Umut Bulut’tan Galatasaray Açıklaması | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Umut Bulut’tan Galatasaray Açıklaması

Umut Bulut Transferi Hakkında Konuştu

fd16bumutbulut.jpg

Fransa'nın Toulouse takımında forma giyen milli futbolcu Umut Bulut, Galatasaray ve transferiyle ilgili konuştu.

Haberin Devami GSC Portal'da

Cevap: Umut Bulut Transferi Hakkında Konuştu .

Ortada fol yok yumurta yok, eniştem beni niye öptü:D

Renkdaslar bir seyler var galiba,yoksa Umut böyle konusmaz:)

Edit;Pardon gazetelerden cıkan haberleri okumus,o yüzden böyle konusmus:)

Cevap: Umut Bulut Transferi Hakkında Konuştu

Toulouse'den aldığı parayı verelim gelsin bize.

Vergilerle falan 500 bin ancadır.

Cevap: Umut Bulut Transferi Hakkında Konuştu

Hiç bozmasın bence. Kalsın öyle. Sercan ı oynatamadık. Bunu hiç oynatamayız. Bize yıldız bir golcü şart bu adamla olmaz.

Şimdi biri diyecek ki yerli alternatif olur diye. Boşverin zaten asıl oyuncuya ihtiyaç var şimdi takım zaten alternatif dolu.

Umut, Galatasaray'a Yeşil Işık Yaktı

umut-galatasaray-a-yesil-isik-yakti-1861559.Jpeg

Fransa'nın Toulouse takımında forma giyen milli futbolcu Umut Bulut, Galatasaray ve transferiyle ilgili konuştu

Radyospor'da Özgür Sancar'ın sorularını yanıtlayan milli futbolcu, transferiyle ilgili, "Gazetelerde çıkan haberleri okudum. Futbolda ne zaman ne olacağı belli olmaz. Hayatın bize ne getireceğini bilmeyiz. G.Saray çok büyük bir kulüp. Eğer ismim G.Saray'la anılıyorsa bu benim için onur vericidir. Ancak şuan da somut bir durum yok. Futbol sürprizlere açık bir oyundur. Herşeyin hayırlısını istemek gerekir" dedi.

BAKIŞ AÇIM POZİTİF

Umut Bulut transferiyle ilgili Galatasaray'la Toulouse takımı görüşür ve bir anlaşma zemini oluşursa ne düşünürsün sorusuna "Elbetteki değerlendiririm, Bakış açım pozitif. Dediğim gibi futbolda kesin konuşamayız. Herşey olabilir. G.Saray çok büyük bir kulüp her futbolcu gibi ben de orada oynamak isterim. Ama şuan orta net birşey yok" cevabını verdi.

18 MAÇTA DÖRT GOL ATTIM

Fransa'da uyum sorununu da aştığını ifade eden Bulut, "Son iki aydır herşey yoluna girmiş durumda. Benim adıma herşey gayet güzel gidiyor. Fransızca çok zor bir dil ama öğrenmeye çalışıyorum" dedi. İlk yarı performansını da değerlendiren Bulut, "18 maçta 4 gol attım. Bu az görülebilir. Ama Fransa liginde takımlar daha çok defansif ve mücadele gücüne dayalı futbol oynadıkları için bu gayet normal. Tabi ben daha çok goller atmak için çalışmaya devam edeceğim. Şuan 7. sıradayız. Takım olarak bu sezon ilk altıya girip Avrupa kupalarına katılmak istiyoruz" dedi.

MİLLİ TAKIMDA SÜREKLİ OYNAMAK İSTİYORUM

Konuşmasında Türküye ligini ve Abdullah Avcı'ın milli takım başına geçmesini de değerlendiren Bulut, milli takımca sürekli oynamak istediğini vurgulayarak şunları söyledi; "Abdullah Avcı'nın Milli Takım'ın başına geçmesi Türk futbolu açısından çok iyi oldu. Daha önce alt yapıyı da çalıştırdı. Ben kendisinin başarılı olacağına inanıyorum. Milli takımla ilgili benim de hedeflerim var. Takımda süreli oynamak istiyorum. 2014'de Dünya Kupası'na mutlaka katılacağız. Gurubumuzda güçlü rakiplerimiz olsa da Milli takımımız gerçek performansını sahaya yansıttığı zaman bunu aşacaktır. Bu yapabilecek çok yetenekli oyunculara sahibiz"

TRABZONSPOR HAK ETTİĞİ YERDE DEĞİL

Bu sezon ligte istediği sonuçları alamayan eski takımı Trabzonspor'un durumuna da değinen Bulut, "Trabzonspor futbolcu kalitesine baktımız zaman hak ettiği yerde değil. İkinci yarı daha iyi olacaklardır" dedi.

milliyet

Cevap: Umut, Galatasaray'a yeşil ışık yaktı

Umut bu ligde bi şekilde gol atar ama bizim hedefimiz olacak adam değil.

Cevap: Umut, Galatasaray'a yeşil ışık yaktı

Onun bize hangi ışık yaktığı önemli değil. Önemli olan bizim ona hangi ışığı yaktığımız.

Cevap: Umut, Galatasaray'a Yeşil Işık Yaktı

bukadar olumsuz olmayın bence.tam terimlik adam.elmander de umut da ilerde basan pres yapan adamlar.rakip kendi cezasahasından cıkamaz valla.ben begeniyorum bu adamı.

kaliteli türk oyuncu sayısının kısıtlı olduğu ve az sayıdaki kaliteli oyuncunun da fiyatının uçuk olduğu dönemde umut'a hayır demem.

kaldı ki kişisel bir sempatim vardır kendisine :D

yeri gelir ilk 11'e girer yeri gelir daha iyi oynayan oyuncu onu keser yedek oturur. sorun çıkaracak bir tip de değil. iyidir yani.

ilerde çok basan mücadele eden birisi son vuruşları kötüydü şimdi nasıl bilmiyorum ama gelirse niye geldi bu demem

Tabi Burak gelsin isteriz ama Mevlüt'te olmadığı taktirde Turgut'u Batuhan'ı filan alıcağımıza Umut'u alırız daha iyi.

gelmesin lan zaten saçlar dökülüyor bu adamın kaçırdığı gollerden sonra saç kalmaz kafamda

Üst Alt