Umut Bulut resmen Toulouse'da


Umut Bulut Toulouse'deYeni sezonda Toulouse'de forma giyecek.NtvsporAçıklanacak Özel Durum/Durumlar:Profesyonel Futbolcumuz Umut Bulut'un Sasp Toulouse Football Kulübüne transferi konusunda anlaşmaya varılmıştır. Anlaşmaya göre, Sasp Toulouse Football Club kulübümüze sözleşme fesih bedeli olarak 3.794.842 EUR sözleşme fesih bedeli ödeyecektir.
 
Cevap: Son Dakika | Umut Bulut Toulouse'deÇok garip,Bursa bile kadrosunu koruyabilmişken Trabzon'daki bu ayrılıklar garip geliyor.
 
Cevap: Son Dakika | Umut Bulut Toulouse'deÇok garip,Bursa bile kadrosunu koruyabilmişken Trabzon'daki bu ayrılıklar garip geliyor.bursa da tutar bence. ergic falan gidiyormus. kadro korunsa bile ceza bellerini buker. trabzon dagildi. fener avrupa falan derken ilk yari batirsa, besiktas tayfur ve istikrarsiz portekizliler derken tokezlese biz aradan cikariz I think
 
Cevap: Son Dakika | Umut Bulut Toulouse'debursa da tutar bence. ergic falan gidiyormus. kadro korunsa bile ceza bellerini buker. trabzon dagildi. fener avrupa falan derken ilk yari batirsa, besiktas tayfur ve istikrarsiz portekizliler derken tokezlese biz aradan cikariz I thinkElmander gibi 2 nokta transfer daha yaparsak, biz ancak Sivas-Eskişehir-Antalya'nın arasından çıkar 8. veya 9. oluruz yine.
 
Cevap: Son Dakika | Umut Bulut Toulouse'debursa da tutar bence. ergic falan gidiyormus. kadro korunsa bile ceza bellerini buker. trabzon dagildi. fener avrupa falan derken ilk yari batirsa, besiktas tayfur ve istikrarsiz portekizliler derken tokezlese biz aradan cikariz I thinkDaha transferler belli olmamışken birşey demek güç Hayri aga.Ha dediğinin olması için kadronun cidden erken kurulması lazım ki yok alışmaydı yok uyumsuzluktu bahaneleri türetilmesin.
 
Cevap: Son Dakika | Umut Bulut Toulouse'deElmander seneye min. 20 gol atarO da yine ortasahaya bakar Hayri aga.Elmander zaten çok golcü bir isim değil,attığı golleri de izleyince hep bir takım organizasyonu görülüyor.En basitiyle futbol için derler,atanın ve tutanın iyi olması lazım diye.Baktığında Baros,Elmander belki Drogba tamam güzel de bugün bir Kallström'ü ya da Selçuk'u daha heyecanla beklememiz gerekiyor.
 
Cevap: Son Dakika | Umut Bulut Toulouse'deO da yine ortasahaya bakar Hayri aga.Elmander zaten çok golcü bir isim değil,attığı golleri de izleyince hep bir takım organizasyonu görülüyor.En basitiyle futbol için derler,atanın ve tutanın iyi olması lazım diye.Baktığında Baros,Elmander belki Drogba tamam güzel de bugün bir Kallström'ü ya da Selçuk'u daha heyecanla beklememiz gerekiyor.Doğru ama Türküz mantık duygularımızın önüne geçemiyor ... Biri Drogba'yı çıtlatsın yine forum yıkılır.
 
Cevap: Son Dakika | Umut Bulut Toulouse'desercan koalalik yapma lankansu reis suphesiz ki oyle, zaten arkasinda baris, mustafa yaninda stancu varken 20 gol atmasi hayal olur.
 
Üst Alt