Umut Karabük'ü Reddetti! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Umut Karabük'ü Reddetti!

Galatasaray'da kadro dışı kalan futbolcular kriz yaratırken, son olarak Umut Bulut Karabükspor'un kendisine yaptığı teklifi reddetti.

1 yıl aradan sonra yeniden Süper Lig'e yükselen Karadeniz ekibi Umut Bulut'u kadrosuna katmak için Galatasaray ile anlaşırken, emektar futbolcu teklifi reddetti.

KARABÜK 800 BİN TEKLİF ETTİ, GALATASARAY KALANINI ÖDEYECEKTİ

Karabük tarafından iletilen 800.000 Euro'luk teklifi reddeden Umut Galatasaray yönetiminin kalan 1 Milyon Euro'yu ödeme teklifini kabul etmezken, Karabükspor'da oynamak istemediğini ifade etti.

Tekrarlamakta fayda var. Neredesin ulan Hamza nerede??

Hani Umut her takimda olmasi gereken bir adamdi? Hani Umut yürüyene kadar oynamaliydi?

Itoglu it sözlerinin arkasinda durup alsana o cok sevdigin Umut'unu takimina.

Umut gitmediği sürece o bölgeye transfer yapılamıyor , yönetim bu yönde bir karar almış aynı şekilde tarık ve olcan da kadroda şişkinlik yaratıyor ve transferi engelliyorlar.

Burda bir yılda 1,85 m kazanmak varken, orda iki yılda bu parayı kazanamayacak olması ve yaşının da 33 olduğunu göz önüne alırsak yatarak 1,85 m almak çok mantıklı onun için.

Bu adamın suçu yok. Suçlu olan, "Umut yürüyebildigi sürece takımda kalmalı. Evlatlarımıza sahip çıkmalıyız" diyen it oglu it, ırz düşmanı, ırkçı kuş.

Umutu savunmuyorum ama her habere de inanmamak lazım Levo da dün söyleyince gitmiyorlar diye bu haberi yönetim yaptırmış olabilir taraftarın önüne atmak için

Üst Alt