Ünal Aysal 'a Teşekkürler


Değerli Galatasaray'lı dostlarım.. Ben buradan büyük başkanımıza çok çok teşekkür etmek istiyorum..Dostlar düşünsenize ligi 8 bitimişiniz eufa'da yoksunuz Cl'de yoksunuz ama gündemdeki isimler ve yaptıgım transferlerde çağ atladıgımı görmenizi isterim..Aramızda bazıları çok fm oynuyor belki gündemeki isimleri bile beğenmiyor ama arkadaşlar düşünün bundan 1 yıl öncesini 2 yıl öncesini 4 yıl öncesini?Aldıgımız en yıldız oyuncu misi ve lincondu ..Transferlerini başaramasakta çok ciddi bir şekilde uğraştıgımız Drogba.. Forlan.. Cambi..Lass ve bugun transferi gerçeleştiren dünyanın en iyi 7 kalesici olmuş ve copa america'da harikalar yaratan Muslera..ben gerçekten yönetimimize güveniyorum. Bu sene çok farklı olacak dostlarım bunu hissedebiliyorum..Not: Konu yanlış yere açtıysam özürdilerim
 
Cevap: Ünal Aysal TeşekkürlerŞimdiye kadar ki transferlere söz yok ama defanstaki sıkıntı ve Selçuk un yanına alınacak önemli.Oynayacağımız sisteme göre birde ya sağ açık yada forvet lazım yani kısacaDaha 3 transfer daha şart bana göre bakalım yapılacak mı.

Çok iyi 2 transfer yaparsın ama eksik olan 2 bölgen hala aynı kalırsa onların bir anlamı kalmaz.

Futbol iyi oyuncularla oynanır.

Bizim Defansımız kötü
 
Cevap: Ünal Aysal TeşekkürlerDefansif ortasaha alınacagına kesin inancım var fakat defans fatih terimin eski oyuncularından oluştugundan doalyı(Milli Takımda) aksiya alacagına inanıyorum. Bir de volkan şen ve sercan ı kesin bekliyorum..
 
Cevap: Ünal Aysal Teşekkürlerbasari transferler ile gelseydi,adnan polat ve yonetimide basarili olurdu.acele etmeyin,bekleyip gorelim.

bkz;elano,keita,gio,rijkaard,kewell,baros,misimovic
 
Cevap: Ünal Aysal TeşekkürlerOrta saha kesinlikle alınacak da bir an önce alınması gerek.Kaleciden daha zor uyum sağlayacaktır.Haftaya kadar falan olur inşallah.
 
Cevap: Ünal Aysal Teşekkürlerselçuk dışında transferler mükemmel değil.muslerayı pek izlemedim.arjantin maçında güven verdi.ama diğer transfer dönemindeki oyunculara göre en kaliteli demek çok yanlış olur.
 
Cevap: Ünal Aysal Teşekkürlerselçuk dışında transferler mükemmel değil.muslerayı pek izlemedim.arjantin maçında güven verdi.ama diğer transfer dönemindeki oyunculara göre en kaliteli demek çok yanlış olur.Elmander'i unutma. Adam çok şey vaadediyor. Muslera'yı ben izliyorum, izlemişliğim çok olmuştur. Merak etme çok iyi bir transfer :)
 
Cevap: Ünal Aysal Teşekkürlerilk olarak şelçuk transferi bu yılın en iyi transferidir.

Elmander ise bedelsiz geldiği için iyi bir transfer olarak görüyorum.

Muslera'ya zaten birşey diyemeyiz :)

ancak FT orta saha için şelçuk ile oynayacak bir yabancı istiyo ve alınacakta kim olur bilemem.ayrıca bir forvette alınacak gibi aslında bizim defansın her mevkisine transfer yapmamız lzm forvetten önce ama FT defansı sabri hakan servet gökhan çağlar ujfalusi semih ile götüreciğini düşünüyo hata yapiyor bana göre :) ama yapacak birşey yok yaşayip göreceğiz
 
Cevap: Ünal Aysal TeşekkürlerBu zaten biliniyordu ki..

Yani Forlan'ı Reyes'i kap'a bildirecek kadar kalibreyi yükseltmiş bir adama niye kızayım ki uğraşıyordu olmuyordu..

Kızamam almak istediği adamları bu halimizle nasıl alalım..

Ama Melo Eboue takviyesinden sonra..

Çok harika bir takım olacak..
 
Cevap: Ünal Aysal TeşekkürlerBen tesekkur etmiyorum.Elmander + Selcuk = Polat transferleriydi zaten.Muslera = 16 milyon dolar'a maloldu ve kotu cikarsa eger bir batakliga suruklenecegiz.Aysal bey futbolun F sinden anlamiyor, simdi bana kizanlar olacak amaBirkac ay sonra herkes hemfikir olacagi icin ICIM RAHAT :)
 
Cevap: Ünal Aysal TeşekkürlerYıldız transferi için kimse bu seneyi ön plana çıkarmasın. Adnan Polat da yıldız transferi yaptı çok kez. Kaldı ki onun dönemindekiler şimdikinden daha sansasyoneldi. Önemli olan yıldız değil, takım ruhuna yatkın, birlikteliği sağlamaya yatkın oyuncular olması.
 
Cevap: Ünal Aysal TeşekkürlerUlan ne tuhafız, 2 gün önce Muslera falan yokken eleştirip şimdi göklere çıkarıyoruz. Transferler tamam da transferlerin yapılış zamanı ve başarı oranı açısından oldukça başarısız oldular. Tecrübesizlik diyemem, Ali Dürüst, Bülent Tulun, Abdürrahim Albayrak gibi önceden tecrübeli isimler var, ters gitti bir dönem her şey, orası kesin.
 
Cevap: Ünal Aysal TeşekkürlerBen tesekkur etmiyorum.Elmander + Selcuk = Polat transferleriydi zaten.Muslera = 16 milyon dolar'a maloldu ve kotu cikarsa eger bir batakliga suruklenecegiz.Aysal bey futbolun F sinden anlamiyor, simdi bana kizanlar olacak amaBirkac ay sonra herkes hemfikir olacagi icin ICIM RAHAT :)haklı çıkarsan kına falan tedarik ederiz sevincin boşa gitmez.
 
Cevap: Ünal Aysal TeşekkürlerBen tesekkur etmiyorum.Elmander + Selcuk = Polat transferleriydi zaten.Muslera = 16 milyon dolar'a maloldu ve kotu cikarsa eger bir batakliga suruklenecegiz.Aysal bey futbolun F sinden anlamiyor, simdi bana kizanlar olacak amaBirkac ay sonra herkes hemfikir olacagi icin ICIM RAHAT :)

Geleceği görme gibi bir kabiliyetin mi var? :eek:
 
Cevap: Ünal Aysal Teşekkürlertransfer başarısız çok para verildi diyen arkadaşları anlamak zor gerçekten almayınca üçe beşe bakma al derler alınca bu kadar para verilirmi arkadaş bankamıyız biz derler. Eğer başarılı olmak istiyorsak parasını verip alacağız bunun başka yolu yok kaç senedir şampiyonlar liginde yokuz ueda da bi olayımız yok zaten. sadece süperligde olan bi takımız bu sene ve bu transferde işimizi zorlaştırıyor ama yinede 3 vereceksek 4 verip alıyorlar bence başarılı.
 
Üst Alt