sıcak bakmadım ama Elmander 'siz oynadığımızda ileride top tutamayan başı kesik tavuklar gibiydik.

Umut yedek olarak Elmander 'in yerine konulabilecek bir oyuncu.

Hele hafta arası ŞL 'nde büyük takımlarla Avrupa 'da maç yaptıktan sonraki X takım deplasmanlarında oynatmak için çok ideal bir transfer.

Umut bu dediğinden çok daha iyi futbolcudur, artı Türk pasaportu var. İlk 11'de 20-25 maç oynarsa kimse şaşırmasın. Kaldı ki Elmander çok sayıda mevkide oynayabilen bir futbolcu, orta sahaya, sağ açığa bile kaydırılabilir.

Üst Alt