Ünal Aysal Adaylığını Açıkladı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal Adaylığını Açıkladı

Cevap: Son Dakika l Ünal Aysal Adaylığını Açıkladı

Açıkcası daha büyük tepkiler bekliyordum çünkü Aysal türk futbolunun kurtuluşu olacak bir isim...Yıllar önce " daha zamanı var " diyordu başkanlık için ama şimdi kim ikna ettiyse helal olsun yada zamanın geldiğini düşünüp hareket ettiyse kendisine teşekkür ederim kendi adıma. Artık uyanma zamanı, çok büyük bir isim ve hakikaten başkanlığa yakışacak bir kral geliyor

Ünal Aysal'ın başkan olmasını sonuna kadar destekliyorum kulübümüze büyük katkısı olacaktır emin olun. Dua edin olsun başkanımız :)

koltukta oturmak için çok direndi polat ama muhalefetin baskısına dayanamadı galiba, bencede ünal aysal adaylığını açıklamışsa kesin seçim geliyor seçim gelirsede en büyük merakım adanan polatının aday olup olmayacağı olursada kaç oy alacağıdır :)

Vay vaay yorumlara bak ben Aysalı bilmem ben Polatan kurulduğumuza sevinecektim ama baktım herkezde çok seviniyo Aysal gelicek diye , demek okadar iyi adam , heyacnladım bi an umarım artık öteki seneden itibaren herşey iyi olur bizim için :)

Sanki Adnan Polat kolay kolay o koltuğu bırakmıyacak gibi duruyor.

avea-oh-be.jpg

Şimdi açıklamasının tek nedeni olabilir. pazar günü polat ibra edilmeyecek(inşallah) ve 1 ay içinde seçime gidilecek.. güzel taktik.

Potansiyel Abromovich !

Çok şey beklediğim şahıs.İhtiyaç zamanlarımızda gık çıkartmadan maddi ve manevi yardımcı olduğunu biliyoruz.Haydi hayırlısı.

Ünal Aysal'ın adaylığınamı yoksa Adnan Polat'ın gideceği ihtimalinemi seviniyorsunuz.

Daha şimdiden adamı kral ilan etmeyelim.Sonra istifa derken yüzümüz olsun :)

bu yönetimden kurtulmamız süper ama ünal aysal nasıl bi adam hiç fikrim yok inşallah helvacı gibi taraftarı hiçe sayan futbol cahili liselilerden biri değildir... inşallah iyi bi adamdır

Üst Alt