Ünal Aysal 8 Kişinin Üstünü Çizdi! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal 8 Kişinin Üstünü Çizdi!

fft1mm1503148.jpg

Görevdeki 100 gününü deviren Ünal Aysal'ın radikal bir değişikliğe imza atmaya hazırlandığı iddia edildi. Buna göre Aysal, yönetici sayısını 15'ten 7 kişiye indirmek istiyor.

Haberin Devamini Okumak Icin Tiklayin

Cevap: Ünal Aysal 8 Kişinin Üstünü Çizdi!

İyi olur, özellikle şu transfer işini zora sokanları atmalıyız. Bu arada takım elbisesi de güzelmiş :cool:

Köstek olmak isteyenler bir atılsa çok iyi olacak.Adamların derdi ne çözemedim gitti.

Servet-Balta-Ayhan-Aydın-Stancu-Culio-Aykut-Sarp sandım bi an, baya bir sevindim. Gerçi 3'ünün üstü çizileli çok oldu ama.

Hadi inşallah

Albayrak kesinlikle vardır bu isimler içinde

Gitsin 3-4 minibüs daha alsın yönetsin onları

Odak noktamız sadece transfer olmuş, transferlere karşı çıkanları hemen çizmeye başlamışız :eek: Neyse ki biz yönetmiyoruz.

Odak noktamız sadece transfer olmuş, transferlere karşı çıkanları hemen çizmeye başlamışız :eek: Neyse ki biz yönetmiyoruz.

Albayrak geldiği gün teşekkür edilip yollanmalıydı.Transferle alakası yok.Aynı şekilde Ali Dürüst de eski kafa yöntemlerle çalışıyor.Değişmemiş adam.

ben adnan öztürk gibi vizyonu geniş insanların tarafındayım ali dürüst çekemiyorsa adnan öztürkü ayrılsın yönetimden adnan öztürk gelecekte galatasaray başkanı oalcak kişidir

Üst Alt