Ünal Aysal adaylığını salı günü açıklıyor | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ünal Aysal adaylığını salı günü açıklıyor

Galatasaray'da başkanlığın en önemli adayı olan Ünal Aysal, beklenen açıklamayı salı günü yapacak. Aysal'ın adaylığını resmileştireceği basın toplantısı saat 14.00'ta Conrad Otel'de yapılacak.

Cevap: Aysal adaylığını açıklıyor (lig tv)

Insallah sampiyonluk sözü vermez, su kadar yildiz transfer yapacagim demez, hedefimiz sampiyonlar ligi kupasi demez... Bugünü degil, gelecegi kurtaracagim desin, canimi istesin veririm :)

Ulan kaçınız tanıyorsunuz da adamı kalkıp "oh oh oh" yazıyorsunuz. Babanızın oğlu geliyor sanki.

Ulan medya aysal çekildi felan diyordu bu kadarda şerefsizlik olmaz aysalın gelmemesi için 5 takla attılar yaw :D

Cevap: Ünal Aysal "Adaylığını Açıklıyor"

Hayirlisi olsun. Galatasaray´a profesyonel yapilanmayi getirsin canimi yesin. Bunun disinda hikayeler duymak istemiyorum. Evet kesinlikle sportif basari sözü vermesini istiyorum. Önceligimiz zart zurt filan anlamam ben. Sportif basari sözü istiyorum. Galatasaray´a yakisir kadro sözü istiyorum. Galatasaray´a yakisir Teknik Direktör sözü istiyorum. Ben Adnan Polat´in gelecegimiz aydinlik masallarindan biktim. Öyle birini istemiyorum.

Ulan kaçınız tanıyorsunuz da adamı kalkıp "oh oh oh" yazıyorsunuz. Babanızın oğlu geliyor sanki.

Adam zengin ya herkes çıkarıp milyon dolarlarını verecek gibi düşünceye kapılmış...tipik zenginin malı züğürdün çenesi durumu ünal aysal tek gün yönetcilik yapmamıştır başkan olma sebebide servetinden başka hiç birşey değildir ...Olayı iyice Abartanlar var... oOo mastika mastika diye oynamaya başlayanlar , Oh oh Çok yaşa ünal paşa bağırışında olanlar ,Ünal baba bize üçlü çektir diyenler , Ünal gelecek dertler bitecek mantığında bulunanlar ,bir ünal herkese yeter tribi takılanlar...var ALLAHIM var... KARŞIDA İSE kocaman uefa kriterleri var...

Önce bi listesini görelim, kendisi tek başına benim için fazla birşey ifade etmiyor.

Ali Dürüst veya Faruk baskanın icinde olacagı her yönetimin sonuna kadar arkasındayım. Bilip bilmeden Ünal Aysal fazla büyütülüyo bence.

liseli olmayan polati gördük.resmen bitirdi takimi.tutturmus stat diye ,o stat öylede böylede bitecekti.transfer kaziklarina baksin bi

Üst Alt