Ünal Aysal 8 Kişinin Üstünü Çizdi!


fft1mm1503148.jpgGörevdeki 100 gününü deviren Ünal Aysal'ın radikal bir değişikliğe imza atmaya hazırlandığı iddia edildi. Buna göre Aysal, yönetici sayısını 15'ten 7 kişiye indirmek istiyor.Haberin Devamini Okumak Icin Tiklayin
 
Cevap: Ünal Aysal 8 Kişinin Üstünü Çizdi!İyi olur, özellikle şu transfer işini zora sokanları atmalıyız. Bu arada takım elbisesi de güzelmiş :cool:
 
Cevap: Ünal Aysal 8 Kişinin Üstünü Çizdi!Köstek olmak isteyenler bir atılsa çok iyi olacak.Adamların derdi ne çözemedim gitti.
 
Cevap: Ünal Aysal 8 Kişinin Üstünü Çizdi!Servet-Balta-Ayhan-Aydın-Stancu-Culio-Aykut-Sarp sandım bi an, baya bir sevindim. Gerçi 3'ünün üstü çizileli çok oldu ama.
 
Cevap: Ünal Aysal 8 Kişinin Üstünü Çizdi!Hadi inşallah

Albayrak kesinlikle vardır bu isimler içinde

Gitsin 3-4 minibüs daha alsın yönetsin onları
 
Cevap: Ünal Aysal 8 Kişinin Üstünü Çizdi!Odak noktamız sadece transfer olmuş, transferlere karşı çıkanları hemen çizmeye başlamışız :eek: Neyse ki biz yönetmiyoruz.
 
Cevap: Ünal Aysal 8 Kişinin Üstünü Çizdi!Odak noktamız sadece transfer olmuş, transferlere karşı çıkanları hemen çizmeye başlamışız :eek: Neyse ki biz yönetmiyoruz.Albayrak geldiği gün teşekkür edilip yollanmalıydı.Transferle alakası yok.Aynı şekilde Ali Dürüst de eski kafa yöntemlerle çalışıyor.Değişmemiş adam.
 
Cevap: Ünal Aysal 8 Kişinin Üstünü Çizdi!ben adnan öztürk gibi vizyonu geniş insanların tarafındayım ali dürüst çekemiyorsa adnan öztürkü ayrılsın yönetimden adnan öztürk gelecekte galatasaray başkanı oalcak kişidir
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt